СВЯТО СИРУ І ВИНА – РАЙ ДЛЯ ГУРМАНІВ

0
141

На минулих вихідних на площі перед Львівським палацом мистецтв влаштували вже четверте Свято сиру і вина. Відвідали понад 10 000 гостей,  які мали змогу скуштувати сири та вина від понад 70 кращих виробників України
Впродовж трьох днів відбувалися ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, а також працюватиме арт-майстерня.
Торік організатори, відомі художники і ресторатори, а також гості заходу почавили ногами близько тонни винограду. Таким чином вони започаткували традицію фестивального вина, яке відстоювалось впродовж року. Отож цьогоріч на IV Святі сиру і вина кожен мали ексклюзивну можливість скуштувати фестивального вина урожаю 2012 року та потрапити на Велику чавильню винограду.
Крім того, відбулися дегустації від провідних винних брендів, працювала арт-майстерня, а також святкова пошта «Зі Львова з любов’ю». «Львівська свічкова мануфактура» спеціально до свята виготовила сирні свічки, ексклюзивні підсвічники з винних пляшок та підсвічники винних бочок.
На святі також вже традиційно відзначали День сирника, під час якого львів’ян  пригощатимуть сирником, який спечуть за давнім рецептом.
Новинками цьогорічного свята було представлення колекції одягу та аксесуарів, зроблених з винних корків «WineKorkArtStyle» та мистецько-музичні інсталяції із використанням винних пляшок.
На святі будла програма і для дітей. Їм пропонували атракції від краківського театру «Вагабунда», майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»