НОВИЙ МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ ПЕРШОЇ ЛЕДІ ФРАНЦІЇ ВИКЛИКАВ МІЖНАРОДНИЙ КОНФЛІКТ

0
84

carlabruni_29821 липня з’явиться у продажу новий, уже третій в її кар’єрі, альбом Карли Бруні. Колишня модель, а тепер співачка, дружина президента Франції Ніколя Саркозі, співає про своє кохання до чоловіка та розповідає про колишніх коханців.

Альбом Comme si de rien n’etait («Ніби нічого і не сталося») ще не побачив світ, а вже викликав і резонанс серед французів, і навіть міжнародний конфлікт. В одній із пісень є такі слова: «Ти мій наркотик. Більш смертельний, ніж героїн з Афганістану та небезпечніший за колумбійський кокаїн». Точно не відомо, чи ці слова адресовані саме Ніколя Саркозі, позаяк в іншій пісні під назвою «Дитя» Карла Бруні співає: «Я все ще дитя, незважаючи на мої 40 років та 30 коханців».

У інтерв’ю французькій газеті «Ле Фігаро» з нагоди виходу нового альбому співачка визнала, що опинилася в дуже пікантній, двозначній ситуації як артистка і одночасно перша дама Франції. «Враження від альбому буде різним, адже він буде сприйматися через призму мого статусу дружини президента», — сказала Карла. Ніби передчуваючи ці «немузичні» оцінки, Карла Бруні, яка за свої численні амурні історії здобула прізвисько «Пожирачка чоловіків», передрікає в одній із пісень новоспеченого альбому: «Мене можуть обпльовувати, мене можуть проклинати, але я цим не переймаюся».

Слова про «колумбійський кокаїн» почули не лише в Європі. «Оскільки ці слова лунають із вуст дружини президента Франції, то ми вважаємо їх глибоко образливими для Колумбії», — заявив міністр закордонних справ цієї країни Фернандо Араухо і наголосив, що його країна докладає всіх можливих зусиль для боротьби з наркобізнесом. Тепер слід очікувати на реакцію Афганістану.