Тест по відбитку пальця відкриває несподівані таємниці здоров'я

0
55

За 10 хвилин і з точністю до 99% тест по відбитку пальця видає інформацію про вживання людиною наркотичних засобів. Він набагато перевершує за оперативністю традиційні аналізи крові або сечі, взяті у людей, що вживають ці речовини.
Такі функції виконує революційний сканер відбитків пальців Reader 1000. Це — відкриття нового дослідження, в якому розглянуті результати роботи порівняно з існуючими аналізами.
Пристрій точно тестує чотири основні групи наркотиків, найбільш часто вживані — кокаїн, опіати, канабіс й амфетаміни.
Він уже використовується у центрах реабілітації наркоманів, на робочих місцях і в школах. Також ведеться робота з його використання при скринінгу в аеропорту і для моніторингу правопорушників у тюрмах і службах пробації.
Експерти використовували технологію, розроблену фірмою Cambridge Intelligent Fingerprinting, щоб перевірити її ефективність.
Вони виявили точність і швидкість проведення аналізу, заснованого на відбитку пальця.
Професор, почесний доктор Університету Східної Англії, співавтор дослідження і засновник фірми Девід Рассел зазначив, що дослідження також показало, як технології використовують для оперативного виявлення можливої причини смерті, полегшення поліцейських розслідувань тощо.