КОХАННЯ ТА ІНШІ ВІЧНІ ЦІННОСТІ

0
145
35_villalaleopolda_267Зміни в особистому житті Романа Абрамовича відгукнулися потрясіннями в luxury-сегменті світових ринків і бурею в мас-медіа. У травні російський мільярдер придбав за рекордними цінами полотна видатних живописців ХХ століття: на Christie’s «Сплячу інспекторку допомог» Люсьєна Фрейда за $33,6 млн і на Sotheby’s «Триптих» Френсіса Бекона за $86,3 млн. Обидві покупки мали стати стартовим капіталом для арт-галереї, яку захотіла відкрити кохана олігарха Дар’я Жукова. Ще $14 млн багатій витратив на статуетку роботи Альберто Джакометті і $2 млн — на приватний концерт Емі Вайнхаус на відкритті арт-центру Жукової. Після таких приголомшливих подарунків у ЗМІ з’явилися повідомлення про нові покупки Абрамовича — цього разу на ринку нерухомості. Передусім ідеться про придбання найдорожчого у світі будинку. Розкішна вілла La Leopolda на французькій Рив’єрі й на додачу 4 га землі поблизу курорту Вільфранш обійшлися у $500 млн. Будинок межує із замком Chateau de la Croe, який екс-начальник Чукотки придбав за $30 млн у 2004 році.

Попередні власники вілли — сім’я засновника Republic National Bank of New York Едмона Сафри. Про можливу угоду повідала спадкоємиця банкіра. До речі, раніше на La Leopolda по черзі господарювали засновник Microsoft Білл Гейтс і творець корпорації FIAT Джанні Аньєллі.

Своєю чергою італійська преса повідомляє, що найбагатший росіянин придбав для Дар’ї Жукової за EUR3,5 млн знаменитий ресторан Julian Сafe, розташований у серці Рима. Заклад, що спеціалізується на італійській кухні, розрахований на 40 відвідувачів і здебільшого працює для постійних клієнтів.

Російські газети не відстають від європейських конкурентів, повідомляючи про придбання Абрамовичем усіх прав на музичний проект «Земфіра», любов бізнесмена до якого добре відома. Прес-служба мільярдера або не коментує, або спростовує інформацію про видатні витрати боса.