Принц Гаррі записав із Бон Джові пісню до Invictus Games

0
32

Герцог Сассекський Гаррі разом зі знаменитим співаком Джоном Бон Джові записав пісню до Invictus Games. Про це повідомляє Independent.

«Принц Гаррі, герцог Сассекський, опублікував відео, у якому він співає разом із Бон Джові напередодні Invictus Games», – йдеться в повідомленні.

Відео член британської королівської родини розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Зазначається, що принц Гаррі приєднався до американської рок-зірки у п’ятницю в студії Abbey Road, де музикант записує благодійний сингл для Invictus Games Foundation. Вони записал икавер на пісню Unbroken, що перекладі означає “Незламний”, і вона стане офіційним гімном Invictus Games (Ігор нескорених).

Нагадаємо, Invictus Games (Ігри нескорених) — це міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі. В іграх, заснованих принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов’язані з ними ветерани у таких видах спорту, як баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі.

Ігри Нескорених-2020 пройдуть 9 – 16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди). Україна втретє візьме участь у змаганнях. Зважаючи на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор нескорених (Invictus Games) збільшила квоту для української команди — з 15 до 20 осіб. Минулого року українська збірна на Іграх Нескорених-2018 виборола 20 медалей.

Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here