З Днем незалежності, Україно!

0
224

Вітаємо читачів, рекламодавців, друзів газети «Українське Слово», усіх українців із Днем Незалежності України!

28 років нашій незалежній державі. Це майже нічого, як для історії, а як для покоління – то ціле життя.

Тарас Шевченко у майже у такому віці видав свій перший «Кобзар», а Леся Українка написала:  «Я була малою горда. Щоб не плакать, я сміялась». Дуже схоже на нашу державу.

Україна стоїть, Україна бореться, Україна відбувається щодня і щохвилини… Вона стискає кулаки, але не плаче і не здається! Наші сльози – то не сльози безпорадності. Це  сльози скорботи і невимовного суму за найкращими синами й доньками, які віддали своє життя за вільну незалежну Україну!

Ми – горді, ми – гідні, ми – вільний народ!

Саме тому ця дата, 28 років, є символічною для України. І ми щиро сподіваємося, що саме з цих днів, з цього свята, з цієї дати розпочнеться велике і справжнє відродження України!

Упродовж усіх років незалежності Україні здобували славу не президенти і прем’єр-міністри, не політики і не міністри, а хлібороби, спортсмени, артисти, винахідники  – прості звичайні люди. А згодом – наші солдати та волонтери. Народ був завжди вищий за політику і кращий за політиків. Саме завдяки народові сталася Україна! Завдяки йому вона вижила, вистояла і впевнено йтиме далі!

Тому День Незалежності – це справді народне свято! Свято великого народу, що зберіг державу, вистояв у несамовитих випробуваннях, витримав усілякі тортури та знущання. І при цьому зберіг душу та серце! Зберіг волю до боротьби, честь та гідність.

«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» (Василь Симоненко)

Зі святом, Україно!

Редакція «Українського Слова»