СІЄННА МІЛЛЕР ПОКАЖЕ В ЛОНДОНІ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ

0
170
img

Через економічну кризу, яка дошкуляє всьому світові, під загрозою закриття опинилися навіть такі регулярні заходи, як тижні моди. Щоправда, йдеться переважно про покази у скромніших країнах. А такі модні столиці, як Париж, Мілан чи Лондон уже на повну готуються до чергового «з’їзду» корифеїв дизайнерської майстерності. Віднедавна до цієї когорти належить і британська актриса Сієнна Міллер.

Той факт, що безліч зірок шоу та кінобізнесу мислять себе модельєрами, вже давно не новина. Однак не кожну знаменитість, яка ліпить на одяг власної конструкції іменні лейбли, визнають колегою «справжні» дизайнери. А от Сієнну — визнали. Більше того, запросили взяти участь у Лондонському тижні моди сезону осінь-зима 2009-2010. Разом зі своєю сестрою Саванною зірка «Зоряного пилу» представить на суд публіки і критиків модну лінію Twenty8Twelve.

«Twenty8Twelve існує вже п’ять сезонів, і ми відчули, що готові перейти на вищий рівень, — каже актриса. — У 2009 році Британський тиждень моди відзначає своє 25-річчя, тому бути частиною цього свята — це для нас із сестрою подвійна честь!»

Одяг від сестер Міллер користується популярністю у покупців, та й від критиків лунають переважно схвальні оцінки. Але 26-річна Сієнна встигає не лише розробляти нові моделі, а й займатися своєю основною справою. Наразі білявка знімається у фільмах «Ноттінгем» та «Жінка, не варта уваги», а в перерві підробляє зйомками в рекламних фотосесіях і відеокліпах. Зокрема, недавно Сієнна довела, що не розгубила акторського таланту, блискуче впоравшись із роллю божевільної у кліпі групи The Hours на пісню See the Light.