ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 13 ПО 19 ГРУДНЯ 2010 РОКУ

0
253

ОВЕН (21.03—20.04).

Можна домогтися успіху в будь-якій діяльності, що вимагає рішучості, динамізму і свободи маневрів. Вівторок – день прибутку в тих, хто вміє ризикувати. В особистому житті залишайтеся вірними своїм принципам. Неврівноважений і необережний у діях, особливо 16-18. Остерігайтеся травм, нещасних випадків та інфекційних захворювань. У грошовій сфері ви схильні виявляти надмірну щедрість, яку ніхто не оцінить. У п’ятницю різке висловлювання на адресу коханої людини матиме далекосяжні наслідки. Є шанс повернути авторитет або гроші. 15-17-го ви налаштовані на крайній егоїзм, що негативно позначиться на сімейних і любовних стосунках. Усі матеріальні проблеми вирішити важко, але деякі з них у четвер нарешті відпадуть. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

Тиждень надзвичайно насичений подіями, в основному позитивними. 12-13-го вас можуть навмисне дезінформувати, через що виникне протистояння з партнерами в бізнесі. На 18-те число не плануйте фінансових операцій, вони закінчаться невдало. Має реальний шанс отримати пропозицію щодо навчання, стажування або тимчасової роботи за кордоном. Наприкінці тижня у вас з’являються приховані вороги, особливо серед Раків і Скорпіонів. У вихідні зірване побачення примушує замислитися про подальшу доцільність стосунків з партнером. Зайвий раз переконується, що чим менше інформації про нього, тим краще і для бізнесу, і для особистого життя. З помилок, допущених 15-17-го, потрібно зробити додатковий висновок. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Агресивно налаштовані проти свого безпосереднього керівництва. Критика з боку начальника (у п’ятницю) зіпсує вам настрій на усі вихідні. Діти шкільного віку виходять з-під контролю, особливо в неділю. Творчі люди «лікують» поганий настрій натхненною працею. Дуже наполегливо прокладають новий шлях, але часто (15-16-го особливо) в неправильному напрямі. Краще зайнятися домашніми справами й не встрявати в авантюри. 16-17-го недругам буде легко вас обманути. Багато розчарувань з партнерами у бізнесі або шлюбі. 15-17-го ви починаєте підозрювати, що з вами ведуть не зовсім чесну гру, а то й просто обманюють. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку.

РАК (22.06—23.07).

Не варто йти на ризиковані фінансові операції. Конфлікту в особистій сфері не уникнути, якщо не зменшите своїх претензій до партнера. У суботу з’являться можливості і заробити гроші, і витратити їх. Здоровий глузд часто буде підводити. Багато й активно спілкується з різними людьми. Причиною роздратування у четвер стає брак грошей і необхідність віддавати старі борги. В особистому житті настав час спуститися з неба на землю і не надто ідеалізувати кохану людину. Реально оцініть її здібності. У вихідні можливий конфлікт з батьками чи іншими членами родини. Матеріальні ресурси зменшуються, доводиться економити. Не зовсім вдалий час для професійної і комерційної діяльності. 15-16 числа не піддавайтеся негативним емоціям і не впадайте у гнів, у сім’ї і без того багато клопотів. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Займається буденними справами – побутом і зароблянням грошей. Додаткові джерела їх надходження можна знайти у середу. Зірки найприхильніші до фінансових справ лікарів, викладачів і працівників туристичних фірм. У вихідні не варто йти в перукарню, щоб не зіпсувати настрій невдалою зачіскою. Головне — не випереджати події, а дати їм можливість розгортатися природним чином. 15-17-го ви можете «поспішити і людей насмішити». З фінансами найрозумніша тактика — пливти за течією. Непоганий час для участі у виставках і рекламуванні своєї діяльності. Намічається низка нових справ, які радимо розпочати після 17-го. Не допустіть помилки в фінансових розрахунках 19 числа. Давні суперечки між членами родини закінчуються. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

ДІВА (24.08—23.09).

Не намагайтеся заробити усі гроші одразу. 17-18-го варто прислухатися до порад близької людини. Можливо, у бізнесовій діяльності виникне невелика пауза і заплановану поїздку доведеться відкласти. Налаштована альтруїстично і готова пробачити все партнерам по бізнесу, якщо вони попросять пробачення. Четвер – непростий день з’ясування стосунків. Претензії на лідерство у коханні можуть закінчитися вашою поразкою. У вихідні ви розумієте, як тяжко бути батьками дорослих дітей. Зайва самовпевненість тільки шкодить справі — 13-15-го ви можете допустити серйозну помилку. Фінансовими питаннями займіться після 18 грудня. Час не найкращий для подорожей і знайомств. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

«Головним болем» тижня стануть численні родичі та необхідність вирішувати їхні проблеми. Відрядження та комерційні поїздки не плануйте. Ділові зустрічі призначте на вівторок і середу. У вихідні уважно контролюйте кожне своє слово, особливо в розмовах по телефону, щоб ваш язик не став вашим ворогом. У професійній сфері змінює свої рішення по кілька разів на день. У відрядження і комерційні поїздки вирушати не варто. Щоденна суєта і побутові негаразди не дають займатися справами на перспективу.  Займіться пошуком нових шляхів і рішень у бізнесі. Успіх супроводжуватиме працівників транспорту, торгівлі і посередників (16-18 число). 19-го корисно побути на самоті, зустрічі і спілкування принесуть тільки роздратування і розчарування. Загострюються хронічні захворювання у літніх людей, у молодих — понижується життєвий тонус. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Демонструє свої не найкращі риси – агресивність і непоступливість. Реакція навколишніх у четвер і п’ятницю буде відповідною, тому й ображатися не буде на кого, хіба на себе. Водолії можуть допомогти заробити гроші. У неділю на дорогах, на транспорті і в ліфті можете потрапити в несподівані або ризиковані ситуації. Надто наполегливо прагне бути на виду. 15-17-го, не варто усіх розштовхувати ліктями, бо можна отримати удар у відповідь від колег і партнерів. У бізнесі — зарубіжні партнери змінюють плани. Ваша діяльність залежить від підтримки близьких людей. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

З’являється шанс познайомитися з “потрібними” людьми. 13-14-го можливі зустрічі, які дещо змінять ваші плани в бізнесі. Виникає потреба підтримати дорослих дітей матеріально. Легко знайомиться і йде на контакт з незнайомими людьми. Проте якщо ви не будете дуже уважними у четвер, то можете потрапити в халепу з новими «друзями». Щоб не зіпсувати кар’єру, якомога частіше погоджуйтесь із думкою шефа. У неділю на вас чекає приємна зустріч із давніми друзями. Ідеї, які з’являться 13-17-го, можуть просунути ваш бізнес вперед. Тільки не забувайте, що інформацію, яка надходитиме до 19-го числа, треба перевірити. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Ризикує залишитися без підтримки друзів, якщо поводитиметься так зарозуміло (17-19). У деяких справах ви переоцінюєте себе і не хочете зрозуміти, що працювати в спілці з іншими вам вигідно. Зверніть увагу на пропозиції Овна чи Риб – вони чудово вписуються у вашу програму. З’являється можливість спробувати сили у новому амплуа. Якщо вам запропонують нову роботу або діяльність у незвичній для вас сфері, – погоджуйтеся, через півроку ви отримаєте позитивний результат і грошову винагороду. Поганий настрій і невелика депресія можливі через непорозуміння з близькою людиною. Налаштовані критично до рішень свого шефа. 15-17-го таке «вільнодумство» призведе до конфлікту. Багато хто повинен  повертати борги. Збільшуються можливості для отримання кредиту у бізнесменів, але до 20 числа краще не оформляти його документально. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Майже втратив надію помиритися з партнером у шлюбі. Сімейні негаразди негативно позначаються на професійній діяльності. Середа – найпродуктивніший день тижня, заплануйте на нього найскладніші справи. У вихідні надійде пропозиція про роботу за кордоном. Коригує плани стосовно дальшої діяльності. Хтось зумисне підсовує неправильну інформацію (16-17). Постійне перезбудження нервової системи викликає стійке безсоння. З 14 по 17 грудня  партнери заплутують справи так, що ви не в змозі відразу знайти правильний вихід. А партнери у шлюбі допікають ревнощами. Ні з першими, ні з другими не варто з’ясовувати стосунки до 19-го. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід.

РИБИ (20.02—20.03).

Краще не розпочинати відповідальних справ, бо у вас спад фізичної енергії і нема наполегливості довести розпочату справу до кінця. Витримати тягар відповідальності ви не зможете у п’ятницю і суботу. Як ніколи, вам потрібні позитивні емоції, які можна відчути у вівторок і середу. Непередбачені обставини змінюють плани. Якщо ви займаєтесь бізнесом чи торговими операціями, то помилки і прорахунки 15-17-го дорого вам коштуватимуть. Не довіряйте інформації, яка надходитиме у ці дні. 18-19-го вкрай необхідний розумовий контроль діяльності. Не варто хапатися за усе підряд. Велика ймовірність грошових втрат і крадіжок – 14-15-го будьте особливо уважними. Ваше особисте життя когось дуже цікавить. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати.