Чоловіки не люблять силіконові ГРУДИ…

0
224

 

Дані, зібрані в США і Канаді, змушують припустити, що жінки, які збільшили груди з допомогою імплантантів, утричі частіше накладають на себе руки в порівнянні з тими, хто не проходив подібної операції.

 

Взаємозв’язок між імплантантами і самогубствами розкрився під час досліджень, які були спрямовані на виявлення того, чи справляють імплантанти грудей якийсь вплив на рак і аутоімунні захворювання. Такого впливу виявлено не було, проте серед 37 тис. жінок був виявлений аномально високий відсоток тих, хто, збільшивши груди хірургічним шляхом, згодом покінчив життя самогубством.

 

Джозеф Маклафлін із Міжнародного центру епідеміології в Роквіллі, штат Меріленд, відзначив: «Єдиним логічним висновком усіх цих досліджень став несподіваний висновок про самогубства».

 

Багато вчених вважають, що, можливо, жінки, які наважуються на операцію зі збільшення грудей, мають психічні проблеми, які сприяють рішенню вдатися до самогубства. Під час іншого дослідження, яке очолював Девід Саруер, спеціаліст Центру людської зовнішності і медичного факультету Університету Пенсільванії, 18% пацієнтів, які вдаються до косметичної хірургії, приймають хімічні препарати для лікування психічних розладів, у порівнянні з 5% тих, хто робить інші хірургічні операції.

 

Також можливо, що самогубство скоюють жінки, в яких операція пройшла невдало. Реакція пацієнток, які зазнали операції нещодавно й одержали нові зразки імплантантів, може бути іншою.

 

Не виключено, що причиною, яка змушує представниць прекрасної статі, котрі вдалися до допомоги скальпеля, звести рахунки з життям, є відсутність такої бажаної уваги з боку чоловіків. Адже, як з’ясувалося, чоловіки зовсім не в захопленні від силіконових імплантантів.

 

Так, проведене нещодавно у Великобританії опитування 1 600 громадян чоловічої статі віком від 18 до 34 років показало, що 85% із них буквально ненавидять пластичну хірургію і вважають силіконові груди непривабливими. Інші 15% заявили, що не помічають, чи робила дівчина подібну операцію.

 

Представниця журналу More, на замовлення якого було зроблене опитування, заявила: «Жінкам варто більше грошей витрачати на нову сукню або туфлі, ніж на підробні груди». За її словами, результати дослідження є великим відкриттям у сфері сексу і відносин статей. «Схоже, жінки недооцінили багатьох хлопців», — сказала представниця журналу.