ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 4 ПО 10 ТРАВНЯ 2009 РОКУ

0
178

ОВЕН (21.03—20.04).
У професійній діяльності – повна свобода дій. Бізнесмени знайдуть можливість значно розширити сферу своєї діяльності. У понеділок не ризикуйте з фінансами і не грайте в азартні ігри. У вихідні біля вас може з’явитися улеслива людина. Удалий час для будь-яких зустрічей, можливі ділові переговори, підписання контрактів. Ви можете сміливо вносити зміни в роботу і готуватися до нового періоду життя. Назріває конфлікт в управлінській діяльності. Якщо ви наполягатимете, нехай навіть обережно, на пріоритеті своїх рішень, це може спричинити охолодження чи повний розрив відносин. Водночас у цьому конфлікті у вас є потужна підтримка партнерів і колег. Безпідставні переживання минуть: ті, кого ви побоювалися, викличуть вашу довіру, особливо при вирішенні фінансових питань. Також зараз закладаються нові відносини з посередниками, які в майбутньому можуть виявитися дуже непростими.  Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Упродовж тижня буде безліч можливостей започаткувати нові програми. Більше часу проводьте у колі сім’ї, від вас чекають уваги і поради. На початку тижня можливе службове відрядження. У четвер уникайте хворобливої реакції на критичні зауваження керівництва. Ближче до п’ятниці ваше самопочуття і настрій погіршаться. Доведеться витратитися. Складний період для ділової діяльності, особливо у сфері фінансів та відносинах з корпоративними партнерами. При цьому ті, з ким ви конфліктуєте з фінансових питань, можуть допомогти вам у корпоративних конфліктах. Тиждень вдалий для налагодження близьких відносин, зокрема, з партнерами у фінансових питаннях. Однак найважливіше — ситуація дасть вам відчуття надійності партнерів і впевненості у своїх силах. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Успішно завершить давню важливу справу. У середу використайте сприятливі можливості для нового ділового старту. На службовців чекають приємні новини. З приводу оптимального вкладення грошей вам потрібна консультація досвідченої людини. Вірогідні суперечки з колегами і близькими стосовно давніх питань. Тиждень може принести вам багато організаційних проблем. Ваші попередні дії, спрямовані на виправлення складної ситуації у фінансово-інформаційній діяльності, — добра ознака майбутнього вдалого розв’язання фінансових проблем. Тиждень вдалий для розв’язання інформаційних питань, переговорів, прийняття самостійних ділових рішень. І ці удачі можуть виявитися навіть значущішими, ніж здається на перший погляд. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

РАК (22.06—23.07).
З’являються підстави для оптимістичного погляду на життя. У середу є шанс укласти корисний контракт, який вплине на подальший розвиток подій. Тепер не час виявляти скупість – відкрийте двері для гостей, але в борг гроші не давайте нікому. На роботі доведеться займатися організаційними питаннями, ви покажете себе з кращого боку. Наприкінці тижня ви відстоюватимете свої позиції вдома і на роботі, але все буде так, як ви захочете. Значні успіхи в управлінській діяльності, у вирішенні питань, пов’язаних з просуванням по службі, дадуть вам потужний емоційний стимул для ділової діяльності загалом. Будьте уважнішими в офіційних ділових відносинах, які стосуються ваших корпоративних інтересів: цього тижня ви можете припуститися помилок. Ситуація може виглядати і як налагодження ділових відносин з партнерами, в яких поки що дуже важко знайти компроміс інтересів. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Не звертайте увагу на дрібні клопоти і дійте на головному напрямі. Декого дратуватимуть утопічні плани колег по бізнесу. Не дозволяйте підлабузникам користати з вашого доброго ставлення у корисливих цілях. У сімейному житті з’явилася таємниця. Вірогідні зустрічі зі старими знайомими, з якими ви давно не бачилися. Сімейні справи поступово налагоджуються, краще поганий мир, ніж хороша війна. Удалими будуть побачення закоханих. Є великі можливості для розв’язання фінансових питань. Причому тут навряд чи доведеться прикладати якихось серйозних зусиль, оскільки ситуація вже цілком сформувалася і добре вам відома. Проблеми можуть виникнути через самовпевнені, можливо, навіть зухвалі дії деяких партнерів. Вам потрібно вирішити, чи є в цих партнерів якості, які компенсують ці незручності. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку.

ДІВА (24.08—23.09).
Займається врегулюванням квартирної проблеми. У понеділок не варто підписувати важливі юридичні документи. У другій половині тижня вам вдасться розплутати деяку головоломну справу. Жінки ризикують здійснити непотрібну покупку. Ви можете сміливо покластися на думку інших, вас не підведуть, і проблеми вирішаться позитивно. Хороші дні для особистих заходів, а от спірні ситуації дещо загостряться. Очікуються незначні проблеми, переважно у відносинах з керівництвом чи з владними структурами. Тиждень вдалий для спілкування з партнерами, взаємного вивчення один одного. У найближчому майбутньому вас потішать відносини у корпоративній сфері. Вдалою буде інформаційна та управлінська діяльність, особливо щодо узгодження правил і норм спілкування. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
У безлічі планів важливо безпомилково визначити пріоритети при їх виконанні. У понеділок відхиліть сторонню участь у ваших справах – вам можуть суттєво зашкодити неправильними порадами. У фінансових справах відкривається друге дихання. Ви зустрінетеся з давніми колегами і впливовими людьми. Можливі грошові винагороди. Другу половину тижня присвятіть особистим справам. Дуже активний тиждень з кількома складними ситуаціями (нові умови, пов’язані з вашою корпоративною діяльністю, порушення якихось зобов’язань, неприємна інформація). Водночас зараз ви почуваєтеся впевнено, особливо в переговорах і стосунках. З’являються дуже вдалі можливості для налагодження корпоративних відносин. Ви відчуєте потужну підтримку, зокрема інформаційну. Але від деяких методів управління корпоративними відносинами доведеться відмовитися. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Потрібно максимально використати сприятливу ділову ситуацію, яка швидко змінюється. Понеділок – день сюрпризів у особистому житті. Якщо вас не влаштовує робота, саме зараз треба подумати про інше застосування своїх талантів. Є можливість проявити себе як лідера. У четвер можна сміливо подавати будь-яке прохання або заяву, позитивна резолюція гарантована сприятливим розташуванням планет. З повсякденних подій тижня найпомітніший конфлікт на офіційному рівні, що підтверджує серйозні сумніви, пов’язані з роботою, які непокоїли вас останнім часом. Активізується старий конфлікт з партнерами: ви отримаєте реальну, а не вами ж раніше вигадану інформацію про позиції партнерів та їхні претензії. І спробуєте врятувати ці стосунки, оскільки ще не нагромадилося достатньо негативу, пов’язаного з ними.  Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

На початку тижня не вистачатиме терпіння і виваженості координувати як власні дії, так і дії свого оточення. Виникатимуть юридичні труднощі, паперова тяганина (середа, четвер). На подружжя, яке перебувало в стані холодної війни, чекає примирення. Будьте уважні до роботи і до того, що відбувається навколо вас. Несподівано ваші справи можуть зайти в тупик. Цими днями очікується багато зустрічей, які принесуть нові враження. Все ще може непокоїти невпевненість у собі, про яку йшлося в минулих прогнозах. Водночас очікуються успіхи в налагодженні відносин з довіреними особами, роботі з інформацією, розв’язанні питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Зараз може спостерігатися деяка ейфорія від успішної управлінської діяльності. Однак насправді у стосунках потрібні перетворення, і згодом ви зумієте їх налагодити, але вже на іншій, скоріше фінансовій основі. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Ділові люди розчаровані повільним розвитком подій. У понеділок якась важлива справа на межі зриву. Наприкінці тижня у професійній діяльності пристрасті вщухають, з’являється можливість зайнятися проблемами дому й сім’ї. Неодружені у вихідні розважаються з друзями. Тиждень вдалий для розв’язання колишніх фінансово-інформаційних проблем. Водночас може намітитися розв’язка давнього конфлікту в корпоративних відносинах: деякі з них невдовзі доведеться серйозно трансформувати. Можливі претензії до вашої роботи, пов’язаної з інформацією, не дуже приємні, проте відверті переговори все-таки виявляться корисними з погляду отримання потрібної вам інформації. Вдало вирішаться питання професійного характеру. У процесі незначних суперечок може з’явитися хороша ідея. Можливе погіршення самопочуття. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Очікується складний тиждень. Можливі витоки інформації, втрата джерела потрібних відомостей або інтересу до якоїсь діяльності, пов’язаної з інформацією. У понеділок для оптимального розв’язання проблеми знадобляться витримка і холодний розум. Особисте життя сповнене тривог і протиріч. Найбільше постраждають вільні союзи. Ситуація з імовірною втратою зв’язків, розчаруванням у деяких інформаційних відносинах через неможливість управляти ними може ускладнитися. Щоправда, ви матимете підтримку відданих партнерів, але якісь зв’язки все-таки доведеться розірвати. Зірки рекомендують зайнятися сімейними справами. Саме час обміркувати плани на відпустку. У середині тижня можна розслабитися, тим паче що у вихідні такої можливості не буде. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння. У старших за віком погане самопочуття, загострення хвороб серцево-судинної системи.

РИБИ (20.02—20.03).
У понеділок стежте за своїми словами – вони можуть викликати негативну реакцію. Бізнесмени при укладанні контрактів або угод повинні вникати у найдрібніші деталі. Коханцям не варто «спалювати мости» або гримати дверима. Починається дуже вдалий період. Зокрема, ефективною буде робота з інформацією, особливо в питаннях, пов’язаних із захистом інтелектуальної власності. Будьте уважнішими в управлінні матеріальними ресурсами. Найімовірніше, ви зробите кроки, які давно готуєте, що можуть ускладнити стосунки з довіреними особами. Ви можете розраховувати на успіхи в професійній галузі. Очікуються новини від родичів і знайомих. Займіться питаннями, пов’язаними з нерухомістю. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.