ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 22 ПО 28 ЛЮТОГО 2010 РОКУ

0
198

ОВЕН (21.03—20.04).

На початку тижня на багатьох чекають напружені стосунки з начальством. У вівторок і середу економно ставтеся до витрат – багато з них будуть непродуктивними. В особистому житті починається піднесення. Неврівноважений і необережний у діях, особливо 26-28. Остерігайтеся травм, нещасних випадків та інфекційних захворювань. У грошовій сфері ви схильні виявляти надмірну щедрість, яку ніхто не оцінить. У п’ятницю різке висловлювання на адресу коханої людини матиме далекосяжні наслідки. Не відмовляйте собі в повноцінному харчуванні. Хворим на анемію слід пройти черговий курс лікування. Швидше втомлюватимуться від роботи очі. Зробіть ввечері компрес на повіки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Має реальний шанс отримати пропозицію щодо навчання, стажування або тимчасової роботи за кордоном. Наприкінці тижня у вас з’являються приховані вороги, особливо серед Овнів і Скорпіонів. У вихідні зірване побачення примушує замислитися про подальшу доцільність стосунків з партнером. Надмірна ініціатива на початку тижня не дасть бажаних результатів. У фінансових справах присутня ілюзорність. Щастить у знайомствах з людьми авторитетними, на високих посадах. В особистому житті все складається добре – ви почуваєтесь на висоті. Уваги потребуватиме опорно-рухова система. Не допускайте розвитку сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Не пийте тонізуючих напоїв. Ведіть активний спосіб життя.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Агресивно налаштовані проти свого безпосереднього керівництва. Критика з боку начальника (у п’ятницю) зіпсує вам настрій на усі вихідні. Діти шкільного віку виходять з-під контролю, особливо в неділю. Творчі люди «лікують» поганий настрій натхненною працею. Творчий потенціал зростає, ви зможете спілкуватися з партнерами по бізнесу на рівних. У середині тижня доведеться звітувати на роботі і вдома про те, наскільки ви спроможні керувати грошовими і матеріальними ресурсами. Ваша чарівність і дотепність дозволять «колекціонувати» залицяльників. Не піднімайте важкого. Незграбний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. У переддень свята багато турбот і хвилювань. Нервова система перевантажена. Знаходьте час для позитивних емоцій.

РАК (22.06—23.07).

Багато й активно спілкується з різними людьми. Причиною роздратування у четвер стає брак грошей і необхідність віддавати старі борги. В особистому житті настав час спуститися з неба на землю і не надто ідеалізувати кохану людину. Реально оцініть її здібності. У вихідні можливий конфлікт з батьками чи іншими членами родини. Ви змушені займатися вирішенням матеріальних проблем, нерухомістю, дітьми та їх проблемами. Багато Раків перестануть вагатися щодо майбутньої діяльності – профіль роботи нарешті буде обрано. У вихідні можуть поновитися давні любовні зв’язки, критичний період у романтичних стосунках минає. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Попереджайте появу набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Фізичне перевантаження може викликати носову кровотечу.

ЛЕВ (24.07—23.08).

У вашій голові зароджуються нові плани. Начальство з середини тижня буде налаштоване щодо вас більш доброзичливо. Підвищений емоційний та сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. У вихідні чужа помилка зіграє вам на користь. Займається буденними справами – побутом і зароблянням грошей. Додаткові джерела їх надходження можна знайти у середу. Зірки найприхильніші до фінансових справ лікарів, викладачів і працівників туристичних фірм. У вихідні не варто йти в перукарню, щоб не зіпсувати настрій невдалою зачіскою. Відмовтеся від смаженого, масного, копченого. Не використовуйте гострих приправ. Можливі збої в роботі гормональної системи. Частіше робіть перерви.

ДІВА (24.08—23.09).

Починаючи з середи, спостерігатиметься спад активності, дадуться взнаки недоспані ночі і загальне перенапруження. Висока ймовірність захворювань, нервових розладів і дратівливості. Налаштована альтруїстично і готова пробачити все партнерам по бізнесу, якщо вони попросять пробачення. Четвер – непростий день з’ясування стосунків. Претензії на лідерство у коханні можуть закінчитися вашою поразкою. У вихідні ви розумієте, як тяжко бути батьками дорослих дітей. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль. Майте під рукою аптечку.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

«Головним болем» тижня стануть численні родичі та необхідність вирішувати їхні проблеми. Відрядження та комерційні поїздки не плануйте. Ділові зустрічі призначте на вівторок і середу. У вихідні уважно контролюйте кожне своє слово, особливо в розмовах по телефону, щоб ваш язик не став вашим ворогом. Минулі помилки і нереалізовані плани будуть тяжким тягарем лежати на вашій совісті. У середу посиляться інтриги, плітки, заздрощі. Період небезпечний для вашої кар’єри, відносин з оточенням. Багато що буде залежати від того, наскільки ви здатні оцінити ситуацію. найдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Демонструє свої не найкращі риси – агресивність і непоступливість. Реакція навколишніх у четвер і п’ятницю буде відповідною, тому й ображатися не буде на кого, хіба на себе. Водолії можуть допомогти заробити гроші. У неділю на дорогах, на транспорті і в ліфті можете потрапити в несподівані або ризиковані ситуації. Налаштований поліпшити свої перспективи на майбутнє. У роботі з партнерами знаходите спільну мову і вони сприятимуть досягненню цілей. У особистому житті – майже безхмарно. Зверніть увагу на нові знайомства, серед цих людей може бути ваше «єдине кохання».Найскладніші дні місяця. Різко зросте кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції. Підтримайте свій імунітет. Контролюйте показники артеріального тиску.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Легко знайомиться і йде на контакт з незнайомими людьми. Проте якщо ви не будете дуже уважними у четвер, то можете потрапити в халепу з новими «друзями». Щоб не зіпсувати кар’єру, якомога частіше погоджуйтесь із думкою шефа. У неділю на вас чекає приємна зустріч із давніми друзями. Чим би ви не займались, необхідно пам’ятати, що ви не завжди й не в усьому маєте рацію. У вівторок інтуїція може підказати нове джерело прибутку. Друзі мають до вас серйозні претензії, можливо, це просто ревнощі. У вихідні на вас чекає надзвичайна любовна пригода. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

З’являється можливість спробувати сили у новому амплуа. Якщо вам запропонують нову роботу або діяльність у незвичній для вас сфері, – погоджуйтеся, через півроку ви отримаєте позитивний результат і грошову винагороду. Поганий настрій і невелика депресія можливі через непорозуміння з близькою людиною. Мрії реалізуються у вигляді конкретних ділових пропозицій. Піднесення в особистому житті позитивно вплине на професійний успіх. Хороший настрій допоможе продукувати блискучі ідеї, корисні для подальшої кар’єри. Вихідні сповнені любовних пригод. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Майже втратив надію помиритися з партнером у шлюбі. Сімейні негаразди негативно позначаються на професійній діяльності. Середа – найпродуктивніший день тижня, заплануйте на нього найскладніші справи. У вихідні надійде пропозиція про роботу за кордоном. Переживає період нервового напруження, стресів, захворювань, пов’язаних з інфекціями. Вдома все буде прозаїчно й одноманітно, ви змушені будете виконувати рутинну роботу і побутові обов’язки. У любовно-романтичній сфері настає пауза. Лікування риніту й гаймориту варто розпочинати цими днями. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.

РИБИ (20.02—20.03).

Краще не розпочинати відповідальних справ, бо у вас спад фізичної енергії і нема наполегливості довести розпочату справу до кінця. Витримати тягар відповідальності ви не зможете у п’ятницю і суботу. Як ніколи, вам потрібні позитивні емоції, які можна відчути у вівторок і середу. Настав час переглянути деякі погляди і стосунки. У вівторок ви налаштовані на пусті балачки і нераціональні грошові витрати. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання. Почастішають випадки зараження на грибкову інфекцію. Потурбуйтеся про власну безпеку. Тримайте ноги в теплі.