БЛАГОРОДНА ЕТНІКА: КОЛЕКЦІЯ VALENTINO SPRING/SUMMER 2014

0
161

Представлена на Paris Fashion Week весняна колекція Valentino відзначилася особливою увагою до етнічних мотивів. І якщо дует Dolce&Gabbana був натхнений культурою Стародавньої Греції та Сицилії, то Марія Грація Кюрі та П’єр Паоло Піччолі – креативні директори Valentino – створили власну етнічну тематику.
Візитівка Дому Valentino – розкішні, оздоблені мереживом довгі сукні, що користуються незмінним успіхом серед зірок, – подібні до вбрання монарших осіб. Вони мають спокійну колірну гаму: бордовий, бежевий, смараґдовий, білий. Альтернативою довгим платтям із пишною спідницею стали короткі сукні з довгими рукавами, що мають вставки з прозорої тканини і щедро оздоблені етно-орнаментами.
Моделі у довгих сукнях-мантіях благородних відтінків схожі на світських дам епохи Відродження. Манекенниця у смараґдовому платті нагадувала героїню відомої картини Леонардо да Вінчі «Пані з горностаєм».
Блузи небесного кольору дизайнери поєднали з напівпрозорими спідницями з орнаментом і брюками з анімалістичним принтом.
Сумки зі шкіри та замші, як і краї пальт і жилетів, – оздоблені бахромою.
Всі моделі на показі Valentino були взуті в прості сандалі; зачіски теж лаконічні – рівне волосся, зав’язане в хвіст на потилиці. Аксесуарами слугували золотисті браслети та шийні прикраси з жуками, левами, скорпіонами.
Дарія СИМОНЕНКО