НАСТІЙ ЧЕБРЕЦЮ СПРИЯЄ РОЗРІДЖЕННЮ КРОВІ

0
226

Флеботромбоз — це повна або часткова закупорка просвіту судини тромбом, що утворився внаслідок уповільнення кровотоку. У цьому разі помічною буде порошкоподібний препарат «Енергія життя», розроблений в об’єднанні «Юстас». Він, впливаючи на еритроцити, відновлює їхній заряд і сприяє їх руху, і завдяки цьому розріджується кров.
Крім того, можна використовувати препарати з рослин, що містять аспірин. Наприклад, чебрець, підбіл (мати-й-мачуха), кукурудзяні приймочки — вони також сприяють розрідженню крові. Заварювати відповідно до інструкції на упаковці. Людям, які страждають від флеботромбозу, потрібно вживати велику кількість рідини.
Крім того, жінці можна порадити пити відвар вівса: поліпшується робота серця — нормалізується кровообіг і зникають застійні явища на кшталт тромбозу.
Хворим з таким діагнозом потрібно остерігатися стресів, які шкідливо впливають на надниркові залози і, відповідно, на згортуваність крові.
Узагалі такі пацієнти мають постійно перебувати під наглядом лікаря, оскільки це захворювання може будь-коли спричинити рецидив.

* Ця інформація несе загальний характер і не є конкретною порадою при лікуванні конкретної хвороби! За професіональною порадою лікування будь-якої хвороби звертайтесь до вашого  лікаря!