Заступник помічника Держсекретаря США у Києві обговорює двостороннє партнерство та агресію РФ

0
206

Заступник помічника Державного секретаря США Джордж Кент прибув до України, щоб обговорити з представниками української влади двостороннє партнерство, реформи та російську агресію. Про це повідомляє посольство США в Україні на сторінці в соцмережі Facebook.

“Ми знову вітаємо в Києві заступника помічника Держсекретаря Джорджа Кента, який прибув, щоб зустрітися з українськими посадовими особами і поспілкуватися про партнерство Україна – США, політичні та економічні реформи в Україні та російську агресію”, – йдеться в повідомленні американського посольства.

“За сніданком з Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, заступник помічника Держсекретаря Джордж Кент запевнив у міцній підтримці США суверенітету і територіальної цілісності України і наголосив, що США засуджують дестабілізуючий крок Росії з надання паспортів громадянам України”, – йдеться у іншому дописі Посольства у Facebook.

***

Заступник помічника Держсекретаря Кент відзначив роботу команди Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із забезпечення безпеки на президентських виборах. Він також закликав українських урядовців активізувати зусилля для забезпечення ефективності антикорупційних правових інструментів та інституцій.

***

Заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент зустрівся з новообраним президентом Володимиром Зеленським і запевнив у незмінності підтримки Вашингтоном політичних та економічних реформ в Україні.

“Заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент привітав новообраного президента Володимира Зеленського з перемогою та наголосив, що Сполучені Штати й надалі готові підтримувати партнерські відносини з Україною для просування політичних та економічних реформ”, – розповіли у Посольстві США в Україні на сторінці у Twitter.

Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,

«Українське Слово»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here