АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ «ГЛАМУРИЗУЄ НАСИЛЬСТВО»

0
97
39_wanted_200Британська компанія зі стандартизації реклами розкритикувала рекламні постери стрічки «Особливо небезпечний», звинувачуючи Анджеліну Джолі в створенні привабливого іміджу вогнепальної зброї. На їхню думку, образ, який представляє у фільмі секс-символ покоління, сприяє «гламуризації насильства». Вони посилаються на листи зі скаргами, в яких автори просять заборонити розміщення цих постерів у місцях, де їх можуть побачити діти. Йдеться про два постери. На одному зображена Анджеліна Джолі з піднятим угору пістолетом і її колега Джеймс МакЕвой, що тримає в обох руках пістолети, націлені на глядача. На другому — Джолі сидить на капоті машини, а поряд розміщено текст: «Шість тижнів тому я був таким, як ти. Але потім я зустрів її, і мій світ назавжди став іншим».

Компанія «Universal Pictures» заявила, що в тому, в чому звинувачують актрису англійські рекламники, її провини немає, бо вона лише виконувала професійні вимоги творців картини.

Конфлікт розгорітися не встиг, частково тому, що фільм, який вийшов у прокат на території Британії в червні, в кінотеатрах більше не показують й рекламні постери не використовують. Додамо, що «Особливо небезпечний» у Сполученому Королівстві зібрав близько шести мільйонів доларів.

Щодо ставлення до зброї, то Джолі якось зізналася, що вони з Бредом переконані пацифісти, хоча у Пітта є велика колекція снайперських і пневматичних гвинтівок. Актриса також розповіла, що вони для самозахисту тримають у будинку такі самі пістолети, які використовували на зйомках стрічки «Розкрадачка гробниць». Анджеліна також зізналася, що забороняє своїм дітям дивитися фільми з її участю та розважатися з іграшковою зброєю. «Я гадаю, їм доведеться почекати якийсь час, аби переглянути «Особливо небезпечний»,— наголосила актриса.