BURJ AL ARAB – ПРИГОЛОМШЛИВА РОЗКІШ

0
82

Запрошуємо вас на екскурсію в один із найдорожчих готелів світу – Burj Al Arab.
Тут зупиняються шейхи, мільйонери, президенти і зірки шоу-бізнесу. Простим смертним номер в готелі Burj Al Arab не по кишені. Втім, це не означає, що побувати в дорогому готелі – нездійсненна мрія для мандрівника, який не має кілька мільйонів доларів на рахунку. Вперед з «Українським Словом» на фотоекскурсію!
Назва готелю перекладається як «Арабська вежа». Будівля дійсно дуже висока, є однією з найбільших у світі. Висота – 321 метр. Побудовано його на штучному острові, за 280 метрів від берега. На даху знаходиться вертолітний майданчик і ресторан «Високий» («Аль-Мунтаха»). Уявіть, як воно, – вийти на дах і дивитися на дивовижну панораму Дубаї. Це просто заворожує!
Готель працює вже 12 років. З року в рік він вдосконалюється, стає більш вишуканим, вигадливим і оригінальним. Найцікавіше, що готель Burj Al Arab позиціонується, як семизірковий.
Приголомшує не тільки висота будівлі, а й номери. Звичайні маленькі кімнати ви не знайдете, усі номери двоповерхові, мінімум – 169 кв. м, максимум – 780 кв. м.
Ніч у цьому готелі коштуватиме вам в районі 1 – 15 тис. доларів. Найдорожчий номер називається Royal Suite і його ціна 28 тис. доларів. Скільки ж було витрачено на будівництво – таємниця досі.
Інтер’єр Burj Al Arab вражає. Тут використовували найпопулярніші в ОАЕ матеріали.
Приміром, 22-каратне золото сусальне прикрашає близько 8000 кв. м простору!
А в номерах багато світла і простору, адже стіни замінюють величезні вікна.
Безліч деталей в національному стилі допомагає відчути всю красу Еміратів.
Найдорожчий у світі готель Burj Al Arab – один з тих прикладів, коли словами неможливо описати всю красу простору.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»
Дубаї, ОАЕ