ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 17 ПО 23 ЛИСТОПАДА 2008 РОКУ

0
121
ОВЕН (21.03—20.04)
Перші три дні тижня будуть сприятливими. На понеділок можна призначити важливу зустріч. У вівторок навіть найфантастичніша ваша ініціатива матиме підтримку. В бізнесі буде все гаразд, якщо діятимете за добре продуманим планом. Вихідні минуть під знаком флірту. Охоплені настроєм, близьким до панічного, що, по-перше, бракує часу, а по-друге – грошей. У вівторок згадайте, що у вас є родина і друзі, і вони вас у біді не залишать. Людина чутлива до анестезії та алкоголю. Можна отруїтися антибіотиками чи снодійним. Не чіпайте стіп.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

До п’ятниці Фортуна прихильна до вас. Все складеться добре, якщо не витрачатимете енергію на дрібниці. Категоричність — не найкращий помічник у розмові з керівництвом. Стосунки з коханими і друзями будуть гарними. Переживає багато гострих відчуттів. У суботу усе те, що ви вважали стабільним, незмінним, може миттєво розвалитися, як картковий будиночок. Не засмучуйтесь і не лякайтеся – просто деякі ваші уподобання повинні кардинально змінитися, хочете ви того, чи ні. Стрижку відкладіть на інший день. Небезпечно видавлювати прищі.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Працьовитість зміцнить позиції на роботі. У вівторок ваша діловитість і чарівність допоможуть у переговорах з партнерами. Вдома на вас чекає дрібний поточний ремонт. У вихідні довіряйте своєму серцю, а не страху. У справах і кар’єрі чистота ваших помислів вирішуватиме все. В четвер будьте стриманими у висловлюваннях, особливо щодо керівництва. Неділя — не найкращий день для поїздок і подорожей.  Бережіть горло. Організм сам проведе профілактику, а лікувальні процедури зробите потім.

РАК (22.06—23.07)

Беріть ініціативу в свої руки просто з понеділка — нині не час безвільно плисти за течією. Не лякайтесь труднощів у стосунках з партнерами. Домашні клопоти загрожують перевтомою. Доведеться платити за старими рахунками в прямому і в переносному значенні. У понеділок і вівторок краще не підходьте до телефону – отримана інформація навряд чи додасть життєвого оптимізму. Треба бути готовим до різких змін у стосунках з близькими, але не слід надто драматизувати ситуацію. У неділю не шукайте задоволень — це тяжкий для вас день. Під особливою увагою бронхи та легені. При астмі та хронічних бронхітах краще не перевантажувати організм. При застудах варто поставити банки через день, а у «вільні» дні зробити гаряче грудне обгортання. Банки прогрівають внутрішні органи, розсмоктують внутрішні гематоми і викидають їх під шкіру. А гаряче обгортання витягує все з організму. Для вигрівання використовують також пухову хустку. Під час лікування не їжте м’яса та яєць. Так за тиждень (щонайбільше за 10 днів) вилікуєте навіть двосторонню пневмонію. Але не ставте гірчичників, вони можуть перевести хворобу в хронічну форму.

ЛЕВ (24.07—23.08)

На початку тижня ви зіткнетеся із сильною протидією з боку партнерів чи начальства і ваші грандіозні проекти почнуть пробуксовувати. Тільки інтуїція зможе вивести на нове грошове джерело. Велика покупка принесе радість. Від миру і гармонії в родині залежатиме ваш успіх на роботі. У четвер не упустіть шансу вивести своїх ворогів на чисту воду. Загострення хронічного захворювання може серйозно зашкодити вашим планам. У вихідні вас не зрозуміють ваші батьки або діти. Організм чистить шлунок і підшлункову залозу. Операції на цих органах не бажані. Корисно перейти на легку дієту — без смаженого, гострого та маринованого.

ДІВА (24.08—23.09)

І робота, і домашні клопоти вимагатимуть уваги і сил, але не розривайтеся навпіл — все у вас вийде чудово, був би творчий підхід. У другій половині тижня на роботі можливі невеликі непорозуміння, пов’язані з інтригами, які плете один з ваших опонентів. До кінця тижня будете жити, як на вулкані, – несподівані події постійно руйнуватимуть ваші плани. Декого чекає удар «нижче пояса» від того, від кого ви цього ніколи не сподівалися. Позитивні емоції можна черпати із спілкування з дітьми. Людям після інсульту чи серцевого нападу краще поберегтися. Мийтеся до пояса холодною водою або обтирайтеся вологим рушником. Це підніме внутрішню температуру, яка спалює ліпіди, усуваючи кров’яні тромби. Але ніякі протихолестеринові дієти не допоможуть без зміни мислення, оточення і способу життя.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)

Фінансові проблеми повертають вас із небес на землю. У середу можна розраховувати на матеріальну підтримку близьких і друзів. У п’ятницю не забувайте про ввічливість при спілкуванні з підлеглими. На роботі можливі великі зміни, причому пов’язані з критичною ситуацією. Як людині, яка поважає родинні зв’язки, вам доведеться надати матеріальну допомогу комусь із близьких. Це створить додаткові труднощі в п’ятницю. У неділю від ваших зусиль і найкращих намірів мало що буде залежати. Фінансовий бік справ вас не задовольнятиме.  Варто їсти каші і берегти тонкий кишечник, 12-палу кишку та жовчний міхур.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

Після деякого простою розпочинаєте рішучі дії, які принесуть матеріальне задоволення. У вівторок може з’явитися надмірна нервозність і зайва ініціатива. Будьте обережні у розмовах, зміст яких можуть використати проти вас. Скрутні часи перечекайте у теплому родинному колі. У п’ятницю друзі й близькі примусять трохи похвилюватися. Але ви з честю вийдете із скрутного становища. У цій дні вразливі нирки. Не вживайте пива й горілки.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)

Займається плануванням сімейного бюджету. В середу не піддавайтеся захопленню, від нього один крок до подружньої зради. Приступ меланхолії може сильно нашкодити справам, друзі й близькі застережуть від фатальної помилки. Переглядає деякі життєві засади. Дехто змінить погляди на проблему подружньої вірності. 19 числа захочете розставити усі крапки над «і», але не поспішайте – до 23-го войовничий настрій минеться. Шкода, що ваших вчинків майже ніхто не розуміє, мало того, їх навіть засуджують. Не сидіть на холодному і не вживайте гострого. Це може бути небезпечним для статевих органів.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Працюють з подвоєною наполегливістю, щоб встигати за подіями. У понеділок і вівторок ви можете легко розсваритися з тими, хто багато вам допомагав у минулому. У справах і кар’єрі чистота ваших помислів вирішуватиме все. В четвер будьте стриманими у висловлюваннях, особливо щодо керівництва. Не найкращий час для поїздок і відряджень, знайдіть собі заняття вдома.  Чим би ви не займалися, необхідно пам’ятати, що ви не завжди і не в усьому маєте рацію. Для підтримки печінки п’ють настій золототисячнику і реп’яха.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)

Тиждень принесе чимало хвилювань і розчарувань. Бережіть свою репутацію – при недостатньо серйозному ставленні до цього питання ймовірні неприємні несподіванки. На сімейному небосхилі в середу з’являються грозові хмари. Розлад у стосунках з колегами призведе до грошових ускладнень. Постарайтесь не дратуватися і зберігати холоднокровність. У п’ятницю остерігайтеся пліток і пасток. В особистому житті хтось хоче перейти вам дорогу. Треба поберегти всі частини кісткової системи. Не лікуйте зубів, відкладіть масаж хребта.

РИБИ (20.02—20.03)

Не бійтеся оригінальних ідей — це шлях до успіху. Але вам доведеться як слід попрацювати. Домашні перетворення вплинуть на сімейні фінанси, але всі ці зміни — на краще. Стосунки з партнерами по бізнесу і покровителями погіршуються. Кохані не завжди будуть з вами щирими і відвертими. Нові знайомства вимагатимуть від вас багато часу та зусиль. У середу уникайте марнослів’я і не удавайтеся до необдуманих вчинків. У вихідні не виявляйте надмірну активність чи агресію.  Вени на ногах лікують содовими, а потім скипидарними (так званими залманівськими) ваннами. Через півтора місяця ліпіди на стінках судин розсмокчуться.