Селін Діон вразила неймовірним образом у Нью-Йорку

0
28

Дивувати, зачаровувати, інтригувати — домашнє завдання зірок, адже основну програму вони виконують на сцені.

Ось і мегапоп-зірка Селін Діон не забуває «зачепити» папараці, щоб був предмет для обговорення в пресі.

Так, днями співачка вийшла на вулиці Нью-Йорка в неймовірному образі від бренду Moncler x Richard Quinn.

Одягнена вона була у біле пальто з нової осінньо-зимової колекції-2020 (тобто на пів року випередивши всіх модниць), прикрашене квітковими аплікаціями у стилі 70-х, а також колготи з такою ж «розкраскою» та білі туфлі-човники. Доповнювали «лук» маленька біла сумочка із «золотою» ручкою та окуляри-лисички. 

Взагалі співачка мала неймовірно елегантний вигляд, як і належить справжній француженці, адже Діон — канадська француженка.

Ніхто б не повірив 51 рік тому, що дівчинка з багатодітної сім’ї (14 (!) дітей) із канадського франкомовного Квебека колись стане зіркою світової величини, та ще й іконою стилю.

В підлітковому віці Селін була гидким каченям із кривими зубами, великим носом, непропорційним тілом.

Та диво сталося після того, як її почув і, відповідно, повірив у її талант продюсер Рене Анджеліл. Заклавши власний будинок, він усі виручені кошти вклав у розкрутку юного таланту, а також… пластичні операції для майбутньої зірки.

І недарма — згодом Селін Діон стала переможницею «Євробачення» (правда, від Швейцарії, адже ні Канада, ні США не беруть участь у цьому конукурсі),  отримала «Діамантову нагороду» на церемонії World Music Awards , а також «Легендарну нагороду», про що мріють усі співаки. Також Діон має найвищу нагороду Франції — Орден почесного Легіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here