США РОЗЧАРОВАНІ РІШЕННЯМ УРЯДУ УКРАЇНИ

0
209

ВИКЛАД ТЕЛЕФОННОЇ РОЗМОВИ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА США З УКРАЇНСЬКИМ ПРЕЗИДЕНТОМ ВІКТОРОМ ЯНУКОВИЧЕМ

Білий Дім, Офіс Віце-президента
22 листопада 2013 р.
У сьогоднішній телефонній розмові з Президентом України Віктором Януковичем Віце-президент Байден висловив своє розчарування рішенням уряду України відкласти приготування до підписання Угоди про асоціацію та Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС. Як Віце-президент казав раніше Президенту Януковичу, США глибоко переконані, що наближена інтеграція з Європою пропонує Україні стратегічну можливість посилити свою демократію і повернути свою економіку до процвітання. Віце-президент ще раз засвідчив, що США продовжують підтримувати український народ у їхньому прагненні до Європейської інтеграції.

ЗАЯВА ДЖЕН ПСАКІ, РЕЧНИЦІ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ США ЩОДО РІШЕННЯ УКРАЇНИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

21 листопада 2013 року
Сполучені Штати як і Європейський Союз розчаровані рішенням уряду України відкласти приготування підписання Угоди про асоціацію та Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС.  Європейський Союз запропонував Україні історичну можливість зміцнити платформу європейського майбутнього для її народу і продемонструвати міжнародним фінансовим установам та інвесторам свою непохитну відданість демократичним реформам.
Ми підтримуємо величезну більшість українців, що хочуть такого майбутнього для своєї країни і схвалюємо те, що ЄС тримає двері відкритими. Сполучені Штати переконані, що інтеграція України з Європою – це найнадійніший шлях до економічного процвітання та демократії.