ЮВІЛЕЙНИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ – ПРИВІД ЗАЗИРНУТИ У МАЙБУТНЄ

0
202

Ще один привід зауважити, як швидко летить час: ніби недавно «Українське Слово» входило на ринок американської преси, ніби вчора на вечірній «літучці» піднімали келихи з нагоди виходу у світ сотого номера, а сьогодні маємо вже п’ятисотий. За мигтіннями щоденного конвеєра ледь устигли помітити цю «магію круглих цифр». Але що не кажіть, а цей ювілей — таки привід підсумувати минуле й зробити прикидки на майбутнє.
І наші друзі, і наші конкуренти, і наші опоненти визнають, що за 11 років «Українське Слово» стало невід’ємною частиною української медіа-мозаїки, одним із її унікальних і по-своєму передових «пазлів». Без олігархічних й партійних «дахів» і, відповідно, без великих інвестицій ми створили конкурентоспроможний продукт, який користується популярністю в у сотень тисяч читачів не лише в США, але й у світі.
 «Українське Слово» — газета не шаблонна. У кожному номері ми свідомо намагаємося поєднувати, здавалося б, непоєднуване за канонами медіа-бізнесу: ознаки як quality-газети («якісної», «інтелектуальної»), так і popular («масової»). Саме такий підхід дозволяє нам мати міцну, постійну читацьку базу як у США, так і в інших країнах, де живуть українці. Саме через це нас читають як інтелігенти, так і прості трудівники. Як високочолі науковці, так і прості водії-далекобійники. І сиві діди, і люди середнього віку, і тінейджери-школярі.
Так, це непросто. Непросто, як змагатися в урбанізованому світі за все українське, відстоювати національне й залишатися при цьому у фінансових «плюсах». Але «Українське Слово» завжди залишатиметься газетою патріотичною, націонал-демократичною, правою, по-хорошому консервативною в сенсі політики газетою.
 «Українське Слово» було, є й залишатиметься газетою небайдужою та гострою, тим паче що на суспільно-політичних фронтах боротьбу з навалою хамів, бандитів та москвофілів нам потрібно починати майже з нуля.
А на першій сторінці цієї газети — аж два нулі після п’ятірки. Піднімаючи за це келихи, ми проголошуємо тост за нові успіхи й за Вас, дорогі читачі, рекламодавці та друзі газети!
Світлозар МОМЧИЛОВ,
генеральний менеджер Ukrainian Media Group Inc.,
президент SM Media Group LLC