ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 29 БЕРЕЗНЯ ПО 4 КВІТНЯ 2010 РОКУ

0
179

Овен (21.03—20.04).

На початку тижня всю нову інформацію варто перевіряти. У діловій сфері до четверга буде важко знайти компромісне рішення. Досягнуті угоди навряд чи стануть остаточними. Зараз ви почуваєтеся дуже впевнено у ділових відносинах. Однак, щоб уникнути корпоративних конфліктів, слід обережно підходити до розв’язання фінансових питань. Адміністративно-управлінська діяльність складатиметься вдало близько місяця. Але будьте уважні: можуть з’явитися проблеми, найімовірніше через велику кількість обов’язків. Пильнуйте за кермом та під час роботи з механізмами. Підвищується аварійна небезпека. Мозок буде відчувати кисневе голодування 1 квітня . Можливі запаморочення. Бережіть голову від травм 3 квітня. Особливо вразливим буде горло 4 квітня.

Телець (21.04—21.05

У фінансовій діяльності під час вирішення якихось питань ви можете бути надміру самовпевнені і покладатися на щастя. Але насправді деякі рішення можуть бути помилковими і замість прибутку спричинити збитки. Посередницькі операції у понеділок і вівторок будуть пов’язані з великими ускладненнями. Вас можуть обманути або станеться випадкове непорозуміння. Найкращий день тижня – середа. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності. Проте у другій його половині вірогідні невеликі проблеми. Для ведення справ, пов’язаних з особистими фінансами, складається перспективна ситуація, яка в майбутньому приведе до нових успіхів. У вихідні сексуальне життя урізноманітнюється.  29, 31 — рекомендовано сісти на дієту, бо у ці дні може з’явитися біль у шлунку та підшлунковій. Не розпочинайте 1 квітня нової справи — вона закінчиться нічим. Подбайте про здорове харчування 4 квітня.

Близнюки (22.05—21.06).

Продовжить розпочаті позитивні зміни. Дружня підтримка сприяє матеріальному втіленню ваших планів. Особисте життя активізується у вихідні. Цей тиждень має бути вдалим для фінансової діяльності. Особливо це стосується таких видів діяльності, як обмін, оформлення документів.
Інформаційна та комерційна підтримка з близького оточення вплине сприятливо на вашу фінансову діяльність. Інші ситуації будуть пов’язані переважно з переговорами, дрібними обов’язками і пройдуть зі змінним успіхом. Звільняється від боргів, відновлює силу й енергію. Ділові люди беруться за всі справи одразу й успішно їх вирішують. Не впадайте в депресію 2 квітня, краще прислухайтеся до інтуїції і запам’ятайте сни. Вони пророчі. Але не звертайтеся до екстрасенсів, ворожок і шептух. Гіпертоніків 4 квітня турбує погане самопочуття.

Рак (22.06—23.07).

Робить кілька спроб налагодити професійну діяльність. У середу ви розщедритеся на подарунки близьким людям. Вихідні проведете в галасливій компанії друзів. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності, незважаючи на дрібні конфлікти. Головне зараз — зміцнення корпоративних відносин. Як і раніше, може дуже непокоїти нова інформація, якісь нові обов’язки. Підтримку надають близькі люди. Це відчутна підтримка, і їй бажано приділити відповідну увагу. Частіше радьтеся з начальством. Флірт з малознайомим може підірвати ваш авторитет. В особистих стосунках спробуйте бути відвертішими і безкорисливими. 29 та 31 до обіду — дні, коли особливо вразлива печінка. Непогано було б перейти на дієту: не їсти гострого, смаженого, відмовитися від спиртного. Корисно відвідати парну, сауну або прийняти гарячу ванну 3 квітня.

Лев (24.07—23.08).

У поточній діяльності цього тижня намагайтеся бути уважніші в особистих взаєминах з посередниками. Особливо це стосується дрібних неприємних розмов, незначного витоку інформації. Отримає допомогу старого друга. Закінчується конфронтація з опонентами. У зв’язках і контактах – все непотрібне відпадає (29 – 31 березня). Є шанс отримати спадщину.  Тримайте у таємниці свої ділові плани, принаймні до п’ятниці. Друга половина тижня вимагатиме непередбачених витрат. Настав час провідати старих друзів. Цього тижня, імовірно, отримаєте результат від професійної діяльності в минулому, що може позитивно позначитися на вашій кар’єрі. Водночас все ще непокоять суперечки, в яких дуже багато особистих мотивів. 2–4 квітня турбуватиме головний біль. Швидко втомлюватимуться очі. Не затримуйтеся довго на роботі. Відкладіть похід до перукарні 3 квітня. Варто почати лікування нирок.

Діва (24.08—23.09).

У найближчому майбутньому ви, можливо, не зможете переконати в чомусь корпоративних партнерів. Будьте уважніші, особливо в тих ситуаціях, в яких ви схильні наполягати на своїй думці. У колективі складається конфліктна ситуація. Пік непорозуміння з начальством – 30 – 31-го. У сім’ї дізнаються про те, що ви ретельно приховували впродовж останніх півроку. Не робіть в запалі того, про що пошкодуєте.  П’ятниця принесе приємні хвилини і змогу добре розважитись у приємній компанії. Нині основні питання пов’язані з роботою, виконанням якихось зобов’язань. Швидше за все, вас уже не влаштовують багато з тих, на кого ви працюєте і хто працює на вас. Знадобиться багато часу, можливо, кілька місяців для того, щоб ця ситуація прояснилася. Приділіть увагу стопам ніг 31 березня. Перед сном робіть теплі ванночки. Корисним буде масаж стоп.

Терези (24.09—23.10).

На початку тижня матимете неприємності на роботі. У середу буде важко знайти компромісне рішення. Досягнуті угоди у четвер навряд чи стануть остаточними. Аби уникнути сімейних конфліктів, слід обережно підходити до розв’язання інтимних питань. Але будьте уважні: можуть з’явитися проблеми, найімовірніше через велику кількість боргів.  31 березня пильнуйте за кермом та власного автомобіля. Підвищується аварійна небезпека на дорогах у перший день квітня. Серце болітиме 2 квітня. Можливі запаморочення 3 квітня. Бережіть печінку від алкоголю 4 квітня. Особливо вразливим буде шлунок.

Скорпіон (24.10—22.11).

Вас можуть обманути або станеться випадкове непорозуміння. Найкращий день тижня – середа. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності. У фінансовій діяльності під час вирішення якихось питань ви можете бути надміру самовпевнені і покладатися на щастя. Але насправді деякі рішення можуть бути помилковими і замість прибутку спричинити збитки. Посередницькі операції у понеділок і вівторок будуть пов’язані з великими ускладненнями. Проте у другій його половині вірогідні невеликі проблеми. Для ведення справ, пов’язаних з особистими фінансами, складається перспективна ситуація, яка в майбутньому приведе до нових успіхів. У вихідні сексуальне життя урізноманітнюється.  31 березня рекомендовано сісти на дієту, бо у святкові дні може з’явитися біль у шлунку та підшлунковій.

Стрілець (2.11—21.12).

Сприятливий час змінити профіль діяльності й шукати нові джерела заробітку. У вівторок слід економити сили і гроші. Випадкова зустріч чи знайомство може стати початком нового роману. Настрій у вихідні майже святковий. Цього тижня очікуються і проблеми, й успіхи. Тиждень вдалий для переговорів, налагодження корпоративних стосунків. Успішно вирішуються питання управління матеріальними засобами. Усе це є наслідком попередніх напрацювань. Займіться благоустроєм і ремонтом дому, дачі, гаража. Щастить працівникам фірм, які займаються нерухомістю і автосервісом.  31 березня не втручайтеся в роботу серцевої системи. Хворим не варто обтяжувати «двигун» фізичними вправами.

Козеріг (22.12—20.01).

Якісь можливості у фінансовій сфері дедалі вичерпуються, або ви втрачаєте до них інтерес. Будьте бережними в поїздках – у понеділок і вівторок можуть бути ускладнення з поліцією. У четвер і суботу зірки сприяють романтичним зустрічам. Зараз ви намагаєтеся доволі жорстко обстоювати свої особисті інтереси. Через це вже нагромадилося достатньо проблем у стосунках з деякими співробітниками. До того ж для загострення відносин є причини. Цього тижня потрібна особлива уважність в управлінні фінансами, а також у вирішенні питань, пов’язаних із платнею. Є нагода привернути увагу впливових людей. 30-31-го приймете серйозні рішення. У вихідні можна потрапити у дорожньо-транспортну аварію.

Водолій (21.01—19.02).

Чекає великий обсяг рутинної невдячної роботи. Комусь буде запропонована додаткова робота, на яку ви погодитесь лише заради доброго заробітку. В особистому житті багато яскравих вражень і переживань. У відносинах дуже багато емоційної симпатії, і вони можуть суттєво поліпшити ділові зв’язки. Однак зараз особливу увагу потрібно приділяти своєму здоров’ю. Загалом тиждень вдалий, але переважно за рахунок попередніх напрацювань. Треба звернути увагу на стосунки із замовниками: у найближчому майбутньому можливі конфліктні ситуації. Зміцнюються ділові контакти. 30-31-го вся розумова діяльність спрямована на особисті проблеми. Найпродуктивніший день – середа. Займіться лікуванням сколіозу 1 квітня. Не перевантажуйте шлунок 3 квітня.

Риби (20.02—20.03).

Занепокоєння через неприємну інформацію або небажані обов’язки виявиться марним. У майбутньому можливий серйозній успіх у кар’єрі, в управлінській діяльності. Перед тим, як розпочати діяти (29-30 березня), необхідно чітко уявити всі наслідки. Слід врахувати, що інформація, яка надійде 31-го березня, буде далекою від істини.  Ділові люди займаються реорганізацією справи. Всі організаційні та юридичні питання легко можна буде вирішити у четвер і п’ятницю. Загалом тиждень вдалий для бізнесу. Навіть ті проблеми, які помічатимете в більшості з оточуючих, зокрема партнерів, вам не завадять. Ви навіть зможете отримати з них певну вигоду. Утримайтеся від алкоголю 2-4 квітня. Шлунок потребує відпочинку. Віддайте перевагу засобам народної медицини.