«БЕЗ ТВОГО ГОЛОСУ ЗМІНИ В КРАЇНІ НЕ ПОЧНУТЬСЯ»

0
69

Може, щось вчасно не докочується до табору, що загубився в чернігівських лісах, але з виборчих полів все ж не чути ні канонади політичних протистоянь, ні сурм запеклих атак. Кампанія більше нагадує маневрування колон в смердючому болоті суспільної зневіри.
«Регіонали», які за два з половиною роки політики розбою і брехні втратили половину своїх виборців, крутять чисте «гониво» по зомбоящику, нагадуючи печерних людей, які теж вірили, що, видряпавши на скелі картинку успішного полювання, гарантовано добудуть мамонта. Насправді всі розуміють, що король Межигір’я — голий, а Партія регіонів так і не змогла стати партією — вона була і залишається бригадою. Однак цей політичний інвалід суне у Верховну Раду, опираючись на милиці брехні та підкупу, підтримуваний силою державної каральної системи.
Опозиція сумарно перемагає за партійними списками «Батьківщини» і «УДАРу». Але, така вже усталилася традиція, не може домовитися про єдиних кандидатів на мажоритарних округах. І це — навіть перед тупою очевидністю згубності для загального результату цих танців на граблях.
Найпаскудніше, що вся ця катавасія виходить за коло героїв з олов’яними очима, які невтомно щось торочать на безкінечних політшоу. Насправді, результат кампанії визначить вибір між життєво важливими речами для мільйонів простих людей.
Це буде вибір економічної моделі — між продовженням політики олігархічно-гангстерського привласнення національних багатств і вільною конкурентною економікою зі справедливим розподілом бюджету.
Це буде політичний вибір — між нинішнім ретрототалітарним режимом «напівтюрми — напівдурдому» і відновленням європейських стандартів демократії в країні.
Це буде вибір зовнішньополітичного шляху — між поверненням в колоніальне ярмо і європейською перспективою вільної нації.
Фактично, це — вибір долі. І результат цих виборів — як і в 2004-му, і в 2007-му роках — залежить не від політиків, а від виборців! Від їх усвідомлення простих істин, що старанно приховуються за брехнею провладних трубадурів:
1. Вибір між опозицією і владою — це не вибір між партіями «Батьківщина», «Свобода», «УДАР» з одного боку і Партією регіонів з іншого. Це — вибір між недосконалою демократією і доконаною мафією. Демократію можна і треба критикувати. Її провідників можна навіть відправляти у відставку. Мафію треба тільки перемагати! І це — єдина мета цих виборів, якої справді можна досягнути.
2. Голосування за ПР та її сателітів, у тому числі й КПУ, означає дозвіл на продовження розбою в країні, на розкрадання державного бюджету і здачу національних інтересів. Для успіху зодчих рабовласницького Архіпелагу Межигір’я в Україні не вистачає тільки байдужості та покірності обдурених і підкуплених виборців.
3. Тільки твій голос за партію «Батьківщина» страшить правлячу мафію Януковича. Об’єднана опозиція — її головний ворог. Кількість голосів відданих за опозицію — це фактичний реєстр бійців, готових активно боротися за свою волю та гідність і зараз, і на наступних президентських виборах.
4. Без перемоги на мажоритарних округах перемога опозиції — неможлива. Голосуй за такого мажоритарного опозиційного кандидата, який не побоїться підтримати імпічмент В.Януковича. Будь-які інші обіцянки — щось побудувати, пофарбувати або поремонтувати в окрузі — лише обіцянка врегулювати температуру смоли в киплячих казанах пекла, яке влаштували «регіонали» в Україні.
5. На жаль, це правда, що майже все в українській політиці вирішують великі гроші. Сьогодні всі товстосуми об’єдналися навколо межигірської мафії, щоб і далі не платити податки до українського бюджету, щоб і далі грабувати всі ресурси країни. Але правда й те, що в день виборів усе залежить від голосів простих людей. Всі ці гроші — ніщо проти волі мільйонів українців!
Тільки той, хто проголосує 28 жовтня проти мафії, за опозицію, — має право сподіватися на краще життя.
Без твого голосу зміни в нашій країні не почнуться!
Юрій ЛУЦЕНКО,
в’язень Менської ВК №91