Цілюща дія відварів

0
344

Бешиха належить до інфекційних хвороб і спричиняється стрептококом. Тому важливо дотримуватися особистої гігієни та бути обережним, щоб не заразитися від хворого під час безпосереднього контакту чи через користування спільними предметами гігієни, рушниками, постільною білизною.

Лікувальну дію має відвар лікарських рослин: корінь родовика лікарського, листки евкаліпта, корінь гадючника шестипелюсткового, листки кропиви дводомної (в рівних частинах), корінь солодки голої (півчастини). Змішайте подрібнену сировину. Столову ложку суміші трав залити 0,5 літра води, ввечері прокип’ятити п’ять хвилин, ніч настояти. Відвар випити протягом дня, за три прийоми за 20 хвилин до їди. І так щодня протягом місяця.

До вражених ділянок можна прикладати листки лопуха, підбілу (нижнім білуватим боком), міняючи їх 3-4 рази на день.

Також корисно кілька разів на добу змащувати вражену шкіру 20-процентною маззю прополісу. Для цього в емальованому посуді розтопити 100 грамів тваринного жиру, довести до кипіння, охолодити, додати 20 г подрібненого прополісу, нагрівати до 80°С, безперервно перемішуючи, 10 хвилин. Профільтрувати. Одержану мазь постійно перемішувати до повного охолодження. Зберігати в холодильнику.

Любов САЛІЙ,

Фітотерапевт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here