Патріарх Філарет освятив храм рівноапостольних Костянтина і Єлени в Івано-Франківську

0
240

6 липня 2014 року, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив храм на честь святих рівноапостольних Костянтина і Єлени у Івано-Франківську на вулиці Євгена Коновальця.
Опісля освячення престолу та іконостасу новозбудованого храму Святійший Владика відслужив Божественну Літургію.
Предстоятелю Київського Патріархату співслужили: митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, настоятель новозбудованого храму протоієрей Петро Гава, секретар Івано-Франківської єпархії протоієрей Василій Бурак, благочинний Івано-Франківська протоієрей Ігор Ільків, благочинний Свято-Троїцького кафедрального собору Іван Телятинський та запрошене духовенство єпархії.
Богослужіння прикрасив спів хору “Логос” Свято-Троїцького кафедрального собору під керівництвом викладача Івано-Франківського богословського інституту протоієрея Юрія Мулярчука.
Храм був переповнений вірянами. За богослужінням разом з громадою храму молилися голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Троценко і представники влади області та міста.
У своїй проповіді Святійший Владика привітав громаду із побудовою і освяченням нового храму Божого та виголосив повчальну проповідь на Євангельське читання.
Опісля Літургії митрополит Іоасаф подякував Святійшому Патріарху Філарету за візит до Івано-Франківська. Голова облдержадміністрації Андрій Троценко також звернувся зі словом подяки на адресу Предстоятеля Київського Патріархату та привітав присутніх з подією освячення новозбудованого храму та зазначив, що храм Божий – це осередок духовності, який єднає різні покоління людей.
Святійший Владика нагородив орденом Христа Спасителя благодійника будівництва Юрія Гречанюка.
Прес-центр Київської Патріархії