Вживання цибулі знижує розвиток смертельної хвороби

0
138

Дослідження китайських учених свідчать, що вживання навіть половинки цибулини на день знижує ризик захворювання на рак кишечника. Це виявили дослідники з Першої лікарні Китайського медичного університету.
У процесі їхньої наукової роботи стало зрозумілим, що пацієнти, які щодня вживали з їжею навіть 75 г свіжої необробленої цибулі, набагато знизили ризик розвитку смертельної хвороби.

Тим часом рак кишечника є одним із поширених видів у списку хвороб людини. Він пов’язаний зі способом життя та харчуванням, тому виправити помилку можна цими ж способами — зміною нездорових звичок і введенням у їжу тих продуктів, які за природними властивостями можуть боротися з раком кишечника та іншими запальними захворюваннями.
Таким продуктом китайські фахівці визначили цибулю, зазначивши, що йдеться й про зелене пір’я овочу, й часник, й цибулю-порей та всі інші види цибулинних. Усі вони працюють на бажаний кінцевий результат завдяки речовинам, які є в їх складі.
У дослідженні брали участь майже 1700 чоловіків і жінок, які щодня з’їдали 75 г будь-якої цибулі (це приблизно половина цибулини середнього розміру), на 79% рідше хворіли на рак кишечника. Навпаки, люди, які не люблять цього овочу і не їдять його, залишилися схильними до ризику і в результаті отримували хворобу.
Автор звіту доктор Чжі Лі з Першої лікарні Китайського медичного університету стверджує, що вони також побачили тенденцію: чим більша кількість цибулі у раціоні, тим надійнішим є захист від недуги.
Учені пояснюють це тим, що в цибулі є потужні біологічно активні сполуки, які є головним захистом від раку.
Цікаво, що дослідники виявили і таке явище: нарізка і подрібнення цибулі або часнику підсилюють ці властивості. Навпаки, теплова обробка — варіння, запікання, тушкування — зменшують цілющість овочу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here