О котрій годині краще пити воду

0
59

На 60% людське тіло складається з води, тому її достатня кількість є незаперечно важливою для здоров’я. Існує думка, що випита вранці вода підвищує свою доброчинну дію.
Тим часом деякі дослідження стверджують, що пити воду важливо у будь-який час протягом дня, оскільки регідратація, втрата ваги, підвищення розумової працездатності, детоксикація відбуваються завжди.

За словами вчених, ранкове вживання рідини не робить істотного впливу на рівні гідратації. Тому щоразу, коли є бажання, пийте воду. Жага — це відчуття, коли тіло підказує, що вода йому потрібна протягом дня, а не тільки вранці.
Споживання води покращує метаболізм на 30% і тим самим сприяє втраті ваги. Також частина калорій спалюється завдяки воді.
Згідно з деякими дослідженнями навіть легке зневоднення порушує розумову активність, концентрацію і фізичну працездатність. Вода покращує когнітивні функції.
Є ще одна поширена помилка. Вважається, що вода, випита вранці, краще вимиває токсини з організму. Однак для їх видалення вона потрібна завжди, а не тільки вранці.
Очищення організму, що є основною функцією нирок, не обмежується певним часом. Це відбувається постійно, поки є речовини, які потрібно видалити, і є вода, що допомагає процесу і вранці, і вдень, і ввечері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here