ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 19 ПО 25 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ

0
104

Овен (21.03—20.04).
Усе ще непокоять якісь інформаційні конфлікти. Почекайте, поки повністю з’ясується позиція опонентів. Наступного тижня ви зрозумієте, що вони багато в чому мали рацію, після чого з’являться можливості для компромісів. Роботи буде багато. Та гаманець від цього не стане повнішим. Лише у вихідні можна очікувати деякої суми грошей. Не кидайтеся на пошуки підробітку. Кохані можуть втратити інтерес до спілкування з вами. Знайти цьому причини ви не зможете. Заважатиме впевненість у власній правоті. Поговоріть про це з друзями. Не варто вірити надто привабливим обіцянкам і пропозиціям – вони, в кращому випадку, будуть виконані лише наполовину. Поїздки і відрядження не принесуть користі. Остерігайтеся нахабних людей у четвер, які захочуть вивідати ваші бізнесові секрети. У п’ятницю зростає небезпека травматизму.

Телець (21.04—21.05

На рідкість невдалий тиждень На роботі напружена обстановка, яка в четвер переростає у відкриту конфронтацію. Молоді конфліктують із старшими. Четвер і п’ятниця – дні родинних «розборок». Для тих, хто в шлюбі, є спокуса романтичних зустрічей поза стінами власного дому. Поступово окреслюється криза у відносинах, пов’язаних з роботою, — вони виявляються не такими надійними, як очікувалося.. Зберегти матеріальну незалежність не вдасться. Таке буває перед значним фінансовим злетом. Слід лише трохи протриматися. Ви готові до серйозних змін в особистому житті. Не давайте волю сумнівам. Сміливо йдіть назустріч своєму щастю. Не плануйте роботу у вихідні.

Близнюки (22.05—21.06).
Попереду багато хвилювань. Багатьом доведеться перекваліфіковуватися або шукати іншу роботу. Четвер і п’ятниця – дні несподіваних неприємностей, пов’язаних із криміногенними ситуаціями. У ділових людей можуть бути проблеми через спізнення якогось важливого повідомлення. Загалом усе виглядає доволі оптимістично. Тиждень вдалий для налагодження корпоративних відносин. Однак ще непокоять якісь інформаційні зв’язки, зокрема, неможливість отримати потрібну вам інформацію. Змін на краще не передбачається. Для підтримання своєї економіки на належному рівні доведеться докладати немалих зусиль. День присвячуйте роботі. А вечори проводьте з коханими. Це тиждень зіркових романтичних вечорів. Не пропустіть свого щастя.

Рак (22.06—23.07).

Часто відволікатиметься на дрібниці. Навколо збирається «команда» нещирих людей, які намагатимуться купити вас компліментами і фальшивими обіцянками. Любителі пригод матимуть їх у четвер аж забагато. У вихідні поїздки з власної ініціативи не виправдуються. Може скластися конфліктна ситуація з близьким оточенням. Але вона не повинна вас занепокоїти, оскільки ви достатньо захищені успішною діловою активністю (зокрема, прибутковістю).Відступатимуть потроху фінансові проблеми. Ви зможете забезпечувати себе всім необхідним. Сприяйте розширенню ділових зв’язків. Це запорука вашої стабільності. Нові обранці не виявлятимуть взаємних почуттів. Гаяти час на завоювання їхньої прихильності не варто. У вас знайдуться цікавіші справи.

Лев (24.07—23.08).
Виграти можуть лише сильні духом. Небезпека скандалів, травматизму буде цілий тиждень, а найбільше загострення у четвер. У вівторок ваші плани й інтереси не збігаються з планами начальства. У вихідні не робіть покупок у кредит. Маленькі діти готують вам сюрпризи. У конфліктній ситуації, пов’язаній з фінансовими відносинами, з’являться можливості для компромісів, позаяк конфлікт виявиться не більш ніж конструктивною критикою, корисною для розв’язання управлінських питань. Ви можете переоцінити свої фінансові можливості. Не допускайте неконтрольованих витрат. До кінця тижня можете залишитися без грошей. Самодостатність — непогана якість людської особистості. Але вона заважатиме створенню партнерських відносин. Будьте обережні у прагненні до незалежності.

Діва (24.08—23.09).
Переживе кілька стресових ситуацій у вівторок і четвер. Період вдалий для студентів і людей вільних професій. Не залагоджуйте справ з нерухомістю і обміном житла – тут пахне скандалом. Любовні переживання і побачення актуальні лише у вихідні. Нині ви створюєте хороші можливості для управління матеріальними коштами у фінансових операціях, що незабаром, уже наступного місяця, почнуть давати позитивний ефект. Наразі це тільки ваш потенціал. Виявляйте наполегливість. Захищайте свої матеріальні інтереси, тоді матимете успіх. Не поспішайте розпочинати ремонтні роботи. Ви перебільшуватимете чесноти своїх милих. А проте саме так формуються близькі взаємини. Будьте просто закоханими. Не прораховуйте своє майбутнє.

Терези (24.09—23.10).
Обставини будуть такі, що вам складно вирішити навіть найпростішу проблему. Постійно докучатимуть неприємні випадковості, особливо в четвер. В особистому житті варто утриматися від не виважених вчинків. Контролюйте дії дітей шкільного віку. Невпевненість в якійсь діяльності, пов’язаній з роботою та матеріальними засобами, може ускладнитися через проблеми в корпоративних відносинах. Не поспішайте діяти: наприкінці місяця можуть з’явитися можливості для компромісів, якщо не буде серйозних помилок. Доведеться деякий час прожити на грошових запасах. Потреби перевищуватимуть реальні доходи. Помітний відпалив коштів прогнозується на вихідні. Спокою не буде. Оточуючі будуть надто знервовані. Допомагайте близьким людям знайти вихід з проблемних ситуацій. Не відмежовуйтеся від них.

Скорпіон (24.10—22.11).
Дуже залежний від точки зору партнера. Прислухатися до чужих порад ви не хочете, і даремно, бо в четвер ви налаштовані робити помилки. Здоров’я у чутливих людей може погіршитися через підвищений емоційний фон. У побуті остерігайтеся постраждати через неякісну їжу, ліки або хімікати. З’являться можливості для компромісів у недавньому конфлікті з близькими вам людьми у вигляді підтримки ваших фінансових інтересів за рахунок якихось зв’язків і комерційних операцій, що цілком можуть компенсувати цю проблему. Нагадають про себе колишні борги. Знайдіть спосіб розрахуватися з ними. Вчасно ліквідовуйте неполадки сантехніки. Не допускайте аварійних ситуацій. Підтримуйте оптимістичний настрій. Не спонукайте партнерів до зради постійною невдоволеністю їхніми вчинками. Будьте ніжними.

Стрілець (2.11—21.12).
Прибутковим буде початок тижня. Зайвий егоїзм заважає партнерським стосункам. Розраховувати на підтримку планів не варто, особливо наприкінці тижня. Запланована зустріч «у верхах» зривається з незалежних від вас причин. У любовних та сімейних стосунках часто доводиться йти на компроміс. Цього тижня можуть назріти проблеми у відносинах з керівництвом, коли вам запропонують небажані обов’язки. Постарайтеся поки що не приймати різких рішень, краще приділіть більше уваги близьким — там можна знайти моральну підтримку. Докладіть зусиль для поліпшення свого матеріального становища. У четвер можливі збитки. У вашому домі оселяться мир і спокій. Усі проблеми вирішуватимуться легко. Бережіть і підтримуйте гармонію у відносинах.

Козеріг (22.12—20.01).

Зможе просунути справи вперед лише за двох умов – допомоги друзів і фінансової обачливості. Ризик з грошовими вкладеннями (четвер, п’ятниця) зовсім не виправданий. Не дозволяйте надмірним амбіціям взяти гору над холодним розумом у п’ятницю. Субота – день серйозних роздумів про особисте життя і перспективи шлюбу. Тиждень вдалий для розв’язання питань, пов’язаних з корпоративними фінансовими відносинами. Однак будьте уважніші: наступного року те, що нині сприятливе, може стати джерелом проблем. Без грошей ви не сидітимете. Вони надходитимуть невеликими сумами. Але регулярно. Проблемні фінансові питання розв’язуватимуться на вашу користь. Яскравих романтичний подій не очікується. Життя йтиме у звичному руслі. Не час думати про кардинальні зміни в особистому житті.

Водолій (21.01—19.02).

Надто перезбуджений, щоб приймати правильні рішення. Суттєвих успіхів можуть досягти тільки спортсмени, тренери, військовики, працівники силових структур. Закохані повинні бути готовими до сліз і розлук. На автошляхах небезпека аварій. Ви даремно мало звертаєте уваги на інформаційні відносини, пов’язані з матеріальними засобами, можливо, із зобов’язаннями щодо них. Загалом нині складний період для ділової активності. Очікуються солідні фінансові надходження. Стережіться конфліктів з матеріальних питань. Вони можуть похитнути вашу економіку. У повсякденному житті якісних змін не відбудеться. Не захоплюйтеся романтичним листуванням з незнайомцями. Це безперспективно.

Риби (20.02—20.03).

Багато грошових витрат і покупок. У творчих Риб 22-25-го можливі цікаві ділові пропозиції. У четвер деякі особисті проблеми ви не зможете вирішити без сторонньої допомоги. У вихідні відчуваєте приплив нових можливостей і сил. Тиждень вдалий для пошуку рішень у давньому діловому конфлікті. Це, радше, якісь компенсації, що пом’якшать ситуацію. Сам конфлікт хоч і актуальний, але ніяких нових несподіванок уже не принесе. Загалом обстановка для ділової діяльності усе ще складна. Дещо поповниться бюджет без особливих зусиль з вашого боку. Подбайте про вигідне розміщення капіталу. Поліпшення взаємин з коханими додасть вам натхнення. Прийде нова хвиля почуттів. Навіть якщо ви давно живете під одним дахом.