Ідеальне молоко

0
357

Коров’яче молоко — цінний харчовий продукт, проте, на жаль, не позбавлений вад. Молоко, яке планує виробляти одна компанія у США, ідеальне з усіх поглядів, воно корисніше і дешевше від звичайного.
Учені стверджують: 75 відсотків людства погано переносять коров’яче молоко через наявність у ньому лактози — складного цукру.
Непереносимість лактози не настільки небезпечна, як алергія на цю сполуку, однак теж може завдати чимало проблем — насамперед здуття живота і діарею.
Співробітники компанії Muufri близькі до завершення роботи зі створення «ідеального молока», яке за поживними властивостями нічим не поступатиметься коров’ячому, а відрізнятиметься від нього лише відсутністю поганого холестерину (який, до речі, у надлишку в натуральному) і лактози.
Першу пробну партію штучного молока буде виготовлено в липні 2015 року, а промислове виробництво може початись 2017-го.
Винахідники «молокозамінника» вважають, що їхня продукція з часом стане дешевша за натуральне молоко і значно знизить залежність людства від тваринництва.
Технологія виробництва нового продукту пов’язана з використанням певних видів дріжджових грибів.
Автори винаходу розповідають, що всі корисні й смакові властивості звичайного молока забезпечують усього шість видів білків і вісім видів жиру, які можна отримувати з допомогою різних технологічних процесів.
Особливий інтерес споживачів викликає той факт, що вчені компанії Muufri працюють також над створенням технології виробництва такого молока в домашніх умовах. Кожен бажаючий, придбавши спеціальний набір компонентів, зможе з часом влаштувати міні-молокозавод просто у себе на кухні.