УКРАЇНСЬКИЙ ПОСОЛ ПОБУВАВ У БОСТОНІ

0
84

Посол України в США Олександр Моцик разом з Послом Литовської Республіки у США Жигімантасом Павіліонісом відвідали Бостонський університет (штат Массачусеттс), де відбувся спільний захід, присвячений обговоренню внутрішньої та зовнішньої політики України, Литви та Європейського Союзу.
Як повідомляє прес-служба української амбасади, у своєму виступі О.Моцик поінформував студентсько-викладацьку аудиторію про хід системних реформ в нашій країні, розвиток європейської інтеграції України, українсько-литовське стратегічне партнерство, відносини з США і РФ. У свою чергу, Жигімантас Павіліоніс розповів про здобутки Литви після вступу до ЄС і НАТО, актуальний стан економіки країни, заходи, які вживаються для подолання наслідків європейської економічної кризи. Литва, наголосив Ж.Павіліоніс, послідовно підтримує європейську інтеграцію України. Він закликав США продовжувати підтримувати курс нашої держави на євроінтеграцію.
Після виступів керівників дипломатичних представництв відбулося обговорення актуальних питань європейської політики і економіки.
Під час відвідання Бостонського університету посли оглянули студентське містечко та ознайомилися з колекцією літератури університетської бібліотеки. О.Моцик передав до неї ряд книжок про пам’ятники історії України та Києва.
Окрім Бостонського університету, посли відвідали Факультет менеджменту ім.Слоана всесвітньовідомого Массачусеттського технологічного інституту (МТІ) (м.Кембрідж, штат Массачусеттс), де, зокрема, було обговорено питання розвитку відносин між МТІ та вищими навчальними закладами нашої держави.
В ході робочої поїздки до Бостону відбулася спільна зустріч послів України і Литви з представниками української та литовської діаспори Массачусеттсу, а також прес-ланч і невеликий концерт майстрів народної музики України і Литви. Під час цього заходу до бібліотеки Українського наукового інституту Гарвардського університету була передана збірка літератури про історію нашої країни.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»