ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 24 ПО 30 ЛИСТОПАДА 2008 РОКУ

0
111
ОВЕН (21.03—20.04)
Цей тиждень для того, щоб закріпити те, що вже маєте. Ви можете повернутися до колишніх ідей, знову відновити ділові стосунки, які мали місце наприкінці жовтня. Підвищений сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. Ваша незібраність може призвести до негативного ставлення оточуючих. Вільний час присвятіть втіленню творчих ідей. Також тиждень підходить для неординарного вирішення старих проблем. Починаючи з середи, спостерігатиметься спад активності, дадуться взнаки недоспані ночі і загальне перенапруження. Висока ймовірність захворювань, нервових розладів і дратівливості. 27, 28 — не варто підстригатися, бо волосся посічеться. Не потрібно робити операції на обличчі та видавлювати прищі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
У вашій голові зароджуються нові плани. Начальство з середини тижня буде налаштоване щодо вас більш доброзичливо. Підвищений емоційний та сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. У вихідні чужа помилка зіграє вам на користь. Ваша поточна робота стане цілеспрямованішою й увійде в звичайне русло. Але вам треба використати ті засоби, цінності, фінанси, які ви вже маєте. Представники інших фірм можуть надати несподівану допомогу. Терпляча трудова діяльність може дати хороші прибутки. Радимо не поспішати витрачати зароблене, краще зробіть деякі заощадження. Закоханим зірки обіцяють удачу. 29, 30 — бережіть горло. Не робіть інгаляцій. Співакам бажано не напружувати голосові зв’язки.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Ви змушені займатися вирішенням матеріальних проблем, нерухомістю, дітьми та їх проблемами. Багато Близнюків перестануть вагатися щодо майбутньої діяльності – профіль роботи нарешті буде обрано. У другій половині тижня вам буде здаватися, що справи стоять на місці. Чудовий період для того, щоб внести деякі корективи у своє життя. Можливо, доведеться навіть змінити роботу. Варто завершити старі справи. У вихідні ви будете заклопотані побутовими проблемами, декому доведеться робити дрібний поточний ремонт, можливо сусідам.  У вихідні можуть оновитися давні любовні зв’язки, критичний період у романтичних стосунках минає. Успіхи будуть очевидні, якщо ви діятимете двічі . 25, 30 — слабкими місцями будуть легені й бронхи. Рекомендується робити гарячі  обгортання грудей за методом доктора Кнейпа. Це допомагає організмові очистити легені. 25 листопада — повня. Зростає ймовірність інфікування. Цього дня імунна система засинає, щоб не заважати організму очищатися.

РАК (22.06—23.07)
Творчий потенціал зростає, ви зможете спілкуватися з партнерами по бізнесу на рівних. У середині тижня доведеться звітувати на роботі і вдома про те, наскільки ви спроможні керувати грошовими і матеріальними ресурсами. Ваша чарівність і дотепність дозволять «колекціонувати» залицяльників. Вашій роботі заважатимуть сімейні проблеми і погане самопочуття. На цьому тижні ви часто опинятиметеся у нових місцях й у вирі подій. Стосунки і почуття до коханої людини можуть зазнати змін, оновитись і відродитись з новою силою. Настає час активних дій. Вам треба ризикнути і сміливо зустріти наслідки. Не хвилюйтеся, зміни, які відбудуться цього тижня, будуть вигідними для вас. 26,2 7 — подбайте про шлунок, підшлункову залозу і стравохід. Якщо постійно відчуваєте печію і біль у грудях — імовірно маєте виразку шлунка. При підвищеній кислотності пийте чай із м’ятою (не більше 20 днів).

ЛЕВ (24.07—23.08)
Надмірна ініціатива на початку тижня не дасть бажаних результатів. У фінансових справах присутня ілюзорність. Щастить у знайомствах з людьми авторитетними, на високих посадах. В особистому житті все складається добре – ви почуваєтесь на висоті. Після 25 числа відчуватимете потяг до прекрасного. Упродовж тижня будуть хороші можливості ходити в гості, на концерти і виставки. У роботі ви зможете використати увесь свій вплив і владу, крім того, знайти відповідних партнерів для втілення у життя своїх ідей. Уникайте неприємних розмов із близькими. Радимо планувати ділові заходи — вони будуть напрочуд успішними в цей період. Не виключені загадкові події. 28, 29, 30 — робіть менше навантаження на серце. Заборонений алкоголь і сауни. Варто гуляти ввечері й обтиратися вологим рушником.

ДІВА (24.08—23.09)
На початку тижня на багатьох чекають напружені стосунки з начальством. У вівторок і середу економно ставтеся до витрат – багато з них будуть непродуктивними. В особистому житті починається піднесення. Є шанс оформити важливий договір, який стабілізує його матеріальний стан. Кредит або позичка допоможуть закласти підвалини великої справи. У четвер у вас відкриються очі на вашого партнера або керівника, ви побачите його з найкращого боку. Вам треба знову досягти взаєморозуміння з колегами. Намагаючись досягти консенсусу, не робіть зайвих рухів, інакше ризикуєте все зіпсувати. 24, 26 — організм чистить жовчний міхур і кишечник. Їх та дванадцятипалу кишку треба поберегти. Можна зробити сліпе зондування.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Настав час переглянути деякі погляди і стосунки. У вівторок ви налаштовані на пусті балачки і нераціональні грошові витрати. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання. Невеликий переворот у вашому повсякденному житті здатна зробити інша людина. У середині тижня вам удасться уникнути фінансової небезпеки завдяки допомозі родичів. Ви можете передумати щодо якоїсь справи і погодитись на те, від чого раніше відмовились. Вірогідні невеликі, але досить стабільні грошові надходження. Саме тому варто внести зміни у ваш бюджет. Краще не показувати оточуючим свої амбіції, це може їх образити. 24, 25 — під пильною увагою нирки і внутрішні статеві органи. Не можна виганяти з нирок камені і солі, а також пити пиво.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Вдома все буде прозаїчно й одноманітно, ви змушені будете виконувати рутинну роботу і побутові обов’язки. У любовно-романтичній сфері настає пауза. У проблемі, пов’язаній з роботою та здоров’ям, ви повернетесь до того, з чого почали на початку року. У середині тижня ви схильні самі створювати собі непотрібні переживання і напружені ситуації. Проявіть ініціативу і вміння працювати, у вас є шанс добре заробити. Тиждень буде багатий на несподівані сюрпризи. Переживає період нервового напруження, стресів, захворювань, пов’язаних з інфекціями. 26, 27 — бажано не сидіти на холодному і сирому — можна отримати цистит.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Минулі помилки і нереалізовані плани будуть тяжким тягарем лежати на вашій совісті. У середу посиляться інтриги, плітки, заздрощі. Період небезпечний для вашої кар’єри, відносин з оточенням. Багато що буде залежати від того, наскільки ви здатні оцінити ситуацію. Якщо у вас з’явилися борги, краще позбутися їх. Стосунки з близькими дещо погіршаться, але тільки від вас залежить, якими вони будуть надалі. Може стати потужним стимулом для інших, можете мати вплив навіть на великий колектив, хоча й ви не керівник. У коханні стануться зміни (краще, якщо ви самі це зробите). У вихідні наносіть візити і підтримуйте зв’язки з потрібними людьми. 28, 29, 30 — треба берегти печінку, вени і стегна. При хронічній хворобі печінки рекомендується пити настоянку золототисячнику. Він допомагає організму відновлювати кров’яні клітини печінки. 26 числа  не варто робити  операції.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Налаштований поліпшити свої перспективи на майбутнє. У роботі з партнерами знаходите спільну мову і вони сприятимуть досягненню цілей. У особистому житті – майже безхмарно. Зверніть увагу на нові знайомства, серед цих людей може бути ваше «єдине кохання». Вашу особисту ініціативу можуть стримати зовнішні обставини. До четверга доведеться робити те, що необхідно, а не те, що хочеться. З’являться деякі емоційні проблеми – ви будете жалкувати за упущеними можливостями, впадати у меланхолію й поринати у спогади. Вірогідні непередбачувані витрати. Це може стати причиною фінансової скрути. Спробуйте пошукати додаткові джерела прибутків. 24, 27 — видалення та лікування зубів краще відкласти на деякий час. Бо зуб болітиме ще 3–4 дні. Масажі теж потрібно перенести.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Чим би ви не займались, необхідно пам’ятати, що ви не завжди й не в усьому маєте рацію. У вівторок інтуїція може підказати нове джерело прибутку. Друзі мають до вас серйозні претензії, можливо, це просто ревнощі. Незважаючи на тимчасову зупинку у справах, ви маєте можливість охопити зором пройдений шлях. Може, варто відмовитись від чогось непотрібного і морально застарілого? Починаючи з середи, плануйте розваги, не відмовляйтесь від романтичних пропозицій і зустрічей. Для вас зараз не кращий час шукати правду, начальство може це сприйняти як особисту образу. Уникайте сумнівних пропозицій. У вихідні на вас чекає надзвичайна любовна пригода. Вихідні проведіть з коханою людиною.27, 29 — бережіть вени на ногах. Більше відпочивайте, відновіть нервову систему.

РИБИ (20.02—20.03)

Тиждень подарує вам незабутні відчуття. Приємними будуть романтичні знайомства. Мрії реалізуються у вигляді конкретних ділових пропозицій. Піднесення в особистому житті позитивно вплине на професійний успіх. Хороший настрій допоможе продукувати блискучі ідеї, корисні для подальшої кар’єри. Вихідні сповнені любовних пригод.  У декого попереду пропозиція руки і серця, але не поспішайте з відповіддю. Розпочинаючи нові справи, розраховуйте на власні сили і здібності. Вам пощастить. І хоча невідкладні справи будуть відволікати вас цілий тиждень, але не настільки, щоб не дозволити собі маленькі радощі життя – розваги і побачення. 25, 26, 27 — не бажано робити операцій на ступнях і гомілках. Треба бути обережними з анестезією. Алкоголь теж погано засвоюється.