ДЛЯ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ НА 2011 РІК ВІД АСТРОЛОГА І ТЕЛЕВЕДУЧОЇ КАТАРІНИ СИНЧИЛЛО

0
206

Новий рік — це завжди підбиття підсумків. У даному разі не тільки року, а й десятиліття. Які аналогії можна провести між наступаючим 2011 роком і вже забутим 2001-м?
— Астрологічні календарі мають інші цикли, не десятиліття. Якщо вести мову про покровительство планет, то це сім років, якщо про китайський календар — 12, зороастрійський — 32 роки. Таким чином, перші астрологічні підсумки нового тисячоліття можна було підбити 2008 року, який так само, як і 2001-й, проходив під покровительством найбільшої планети Сонячної системи — Юпітера. Ця планета закладає цикл великих змін у соціумі, виявляє тих, хто вершитиме долі людей у глобальному масштабі цілої країни чи навіть усього світу. Ці роки зазвичай сприяють висуненню нових політиків, великих учених, юристів, публічних осіб. У ці роки відбуваються події, які впливають на хід історії, змінюють закони.
Бізнес 2001 року вимагав масштабності мислення, уміння працювати на перспективу. З 2010-м, якому покровительствувало саме Сонце, його об’єднувало те, що це були роки, коли виживали великі проекти і сильні особи, коли наявність влади визначала наявність можливостей розвитку бізнесу.
Аналогічним наступаючому 2011 року був 2004-й, який також проходив під покровительством планети Венера. Це роки чуттєвих земних задоволень, у вищому прояві — роки Кохання, більш сприятливі для влаштування особистого життя, ніж для бізнесу. Це роки, коли бал правлять жінки, і все, що відбувається в соціумі, у бізнесі, політиці, ініціюють, як правило, вони. Все, що вирішується шляхом застосування сили й агресії, рано чи пізно приречене на поразку. У ці роки по-справжньому перемагають ті, хто виграє битву, застосовуючи жіночі методи досягнення мети.
Бізнес наступаючого року докорінно відрізнятиметься від бізнесу 2010-го. Можна навіть сказати, що за своїм характером він буде діаметрально йому протилежним. 2011-й пройде під покровительством Венери, тому він не потерпить тиску, вольових і жорстких рішень, ризику і штурму.
У новому році бізнес залежатиме від зв’язків, від того, наскільки ви вмієте їх заводити й підтримувати. Перемагатиме той, хто зуміє максимально м’яко і гармонійно себе подати. Основою будь-якого бізнесу стануть дипломатичні здібності його власника, вміння красиво представити свою справу й залагодити всі непорозуміння. Не раджу зараз іти на ризик, затівати кардинальні перебудови, якщо вони не пов’язані з природним розвитком бізнесу. Гармонія, кохання, краса стануть найкращими помічниками у всіх починах цього року. Особливо вдалим він обіцяє бути для бізнесвумен, оскільки проходить під покровительством жіночого начала і жіночої енергії. Для того щоб вас супроводжував успіх у 2011-му, шукайте жінку, як кажуть французи.

Овен (21.03—20.04).

— Юпітер і Уран входять у ваш знак, що відкриває для вас новий важливий етап просування в соціумі. Вам будуть запропоновані нові проекти і нова робота, для чого найнесподіванішим чином знайдуться і потрібні люди, і кошти. Але для цього потрібно буде переглянути, а можливо навіть припинити, стосунки з колишніми діловими партнерами. У вас з’явиться шанс піднятися на абсолютно новий фінансовий щабель. Активним і діяльним буде важко. Старайтеся не квапити події, бо змінити їхній хід все одно не вдасться. Ваше завдання цього року — навчитися відпочивати, давати передих собі й оточуючим. Доведеться повчитися основних рис вашого антагоніста — Терезів, а саме: проявляти дипломатичність, лавірувати, планувати свої справи не вдаючись до авралів і поспіху. Щоб просунутися по службі і досягти успіхів у бізнесі, вам потрібно буде ретельно обдумувати кожен свій крок, оскільки все залежатиме від правильності вашого вибору. А в 2011 році будете поставати перед вибором частіше, ніж зазвичай.
У рік Венери всім баранам раджу «перекваліфікуватися» в ніжних овечок.
Овни зможуть просунутися в діяльності івент-агентств, у сфері модельного бізнесу, всього, що пов’язано з організацією та проведенням якихось колективних заходів, у стилістиці, а також в IT-технологіях та Інтернеті.

Телець (21.04—21.05).

— Попри те що завдяки вашій покровительці Венері це ваш рік, його перша половина може стати періодом непорозумінь і випробувань на міцність. Тому всі свої проекти краще планувати на другу половину року, коли Юпітер увійде у ваш знак. Всі ваші справи почнуть розвиватися без затримок, проблем і в строго обраному вами напрямі. Це буде вдалий час для відкриття бізнесу за кордоном чи для налагодження контактів із зарубіжними партнерами, поставок. Основне завдання Тельців у новому році — навчитися партнерства і працювати в команді. Ваші професійні успіхи та удача в бізнесі безпосередньо залежатимуть від вашого здоров’я — духовного, психологічного, фізичного, а також від вашого зовнішнього вигляду.
Велике значення для вашого здоров’я і зовнішнього вигляду має харчування. Постарайтеся не переїдати, готувати і їсти вдома, використовуючи прості натуральні продукти. На ділових зустрічах краще обмежитися фрешем і не «заїдати» обговорення професійних проблем.
Навчіться приділяти увагу не тільки режиму харчування та звичайній їжі, а й духовній поживі. Саме вона дасть вам основні сили й енергію для всіх ваших звершень. Забудьте на якийсь час, що шлях до вашого серця лежить через шлунок.
Зірки будуть прихильні до миролюбно налаштованих політиків, дипломатів, рестораторів, реставраторів, стилістів, журналістів, представників сфери легкої промисловості, індустрії краси та косметології.

Близнюки (22.05—21.06).

— Зміни, які почалися у ваших справах торік, продовжаться. Вже в першій половині 2011 року у вас з’являться нові партнери по бізнесу, а серед друзів — люди, які посідають високе становище в суспільстві. Вони-то й допоможуть подолати перешкоди і зробити справжній ривок у розвитку своєї справи. Головне — із самого початку не обіцяйте того, чого не зможете зробити. І свої стосунки з новими партнерами будуйте правильно як у моральному, так і в юридичному та фінансовому сенсі. Ваше завдання цього року — навчитися управляти своєю поведінкою та емоціями, привчитися до терпіння і стабільності. Це допоможе не зіпсувати бізнес собі і своїм партнерам. Ви повинні зрозуміти, що вічний пошук новизни у професійній діяльності, як, утім, і в особистому житті, — лише ілюзія. І саме в гонитві за ідеальними умовами ви ризикуєте зруйнувати те, чого так довго шукали, і втратити все, що маєте. Вам потрібно провести роботу над помилками і постаратися виправити їх або принаймні не повторювати старих помилок із новими людьми, інакше в кожній новій справі ситуація в різних варіаціях повторюватиметься, і ви, як манежний кінь, просто ходитимете по колу. Майте на увазі, якщо почнете ганятися за журавлями в небі — ризикуєте втратити синицю в руках!
Особливий успіх чекає Близнюків-аграріїв, будівельників, брокерів, ландшафтних дизайнерів і всіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана із землею, будівництвом і нерухомістю.

Рак (22.06—23.07).

— Ваше фінансове становище поліпшиться — це стане природним наслідком розвитку ваших професійних справ. Цього року у вас буде кілька грандіозних шансів, коли ви опинитеся в потрібний момент у потрібному місці. Ваші конфлікти з окремими партнерами розсмокчуться, і ви прийдете до компромісу наприкінці року. Протягом усього року ви будете здорові, активні й вельми заповзятливі. Головне — використовувати свою енергію в мирних цілях. Наступного року ваше завдання буде пов’язане з рухом Нептуна відносно Марса. Необхідно виробити упевненість у своїх силах, бо інакше ваш бізнес постійно розхитуватиметься вашими ж власними сумнівами, страхами й надмірними побоюваннями. Не варто шукати зняття напруженості в алкоголі чи втечі у віртуальну реальність. Наступаючий рік вимагатиме від вас жорсткого протистояння своїм слабкостям, самообмеження й відчуття в собі особистісного стрижня. Не слід надмірно хвилюватися про долю ваших домашніх, саме відповідальність за них утримає вас від стресу, в який ви себе заганяєте, займаючись звичайними справами. Цього року саме ви будете ключовою ланкою вашого бізнесу, тому надмірні вагання й нервозність можуть створити нестабільну обстановку.
Риторичне запитання «бути чи не бути?» вирішуйте на користь «бути» і спіть спокійно.
На особливе заступництво зірок можуть розраховувати економісти цього знака, представники малого та середнього бізнесу, всі, хто займається посередницькими послугами.

Лев (24.07—23.08).

— У вас буде можливість розпочати новий професійний цикл, який передбачає сходження на новий, більш цікавий і перспективний у фінансовому сенсі професійний рівень. Ефективними будуть часті поїздки та відкриття бізнесу в іншому місті. Однак на шляху до досягнення мети вас спіткають деякі труднощі у вигляді інспекцій, перевірок або юридичних проблем у першій половині року. Для досягнення успіху в цьому році вам доведеться наступити на горло власній пісні, тобто пристосуватися до навколишнього світу і в жодному разі не намагатися переламати ситуацію, а навчитися поступатися і в чомусь навіть під цей світ прогинатися. Головне — зрозуміти, що в житті не завжди вдається царювати, іноді потрібно вгамувати свою гординю і самолюбство, поступитися якимись своїми принципами для того, щоб досягти мети. А оскільки цього року від вас багато в чому залежатимуть долі інших людей, доведеться справді гнути й ламати себе. Але за це ви регулярно будете отримувати подарунки від долі у вигляді прибутку, матеріальних благ і корисних для вашої справи знайомств.
Забудьте на рік, що ви — хижаки. Згадайте, що все ж таки ви з сімейства котячих.
Успіх усміхнеться бізнесменам, пов’язаним з культурою, сферою туризму та медицини.

Діва (24.08—23.09).

— У 2011-му вам доведеться побудувати фундамент своєї майбутньої імперії. У першій половині року для цього доведеться займатися складними організаційними питаннями і вирішувати проблеми, пов’язані з новим поворотом долі. І хоча це будівництво не обіцяє бути легким, у другій половині року стане зрозуміло, в ім’я чого це все відбувалося, а також з’являться надії на хороший прибуток, який стане реальністю в недалекому майбутньому. Для успішного розвитку всіх ваших справ у 2011-му
потрібно навчитися дивитися на світ об’єктивніше, розглядаючи ситуацію не тільки в деталях, а й загалом, у глобальному масштабі. Потрібно більше уваги приділити розробці перспективних планів і не загрузнути в повсякденній текучці. Це допоможе вирішити більше проблем і досягти певних фінансових успіхів. Не варто дуже багато часу витрачати на дрібниці, забуваючи про головне, а також впадати в депресію, особливо на людях, це позбавляє вас довіри і так необхідного вам цього року шарму. Саме ваш шарм допоможе просуванню вашого бізнесу цього року.
Припиніть підраховувати копійки, які ви заробили сьогодні, краще подумайте про те, як завтра заробити мільйон.
Особливу увагу зірки подарують художникам, поетам, акторам, представникам кінобізнесу і всім, хто управляє сферою мистецтва.

Терези (24.09—23.10).

— У вашому бізнесі настав момент, коли необхідно змінити все, що вже давно потребувало змін. Можливі значні розбіжності у вашій команді між старими і новими співробітниками, що може внести чимало метушні й плутанини. З одного боку, нові партнери принесуть із собою нові ідеї, а з іншого — вони можуть діяти ризиковано й агресивно, що цього року неприпустимо. Тому вам доведеться виступати в ролі миротворця і третейського судді. Але оскільки хазяйка року — Венера — планета, яка покровительствує вашому знаку, всі козирі в цій грі будуть у вас. Ваше кармічне завдання цьогоріч — навчитися стримувати себе у своїх бажаннях, особливо у сфері інтиму. Бо саме цей аспект вашого життя може призвести 2011 року до проблем на роботі і у фінансовій сфері. Вчіться заощаджувати гроші і не звалювати на себе тягар чужих проблем. Знаючи, що ви добрі й милосердні, готові прийти на допомогу, хтось цього року обов’язково спробує скористатися вами як щитом у своїх махінаціях. Навчіться казати «ні» тим, хто безсоромно намагатиметься скористатися вами. Запорукою вашого успіху у всіх фінансових операціях стане ваша душевна рівновага, коли вам буде неважко почути голос своєї інтуїції, яка безпомилково підкаже найкращі варіанти рішень.
Перестаньте роздавати себе і свої гроші направо й наліво, віддавайтеся чомусь високому і прекрасному!
Представників практично всіх сфер діяльності, за винятком тих, хто пов’язаний з воєнізованими структурами, в 2011 році чекає успіх.

Скорпіон (24.10—22.11).

— Цього року вам слід, не шкодуючи ні сил, ні часу, ні коштів, розвивати нову справу, яка до травня-червня рухатиметься повільно, з відчутними пробуксовками. Але не пасуйте перед перешкодами, можливо, їх дано тільки для того, щоб ви змогли продемонструвати всім, на що ви здатні. У першому півріччі ви отримаєте нову привабливу пропозицію, до умов якої потрібно підійти з граничною увагою, як, утім, і до нових людей, які в цей час можуть з’явитися у вашому колективі. В наступаючому році для вас буде важливо подолати свої внутрішні страхи перед швидкою зміною економічної обстановки. Тільки голий і точний розрахунок допоможе вам досягти фінансової стабільності. Вам потрібно буде навчитися керуватися у своїх рішеннях не емоціями, як це часто трапляється, а здоровим глуздом, проявляти терпіння й терпимість до партнерів і підлеглих, не допускати надмірного сарказму і ревнощів. Тому що саме цим ви можете зруйнувати гармонію у вашому багатообіцяючому бізнесі.
Постарайтеся вгамувати в собі «розбурханого» Отелло, щоб підлеглі і партнери не розбіглися. Зрозумійте, що інакше шансів вижити в них не залишиться…
Найбільш прихильні зірки будуть до тих, хто займається журналістською і викладацькою діяльністю.

Стрілець (2.11—21.12).

— Ваш проект, який було розпочато або заплановано в 2010 році, матиме своє благополучне продовження в 2011-му. Це буде важливий, тяжкий, масштабний і досить довгостроковий проект. Не бійтеся труднощів і не покидайте його. Якщо в першій половині року вами рухатиме в основному ентузіазм, то вже на початок літа з’явиться й матеріальна зацікавленість, яка піде тільки на користь справі.
Рішучим любителям ризику буде досить складно пристосовуватися до енергетики цього року. Тому ваше завдання — навчитися обачності і розрахунку. Не всі проблеми цього року можна буде вирішити самотужки, доведеться спиратися на колектив, свою команду чи групу однодумців. Істотну допомогу і навіть захист у вирішенні ваших бізнесових проблем ви отримаєте від своїх домочадців, а отже, доведеться переглянути своє ставлення до сім’ї.
Цього року для вас буде все навпаки — хто не ризикує, той якраз і питиме шампанське!
Успішним буде бізнес, пов’язаний з транспортом, різними видами вантажоперевезень, кур’єрською доставкою, вирощуванням і продажем рослин.

Козеріг (22.12—20.01).

— У 2011 році не слід ставити перед собою масштабних завдань. Відмовтеся від форсування подій у професійній сфері, особливо в першій половині року. Це період, коли всі ваші ініціативи гальмуватимуть. Великі звершення для вас — справа наступного 2012 року. Але щоб вони відбулися, в наступаючому році вам доведеться багато працювати і займатися звичайною текучкою. Ваші думки будуть дуже зайняті матеріальними проблемами, а нервова система дуже перенапружена, що може позначитися на стосунках з оточенням. Ваше кармічне завдання 2011 року — збалансувати своє особисте життя з роботою, щоб одне не заважало іншому. Крім того, ваш знак управляється суворим Сатурном, а ця планета вимагає духовного вдосконалення, тільки тоді вона почне допомагати, а не гальмувати ваше просування до матеріальної мети. Тому займіться благодійністю, почніть відвідувати храм, навіть якщо вам здається, що зараз не час для цього.
Пам’ятаєте, як сказав Малюк у знаменитому мультфільмі: «Ех, Карлсоне, не в пирогах щастя. В усякому разі не тільки в них».
Під покровительство зірок потрапляють усі види PR-технологій, а також усе, що пов’язане з духовною, філософською, історичною та археологічною сферами діяльності, які із бізнесом не дуже пов’язані.

Водолій (21.01—19.02).

— 2011-й рік обіцяє вам явний прогрес у справах, це торкнеться, зокрема, справ, пов’язаних із нерухомістю та зарубіжним партнерством. На вас чекають активізація контактів, пов’язані із цим поїздки або навіть переїзд. Для вас настане час ухвалення рішень із давно назрілих проблем. Важливу роль відіграватимуть відповідальність і дисципліна. Ці риси допоможуть подолати труднощі і застійні явища у справах.
Не давайте цього року в борг і самі відмовтеся від кредитів у першій половині року. Саме зв’язок через борги або довгострокові зобов’язання може гальмувати ваш бізнес. У другій половині року можна розраховувати на отримання допомоги від партнерів у справі, великого кредиту на дуже вигідних умовах, значного прибутку від операцій із землею або нерухомістю. Прагніть приборкати свою ексцентричність. Непередбачувана поведінка не піде на користь. Відмовтеся від екстраординарності в одязі. Скромність і бездоганний смак можуть зіграти важливу роль у вирішенні основоположного питання цього року. Зверніться по консультацію до досвідченого висококласного стиліста, не покладайтеся на власний вибір.
Не соромтеся звертатися до фахівців, не уподібнюйтеся д’Артаньяну, вважаючи, що будь-який гасконець з дитинства академік.
Особливо сприятливим 2011 рік буде для зайнятих у сфері торгівлі, зарубіжних контактів, готельного бізнесу і лінгвістів, які займаються перекладами та іноземними мовами.

Риби (20.02—20.03).

— Рік прийдешній усіляко підштовхуватиме вас до великих звершень як у справах, так і в коханні. Потрібно зазначити, що саме зараз ці дві сфери як ніколи будуть взаємопов’язані й залежатимуть одна від одної. Тому для успішного просування бізнесу бажано успішно закохатися. У першій половині року у вас можуть виникнути розбіжності з партнерами через якусь власність або незалагоджені фінансові питання. Не здавайте ні на крок своїх позицій, зберігаючи при
цьому спокій і коректність поведінки, і перемога буде за вами. В новому році для більшості підприємців можливий активний розвиток нової справи зі швидкою фінансовою віддачею. Не соромтеся звернутися по допомогу до старших родичів. У цій справі вона стане вирішальною.
Для успішного бізнесу в 2011 році ви повинні керуватися гаслом: «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Але врахуйте, що в першій половині року ваш енергетичний потенціал буде ослаблений. Часта млявість, втома позначаться на продуктивності ваших починів. Врахуйте це й побережіть здоров’я, тоді в другій половині року ви будете активними і привабливими, що помітять усі, з ким зведе вас доля.
Пощастить тим, хто працює у сфері педіатрії, акушерства та гінекології, банківської діяльності, в шоу-бізнесі та індустрії розваг.
Наталя ВАРЕНИК