ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 26 КВІТНЯ ПО 2 ТРАВНЯ 2010 РОКУ

0
135

ОВЕН (21.03—20.04).
Фінансове становище важко назвати стабільним – нестачу грошей найбільше відчуєте у понеділок і середу. Крім того, у понеділок можливі втрата грошей і крадіжка. Найцікавіші ситуації в особистому житті очікуються у вихідні. Бізнесменів тиждень дещо розчарує – справи посуваються дуже повільно. Не допустіть помилки в фінансових розрахунках у четвер і п’ятницю. Намічається низка нових справ, які радимо розпочати у вівторок. У особистому житті настав час розставити всі крапки над «і». Почніть курс антицелюлітного масажу. Екстремальне навантаження на організм неприпустиме. Погіршиться перистальтика кишківника. Схильним до запорів слід перейти на полегшене харчування.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Ваша практичність допоможе зекономити солідну суму в понеділок. Професійна сфера завдасть багато клопоту. У вівторок варто зробити висновки – можливо, ваша діяльність вимагає серйозної реорганізації. Не ризикуйте у матеріальній сфері, адже до четверга втрати ймовірніші, ніж прибутки. Не поспішайте ставити крапку в стосунках з коханою людиною. Нарешті закінчуються давні суперечки з членами родини. Зверніть увагу на нові ідеї, які з’являться у середу – їм варто дати зелену вулицю. Наприкінці тижня є небезпека побутового травматизму. Тому утримайтеся від поїздок та туристичних подорожей у суботу. Відвідайте басейн, сауну, лазню. Пийте відвари з цілющих трав. Активізується процес виведення шлаків. Підвищується плодючість організму.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Тримати під контролем усі ситуації, особливо у діловій сфері, надзвичайно важко, а в понеділок взагалі неможливо. Вашому успіху, крім конкурентів, заважають і ваша власна неорганізованість та імпульсивність. У четвер будьте стриманими – будь-яка суперечка в сім’ї може мати серйозні неприємні наслідки. Наприкінці тижня уважно слідкуйте, кого ваші діти приводять у дім. У транспорті вважайте на сумки й гаманці. Вас можуть обікрасти. Загалом тиждень вдалий для бізнесу. Передусім ідеться про управлінську й корпоративну діяльність, можливість отримання реального прибутку. Інтенсивно налагоджуються важливі партнерські відносини, які можуть значно вплинути на матеріальне становище. Спостерігатиметься тенденція до підвищення артеріального тиску. Гіпертонікам слід подбати про себе. Знижуйте фізичні навантаження. Уваги потребуватиме проблемна шкіра.

РАК (22.06—23.07).
До середи Рак перебуває в легкій депресії і сумнівах. Ясне бачення головних проблем і виходу із скрутного становища прийде у п’ятницю. У вихідні ви охоплені жадобою діяльності й великих змін. Що ж, час сприятливий, дійте сміливо. Неділя – чудовий день для побачень і освідчень. Для неодружених – добра можливість створити сім’ю. Життя вносить незначні корективи у ваші плани. У професійних справах фортуна тимчасово відвернулася від вас, тому, можливо, варто зайнятися хобі, принаймні до середи. Багато думок і розмов про нову роботу. Зверніть увагу на пропозиції Козерогів і Водоліїв – вони чудово вписуються у вашу програму. Цього тижня можна спробувати дещо поліпшити відносини з довіреними особами і партнерами. Це можна зробити, виконуючи якісь фінансові зобов’язання, але навряд чи в такий спосіб ви розв’яжете інші проблеми. Бажано відкласти планові операції. Наркоз погано переноситиметься організмом. Перевіряйте термін реалізації продуктів. Остерігайтеся отруєнь. Час загострення радикуліту та невралгії. Погіршиться гнучкість хребта.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Несподівано стає лідером у колективі, але при цьому накликає на свою голову гнів начальства. Понеділок – день інтриг. Можливі цікаві, але нетривалі знайомства в поїздках. Діти вимагають особливої опіки. У родині відносний спокій, якщо не зважати на постійне невдоволення партнера у шлюбі. Основне зараз — успішно налагодити ділові відносини з метою розв’язання фінансових питань. Можливі переговори з важливих питань, унаслідок яких має бути досягнуто взаєморозуміння. Не виключено, що це допоможе вам отримати важливу інформацію. Не перевантажуйте печінки. Загостриться жовчнокам’яна хвороба. Частіше мийте руки. Займіться профілактикою бронхолегеневих захворювань. Для алергетиків кінець тижня – складний період. 
шлунка.

ДІВА (24.08—23.09).
Людям бізнесу доведеться змиритися із думкою, що до середи справи не йтимуть і тільки у п’ятницю з’явиться шанс поліпшити становище. Закохані можуть зіткнутися з нерозумінням з боку старших членів родини. Багато емоцій навколо грошей – вони то з’являються, то раптово зникають. Діти вимагають підвищеної уваги і опіки не лише через їх негаразди з навчанням. Нагадають про себе старі травми суглобів і зв’язок. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми. Загостряться прояви вегето-судинної дистонії. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Переживають непростий період. До середи настрій поганий через неможливість реалізувати будь-який план. Тільки з п’ятниці фортуна повертається обличчям і дарує багато шансів, особливо в особистому житті. У вихідні не відмовляйте собі в задоволенні поїхати на природу. Навряд чи цього тижня варто очікувати реальних ситуацій, які впливають на ваш бізнес. Але можна говорити про серйозний успіх у налагодженні відносин. Найімовірніше, це відносини з працівниками чи працедавцями. Частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри. Відкладіть похід до мануального терапевта. Протипоказані активні процедури. Є небезпека зміщення хребців.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Налаштований висловлювати критичні зауваження на адресу людей, від яких морально або матеріально залежить, про що може пошкодувати в четвер. Багато чорнової рутинної роботи, але без неї не можна зрушити з місця важливіші справи. У сім’ї настрій ваших домочадців змінюватиметься по кілька разів на день. Але не переймайтесь. Краще подбайте про власне здоров’я. Тиждень вдалий для фінансової діяльності. Зараз ви готуєте ситуацію, яка в найближчому майбутньому принесе непогані заробітки. Проте в цьому випадку багато що залежатиме від вас. Протипоказані операції на судинах. Є небезпека розвитку тромбофлебіту. Виникатимуть ускладнення у роботі периферійної нервової системи. Знаходьте час для прогулянок на свіжому повітрі.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Тиждень інтенсивних контактів з партнерами. Потрібна максимальна дипломатичність, адже багато чого в майбутньому залежатиме саме від уміння побудувати стосунки. У вівторок варто гнучко лавірувати між підводними течіями і не дратуватися через дрібниці. Для побачень немає часу аж до суботи. Тримайте ноги в теплі. Можлива поява циститу. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Може підвищитися температура. Вагітним жінкам слід більше відпочивати. Зростає небезпека передчасних пологів. Стережіться харчових отруєнь.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Можливі неприємності з начальством. У вівторок доведеться відступити із завойованих позицій, але це тимчасове явище. Можливо, вам буде виявлено недовіру з боку друзів або ж вони самі вас підведуть, у результаті ваш авторитет похитнеться. У суботу ви цілком задоволені життям – неприємності минули. Серед найприємніших подій тижня – незапланована премія чи якесь грошове надходження. Проблеми в офіційних відносинах, про які йшлося в попередніх прогнозах, непокоїтимуть менше. Відкриваються хороші можливості для фінансової діяльності. Уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму. Печінка буде гірше справлятися з очищенням крові. Обмежте вживання лікарських препаратів. Смажені й копчені страви вилучіть з раціону.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
У професійній діяльності ви можете опинитися крайнім і навіть втратити роботу. Отож до середи уникайте складних конфліктних ситуацій і будьте обережними з юридичними документами. П’ятниця принесе приємні новини. Від суботи починає щастити, особливо у контактах і знайомствах. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями. Протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника. Дотримуйтеся дієти. Робити татуювання та проколи на тілі не можна — спричинятимуть нагноєння.

РИБИ (20.02—20.03).
Пік негативних ситуацій припадає на понеділок. Особливо уважними повинні бути Риби, чия діяльність пов’язана з комерцією, документами або фінансами. Тут можливі проблеми і втрати. У п’ятницю ваша інтуїція на висоті, вона вам підкаже нову ідею, яка може принести в майбутньому прибуток. Ображаються на брак уваги з боку партнера в шлюбі чи коханої людини. Не зловживайте алкоголем і заспокійливими таблетками у суботу та неділю. Це може призвести до сумних наслідків. Деякі обставини, які вас непокоять, пов’язані з розчаруванням у корпоративних відносинах. Залишаються проблеми в роботі й управлінській діяльності, що позначиться на ділових відносинах. Підвищується схильність організму до алергійних реакцій. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся. Не час розпочинати курс лікування. Вразливим буде шлунок