Bloomberg: Джуліані хотів стати адвокатом «ПриватБанка»

0
18

Адвокат американського президента переслідував особисті інтереси в процесі пошуку бруду на політичних опонентів свого клієнта.
Впродовж літа Руді Джуліані обговорював можливість стати представником державного банку України у судових справах. Водночас він публічно тиснув на Київ від імені свого іншого клієнта — президента США. Про це пише Bloomberg, додаючи, що Джуліані не отримав роботу адвоката українського банку. Однак, переговори про це добре ілюструють його бажання вести бізнес за кордоном, а також готовність «влазити» у справи, переповнені потенційними конфліктами. Справа українського банку одна з таких, адже йдеться про суперечку з колишнім власником.
Джуліані розповів, що до нього звернулися юристи «ПриватБанку», які добивалися повернення активів, пов’язаних з попереднім власником – мільярдером Ігорем Коломойським. Вони цікавилися, чи Джуліані може допомогти у їхньому цивільному позові. Адже він неодноразово негативно висловлювався про іншу сторону суперечки у Twitter. Сам адвокат Трампа підтвердив Bloomberg цю інформацію в телефонній розмові. Він зустрівся з юристами в офісі юридичної фірми Quinn Emanuel, щоб обговорити справу. Однак, розмова закінчилася нічим і сторони розійшлися без угоди. В компанії Quinn Emanuel відмовилися коментувати цей епізод. «ПриватБанк» в електронному листі відповів Bloomberg, що «не звертався до Джуліані й не розглядав його залучення в жодній мірі». Видання нагадує, що 18 травня адвокат президента США у своєму повідомленні в Twitter назвав Коломойського «надзвичайно небезпечним». Джерела видання розповіли, що це привернуло увагу юристів «ПриватБанку» й українського регулятора банківського сектору.
Представники останнього вирішили зв’язатися з Джуліані, щоб поцікавитися, чи є в нього якась інформація, пов’язана з Коломойським. В серпні адвокат американського президента провів дві зустрічі з юристами з фірми Quinn Emanuel. Він переглянув звіт, складений компанією розслідувань Kroll на замовлення «ПриватБанку». За словами Джуліані, в ньому йшлося про проблемну активність кількох українських олігархів. «Ми погодилися, що ця справа фантастична», – сказав Джуліані. Джерела розповіли Bloomberg, що американця все ж не залучили до участі в судовій суперечці між «ПриватБанком» й колишнім власником. Адже йому бракувало незалежних знань про діяльність Коломойського. Сам Джуліані сказав, що цього не сталося через невдалий момент.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here