«ВСЕЛЕННАЯ, ВЕСЕЛИСЯ! БОГ ВІД ДІВИ ДНЕСЬ РОДИВСЯ»

0
368

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
Дорогі во Христі Ісусі браття й сестри, милі серцю українці!
З глибини серця щиро вітаю вас, дорогі парафіяни, друзі, приятелі, знайомі, духовні діти, з веселими зимовими святами –  Різдвом Христовим, Новим Роком та Водохрестям!
Молитовно перебуваю у ці дні з вами в єднанні Таїнстві Святої Євхаристії.
Як Боголюбиві царі, що поспішали до Вифлеєму, так і ми з вами несемо дари новонародженому Богодитяткові. Вони несли золото, ладан, миро, а ми несемо віру, надію, любов, наші щирі серця, зігріті маленьким Ісусиком.
Убогість, смирення, покірливість, простота – ось ці дарунки, яких чекає від нас Христос. Уклонімося Йому у ці Різдвяні дні, щоб Він  своїми рученятами обняв нас, пригорнув до своїх грудей, осушив наші заплакані очі, розгладив зморшки зораного житейським плугом чола, скропив живою водою наші посивілі скроні. А ми своїми молитвами, піснеспівами, колядками та щедрівками славитимемо вічно живого серед нас Бога Отця, Бога Сина, Бога Духа Святого!
Бажаю вам – великими і маленьким, багатим і убогим, здоровим і немічним, вільним і ув’язненим – веселих свят, приємних зустрічей з рідними і близькими, солодкої куті та дзвінкої коляди!
Маленький Ісусик не спить, не дрімає,
Своїми рученятами весь світ обіймає.
І вашу хатину, і вашу родину,
І всю Україну – Христос ся рождає!

СЛАВІМО ЙОГО!
З щирими вітаннями й віншуваннями,

митрофорний протоієрей о. Микола ФЕДЮК,
настоятель парафії Святої Покрови УПЦ КП,
м. Фінікс, Арізона, США