ДЖОН КЕННЕДІ – УКРАЇНЕЦЬ?! БІОГРАФИ ВИЯВИЛИ ПРИГОЛОМШЛИВІ ФАКТИ

0
172
img

Екс-президент США Джон Кеннеді був сином українського емігранта. Така версія з’явилася у дослідників та біографів, після проведення розслідування, пише «V.I.P».

Американські дослідники Артур Смайл і Пітер Щепінські встановили, що наприкінці 1916 року, мати Кеннеді Роза Елізабет, з невідомих причинах пішла від свого чоловіка, Джозефа Патріка Кеннеді.

Враховуючи статус і значущість батька сім’ї, факт розколу ретельно приховувався і про те, що подружжя не живе разом, не знали навіть близькі друзі. В аристократичних колах Америки сімейні цінності дуже важливі і тому Джозеф Патрік прикладав максимум зусиль для того, щоб дружина повернулася додому.

Дослідники говорять: «Дізнавшись про факт, який ретельно приховувався, ми вирішили з’ясувати – чим же займалася у цей момент дружина впливового ірландця». Результати дослідження приголомшили біографів: впродовж півроку Роза Елізабет жила з українським емігрантом Василем Прокопчуком. Фотографії Прокопчука, які отримали дослідники, практично не залишають сумнівів – «з них дивиться майже те саме обличчя, що і з фотографій Джона Кеннеді».

Артур Смайл заявив: «Ми, звичайно, не можемо бути стовідсотково впевнені в цьому, але всі факти вказують на те, що наша гіпотеза правильна».

Одним із головних доказів дослідників є лист, що потрапив до їхніх рук. Лист від Джозефа Патріка Кеннеді адресований Розі. Його датовано 27-м грудня 1916 року. У листі голова сім’ї благає свою дружину повернутися.

На початку 1917 року Роза Елізабет повернулася до чоловіка, який погодився закрити очі на все, заради возз’єднання сім’ї, а вже 29-го травня у їхній родині народився майбутній президент.

Навколо Джона Кеннеді завжди були багато розмов. Його вбивство у 1963 році не вдалося розкрити і до сьогодні. Існує багато версій, але жодна не доведена.