ЗАПОВІДІ ЗДОРОВИХ ГРУДЕЙ

0
141

Дорогі жінки, пам’ятайте, що профілактика хвороб — шлях до здоров’я і довголіття! Тому, виріжте і збережіть цю пам’ятку — такі поради важливі жінкам будь-якого віку.
Вправи для красивих грудей. Зміцніть м’язи грудної клітки:
1. Зігніть руки в ліктях і сильно зчепіть пальці. Тепер різко розведіть руки в сторони, подолавши м’язовий опір.
2. Обіпріться на стіну витягнутими руками, потім наблизьтесь до неї та різко відштовхніться. «Приземлення» повинно відбутися на витягнуті руки.
Зручний бюстгальтер. Бюстгальтери з кісточками і щільними рельєфними швами травмують груди. Щільний бюстгальтер (топік), такий, як носять бігунки, може запобігти болючим розтягам нервових волокон у грудях.
Правильне харчування. Виключити: свинину, каву, жирну, смажену, гостру і пряну їжу. Відмовтесь від вживання м’яса, вирощеного із застосуванням стимуляторів росту, і генетично модифікованих продуктів харчування, також не варто давати подібні продукти дітям.
Рідина: необхідно не менше 2,0—2,5 л води на добу, свіжовичавлені соки (200 мл на день), кисломолочні напої — щодня до 0,3—0,5 л. Їжте продукти з високим вмістом вітамінів А, Е и С — моркву, шпинат, абрикоси, цитрусові, капусту. Овочів у вашому раціоні повинно бути до 0.5 кг на день, фруктів 5—6 штук щодня!
«Жива вода». Вода, яку ви вживаєте для пиття та приготування їжі, повинна бути добре очищеною. Це може бути джерельна вода або артезіанська, але обов’язково якісна. Воду з крана пити не можна!
Самообстеження грудей. Проводьте 1 раз на місяць на 7—10-й день менструального циклу.
Симптоми захворювання грудей: втягнутий сосок; пухлина в молочній залозі; біль у грудях; втягнення шкіри або місцева «зморшкуватість» у вигляді «лимонної кірки»; зміна шкіри грудей (почервоніння); зміна контуру і форми грудей; наявність виділень із сосків; виразка шкіри соска; наявність вузлів у пахвовій ділянці.
Змініть спосіб життя. Пробачте образи, пробачте собі й іншим, навчіться любити весь оточуючий світ, не обманюйте себе й інших, не заздріть, не лицемірте, не робіть абортів. А головне — з радістю приймайте все, що приносить вам новий день.
Радила онколог-мамолог, гомеопат Марія ПОПАДИНЕЦЬ