Київ

0
140

У столичному СІЗО вмирають від струму

У Лук’янівському слідчому ізоляторі Києва загинув 21-річний юнак, якого арештували за підозрою у вчиненні крадіжки. За версією, яку надала прес-служба Державної пенітенціарної служби, арештованого вразило струмом.
Начебто підозрюваного, який перебував в одній із камер СІЗО, вразило струмом о 22 год. 20 хв. Через дві хвилини, йдеться у повідомленні Державної пенітенціарної служби, юнакові вже надавали допомогу медики СІЗО. Незабаром у слідчий ізолятор викликали бригаду швидкої медичної допомоги. Та врятувати в’язневі життя не вдалося.
Проте однокамерники загиблого, які змогли зв’язатися з правозахисниками, стверджують, що юнак сорок хвилин (!) бився в конвульсіях на підлозі камери. Арештанти весь цей час намагалися викликати допомогу, та тюремники на їхні крики та стукіт у двері не реагували…

Відбувся фестиваль французького кіно

У Києві відбувся французького кіно. Протягом тижня можна було переглянути найгучніші французькі прем’єри року. Під час фестивалю глядачі побачили фільм «Артист» Мішеля Хазанавічуса, який отримав приз за найкращу чоловічу роль на Канському кінофестивалі та який став найкращим фільмом року на Лондонському МКФ і відкривав Одеський міжнародний кінофестиваль цього року.
Крім того, глядачі мали змогу оцінити новий фільм за участю Ізабель Юппер – комедію «Мій найстрашніший кошмар», де її напарником на знімальному майданчику був Бенуа Пульворд («Астерікс та Обеліск», «Закохані невротики»).
У рамках фестивалю також було показано комедію «Дівчисько» – фільм, що отримав Гран-прі Одеського міжнародного кінофестивалю у 2011 році, а також стрічки «17 дівчат» і «Далеко по сусідству», який було знято за культовим японським коміксом-манга Дзіро Тамігучі.
Усі фільми демонструвалися мовою оригіналу з українськими субтитрами.