Давайте мізкам відпочивати, щоб жити довше

0
60

Більш нові дослідження пов’язують тихі мізки з довголіттям. Менш активна ЦНС використовує менше енергії тіла.
Експерти стверджують, що є кілька способів заспокоїти мозок, включаючи медитацію, активне слухання й усвідомлене харчування.
Кожен хоче залишатися дотепним у міру дорослішання — і зрозуміло, що один зі способів зробити це — підтримувати активне мислення.

У дослідженні, опублікованому в медичному журналі Nature, дослідники з Гарвардської медичної школи повідомляють, що спокійний мозок із меншою нервовою активністю може продовжити життя.
Після аналізу донорської мозкової тканини від людей, які померли у віці від 60 до понад 100 років, дослідники помітили, що у людей із найбільшою тривалістю життя рівень генів, пов’язаних із нейронною активністю, був нижчим.
Було виявлено, що білок REST, який пригнічує нейронну активність, пов’язаний із нейронною активністю і смертністю.
У дослідах на хробаках і ссавцях підвищення REST призводило до зниження нервової активності та збільшення тривалості життя, а придушення — навпаки.
Це дослідження показує: щоденні періоди сповільненої активності, будь то медитація, заняття спортом або просто відпочинок чи сон, так само важливі для здоров’я і довголіття мозку, як і активність, й фізичні вправи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here