Посол Тейлор повертається в Україну… …і стане тимчасово повіреним у справах США

0
214

Колишній Посол США в Україні Вільям Тейлор призначений тимчасово повіреним у справах США в Україні. «Посол Тейлор принесе в нашу команду багатий дипломатичний досвід у цей важливий момент у відносинах між Україною та США», — йдеться в повідомленні американського посольства в Україні. Вільям Тейлор наголосив, що з нетерпінням чекає моменту, коли очолить команду дипломатичного представництва. «Сполучені Штати залишаються глибоко віддані успіху стабільної, процвітаючої, демократичної та вільної України, і ми продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України», — наголосив він. Вільям Тейлор був послом США в Україні з 2006 по 2009 рік. У вересні 2011 року його було призначено спеціальним координатором Державного департаменту з питань Близького Сходу. Донині він обіймав посаду виконавчого віце-президента Інституту миру США

“Я з нетерпінням чекаю того, щоб очолити команду посольства США у розбудові міцних робочих відносин з президентом Зеленським та його командою, іншими українськими посадовцями та політичними силами, а також підтримці наших міцних партнерських відносин з громадськими організаціями та українським народом”, – сказав посол Тейлор.

Крістіна Квін, яка нещодавно керувала американським посольством як тимчасовий повірений, повернеться до своєї роботи на посаді заступника голови місії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here