У Чикаго відбувся VII щорічний тиждень латинської моди

0
65

Коли за вікном наступило справжнє бабине літо, а попереду — кілька місяців зими, яку народні синоптики прогнозують довгою й холодною, саме час подумати… про гардероб на весну й літо. По–перше, тому, що про зимовий одяг думати вже ніколи — його вже доводиться носити. А по–друге, в Чикаго завершився 7th Annual Latino Fashion Week Tour, тож час підбивати підсумки. 
Журналісти «Українського Слова» побували на показі моди (Block Thirty Seven, 108 N State St., 3rd Floor Chicago, IL 60602). Зазначу, Latino Fashion Week наразі є єдиним з Тижнів моди у Сполучених Штатах Америки, який створений для підтримки талантів з-поміж вихідців з Латинської Америки  на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
На 7th Annual Latino Fashion Week Tour було, як кажуть, ніде яблуку впасти. Направду, ця подія в індустрії моди  призначена для того, аби дизайнери або «будинки» моди мали можливість продемонструвати свої колекції, а глядачам дати можливість оцінити тенденції у світі латинської моди, перш за все, можливість побачити, що в моді у наступному сезоні.
Сучасна мода змінюється настільки стрімко, що часом, навіть самі всесвітньо відомі дизайнери не в силах за нею встигнути. Що вже говорити про нас, простих модників і модниць, які живуть за правилами і догматами Його Величності – стилю. На щастя, особливо кардинальних змін з кожним новим сезоном не відбувається, тому, відправляти у кошик для сміття торішні речі – зовсім не обов’язково, адже якщо вірити організаторам 7th Annual Latino Fashion Week Tour, в моді змінюються лише деякі деталі, які є таким собі симбіозом старих, добре забутих і нових рішень.
Отже, що ж буде модно в сезоні 2014 року? Одна з основних тенденцій майбутнього літа – це всілякі коротенькі блузки, топи та майки. Ще одним суперпопулярним і незвичайним рішенням наступного літа будуть – квіткові принти. Не одна модниця вже встигла помітити, наскільки в цьому сезоні популярні речі з різноманітними квітковими мотивами. Саме тому, кожному з нас просто необхідно освіжити свій літній гардероб симпатичним сарафаном, сукнею, спідницею або шортами з дивовижними квітковими мотивами.
Також у наступному сезоні буде популярна і стара добра класика, а саме – вбрання в чорно-білій палітрі. Хоча такий одяг, в основному, дещо офіційний, претензійний та формальний, в новому році він явно зуміє підкреслити ваш модний настрій.
Ну і на останок, знову в моді – смугасті й блискучі светри і топи, розшиті грайливими паєтками. Саме в такому вбранні ви зможете блищати і палахкотіти, як новенька монетка, осяюючи все навколо себе сліпучим модним світлом.
 Окрім подіумних подій, під час 7th Annual Latino Fashion Week Tour глядачам 1-5 жовтня були доступні різного формату мистецькі події, лекції, відео проекти.
Ольга КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»