ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 8 ПО 14 БЕРЕЗНЯ 2010 РОКУ

0
215

Овен (21.03—20.04).

Тиждень пройде із змінним успіхом. Актуальною буде діяльність, спрямована на розв’язання поточних питань. Можуть загостритися переживання, пов’язані з роботою, близькими, а також діловими партнерськими відносинами. Овен може трохи розслабитися і відпочити, адже нарешті з його дороги підуть ті люди, які заважали. Час дуже сприятливий для людей творчих і медиків. Жінки захочуть змінити імідж. Причина – поява нових шанувальників. У коханні останнє слово – за вами. Кредити можна брати до 11 числа. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.

Телець (21.04—21.05

Тиждень вдалий, але не дуже перспективний. Розвиваються кілька успішних проектів. Бажано звернути на них увагу, оскільки нині навряд чи з’явиться можливість розпочати якийсь новий проект. У бізнесі варто трохи ризикнути. Напружена робота дасть результати. Комерційні угоди і поїздки закінчаться успішно, якщо їх запланувати на понеділок і вівторок. Не все просто й однозначно на любовному фронті, але чекати, що на початку квітня все з’ясується, не варто. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

Близнюки (22.05—21.06).

Очікуються незначні проблеми в корпоративних відносинах. Однак за цієї ситуації ви будете добре захищені й отримаєте додаткову підтримку довірених осіб або близького оточення. Зірки радять забути про легковажність. Не поспішайте з реалізацією великих проектів, займіться детальним аналізом усіх «за» і «проти». Ті, хто наважився змінити місце проживання, мають прекрасний шанс розпочати нове життя. Усі нововведення намагайтеся закінчити до четверга. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами.

Рак (22.06—23.07).

Тиждень вдалий для кар’єри, управлінської діяльності. Якщо для вас актуальними є питання працевлаштування, було б доцільно їх вирішити. Водночас може з’явитися втома. У професійному і фінансовому плані непогані можливості і перспективи, а от в особистому житті – лише проблеми. Дрібні неприємності постійно докучатимуть. Є загроза емоційного зриву, який може призвести навіть до розриву з партнером. Здоров’я досить стабільне, хоча можливі часті напади в’ялості і сонливості. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте пиріжків на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало.

Лев (24.07—23.08).

Приділіть більше уваги розв’язанню фінансових проблем, які з’явилися минулого місяця. Є можливість вирішити їх за рахунок професіоналізму та відповідальності. Серед вашого оточення з’являються люди, які згодом стануть помічниками і партнерами. Можна сподіватися на грошові надходження, брати кредити. У четвер обережно з надмірними витратами, щоб не залізти у борги. Одна непродумана фраза може зіпсувати стосунки з близькою людиною у неділю. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. 10–12 березня збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

Діва (24.08—23.09).

Цього тижня ймовірне загострення ситуації, пов’язаної з роботою. Це не сильна криза, а, швидше, розчарування у своїй колишній підвищеній відповідальності, втрата інтересу до роботи з деякими видами інформації. Щоб не відстати від життя, доведеться внутрішньо перебудуватися і позбутися деяких застарілих звичок. Постарайтеся запланувати найважливіші заходи на початок тижня. Є можливість зміцнити службове становище. В сімейному житті багато проблем вирішуються, напруження останніх двох тижнів спадає. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

Терези (24.09—23.10).

Загалом тиждень вдалий, особливо для розвитку ділових відносин на офіційному рівні. Проте пам’ятайте, що зараз триває інтенсивний процес налагодження взаєморозуміння. Самі відносини формуватимуться пізніше, і там все буде не так гладко, як здається. Не намагайтеся йти в наступ одночасно на багатьох фронтах. Зосередьтеся на вирішенні найголовнішої проблеми, якою на цьому тижні буде проблема побуту. До слів Риб і Стрільців поставтеся критично – не все, що вони обіцяють, буде виконано. Ваша надмірна довірливість у четвер може сильно зашкодити. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

Скорпіон (24.10—22.11).

Тиждень дуже вдалий для налагодження корпоративних відносин та управлінської діяльності. Цей процес розпочався ще в останньому кварталі минулого року, але тепер він стає помітний, і з’являються перші конкретні дії та реальні результати. До середи ви схильні до непродуманих вчинків. У роботі і почуттях ви занадто критичні й прискіпливі з колегами й близькими людьми. У п’ятницю приходить відповідь на дуже важливе для вашої подальшої професійної діяльності запитання. У сімейному житті з’являються нові проблеми, пов’язані із приїздом (або переїздом до вас) літніх батьків. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше.

Стрілець (2.11—21.12).

Можливі проблеми в управлінській діяльності через невпевненість у своїх рішеннях і самостійні дії деяких партнерів. Ви вже добре вивчили цю ситуацію, й тепер час ухвалювати рішення. Але водночас цей тиждень вдалий для переговорів з іншими партнерами. Багато контактів і спілкування. Бізнесмени можуть зав’язати корисні знайомства і цим розширити сферу свого впливу і саму справу. Дії на «ура» після 11 числа приречені на поразку. В особистому житті вам захочеться озирнутися, але зірки цього робити не радять. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

Козеріг (22.12—20.01).

Починається вдалий період для фінансової діяльності. Головне, що ця ситуація дасть вам упевненість в управлінні фінансами. Крім того, вона дуже перспективна, оскільки створить передумови для вдалого управління впродовж року. Готується до початку нового етапу життя, який триватиме щонайменше три роки. До десятого числа варто зробити ретельну «інвентаризацію» в усіх сферах діяльності, позбутися усього застарілого і непотрібного. У самотніх є можливість зустріти цікаву людину. У фінансовій сфері з’являються добрі перспективи. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

Водолій (21.01—19.02).

Цього тижня наявні проблеми в корпоративних фінансових відносинах. Натомість успішно розвиваються зв’язки, які сприятимуть розв’язанню цього конфлікту. Удача стукає у двері тих, хто займається сімейним бізнесом. Ділові люди можуть займатися рекламою, операціями на ринку цінних паперів. Сімейне життя ускладнюється безвідповідальністю когось із членів родини. У четвер виникає необхідність поточного дрібного ремонту в домі. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.

Риби (20.02—20.03).

Період успішного налагодження контактів у корпоративному середовищі. Проте не забувайте, що загалом нині в сфері управління у вас є проблеми. Крім того, ви готуєте на майбутнє вдалу ситуацію, пов’язану з фінансовою діяльністю. Багато часу витрачається на вирішення особистих питань. На роботі ви зайняті в основному пошуком компромісних рішень з начальством. Ділова активність висока, хоча великим запасом життєвої енергії похвалитися не можна. З фінансами все гаразд. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.