У Трампа з’явився новий конкурент-мільярдер в президентській гонці

0
144

Стеєр планує витратити на кампанію перед праймеріз 100 мільйонів доларів.

Вівторок для демократів став днем, коли лічильник кандидатів у президенти США від партії коливався на один пункт в обидві сторони. Активіст-мільярдер Тому Стеєр міг стати 26-м кандидатом від Демократичної партії, проте він увійшов в гонку під номером 25, який звільнив Ерік Сволвелл після того, як відкликав свою кандидатуру. Стеєр оголосив про свою кандидатуру на пост президента на відеозаписі, скасувавши зроблене кілька місяців тому оголошення про те, що він мав намір пропустити первинну гонку демократів до кампанії 2020 року.

Зазначимо, що Стеєр за останнє десятиліття був одночасно і головним донором-демократом в країні, і основним рушієм боротьби за імпічмент президента США Дональда Трампа

NBC News пише, що хоча він не дуже відомий, і область кандидатів вже заповнена двома дюжинами кандидатів, гроші Стеєра можуть дати йому переваги, так само як і великий список адрес електронної пошти з 8,3 мільйонів імен, складений створеною ним групою, щоб домогтися імпічменту президента Трампа.

Газета The New York Times повідомляє, що Стеєр збирається витратити $ 100 мільйонів на його кампанію перед праймеріз.

Зараз в гонці беруть участь 25 кандидатів-демократів, два кандидата від Республіканської партії, включаючи чинного президента США Дональда Трампа. Від Лібертаріанської партії США балотуються п’ять кандидатів, яких спочатку було шість. Від партії Зелених висунулися шість кандидатів, однак двоє вже зняли свої кандидатури. Від партії Американська солідарність у виборах беруть участь три кандидати. Від партії Заборони – 1, а також один незалежний кандидат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here