«БРОНЗОВИЙ» СТРИБОК ІГОРЯ РАДИВІЛОВА

0
71

Нарешті прийшло свято і на вулицю української спортивної гімнастики! У понеділок, 6 серпня, бронзову медаль Олімпіади в Лондоні завоював Ігор Радивілов  – в опорному стрибку.
Українським гімнастам у столиці Великої Британії відверто не щастило. Вже було завоювали наші чоловіки “бронзу” в командних змаганнях, але судді, підвищивши після протесту японців одному з їхніх гімнастів оцінку, перемістили українців на четверте місце. Четвертим став в особистому багатоборстві і українець Микола Куксенков. Йому судді також не сприяли… І ось нарешті – “бронза” Ігоря Радивілова. Молодець! Українець в опор¬ному одержав від суддів 16,316 бала. “Золото” на цьому гімнастичному приладі здобув кореєць Янг Халк Сіон (16,533), а “срібло” у росіянина Дениса Аблязіна (16,399 бала).
Медаль Радивілова стала восьмою українською нагородою на Олімпіаді. І першою чоловічою – решту сім медалей завоювали наші жінки. Віримо, що наші козаки, натхненні прикладом Радивілова, підтягнуться і принаймні не відстануть від своїх спортивних подруг. Зреш¬тою, попереду на Олімпіаді фінали в боксі, у яких, сподіваємося, виступлять відразу кілька українців. І обов’язково натовчуть суперникам пики!