РІЗДВЯНА ПІСНЯ ОБ’ЄДНУЄ СЕРЦЯ

0
229

Наступила чарівна різдвяна пора – час, коли похмуре зимове Місто вітрів ураз спалахує тисячами яскравих ліхтариків; пухнасті красуні-ялинки стоять, немов у казці, запорошені густим снігом; а на вулицях звідусіль весело лунають кришталеві голоси дзвіночків – передвісників свята. І в ці неповторні моменти, коли все буденне здається магічним,  чи не кожен із нас, бодай подумки, сподівається, що його найпотаємніші  мрії неодмінно здійсняться.
Аби підтримати святкову різдвяну атмосферу, Міленіум-парк щороку з останніх чисел листопада і до кінця грудня запрошує жителів Чикаго та гостей міста відвідати традиційні пісенні концерти “Caroling At Cloud Gate”.
Ці співочі дійства відбуваються уже шостий сезон поспіль, щоп’ятниці, завжди в одному й тому ж місці – біля найоригінальнішої окраси парку – дзеркальної «квасолини». Щоправда, вокальні колективи кожного наступного тижня змінюються – виступають як досвідчені дорослі професіонали, так і зворушливі дитячі хори. Але всі без винятку виконавці радують присутніх своїм репертуаром із улюблених різдвяних мелодій та дарують глядачам незабутню годину прекрасного піднесеного настрою.
І попри холодні зимові вечори чимало людей зі щасливим блиском в очах збирається разом, аби насолодитися різдвяною піснею, що обігріває і об’єднує серця.
Катерина ДІОСДАДО, 
Чикаго.
Фото автора