Міністерство оборони США оголошує про 250 млн. доларів для України

0
281

Міністерство оборони оголосило сьогодні [18 червня], що планує виділити Україні 250 млн. доларів по лінії співробітництва у сфері безпеки для додаткової підготовки, обладнання та консультативних зусиль з нарощування потенціалу збройних сил України.

Це підтверджує сталість оборонних відносин між Сполученими Штатами та Україною і доводить загальний обсяг допомоги в галузі безпеки, наданої Україні з 2014 року, до 1,5 мільярдів доларів.

Нові кошти підуть на обладнання для підтримки поточних навчальних програм та оперативних потреб, включаючи можливості для покращення: морської ситуаційної обізнаності та операцій в рамках поточних зусиль США щодо збільшення підтримки військово-морської піхоти України; обороноздатності та живучості сухопутних сил і сил спеціальних операцій України шляхом надання снайперських рушниць, гранатометів та контр-артилерійських радарів; рівня командування і контролю; засобів радіо-електронної боротьби і безпечних комунікації; військової мобільності; нічного бачення; військової медицини.

Це співробітництво в галузі безпеки стало можливим завдяки постійному прогресу України у запровадженні ключових інституційних реформ в обороні з метою наближення архітектури національної безпеки України до євроатлантичних принципів.

Сполучені Штати залишаються відданими справі надання Україні допомоги у реалізації положень Закону України «Про національну безпеку» від 2018 року для посилення демократичного цивільного контролю над військовими, сприяння реформам оперативного командування, збільшення прозорості та підзвітності у процесі закупівель та бюджетування, а також для просування реформ оборонної промисловості. Ці реформи зміцнять здатність України захищати свою територіальну цілісність, підтримуючи безпечну, процвітаючу, демократичну та вільну Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here