Зорі віщують з 16 по 22 квітня 2018 року

0
71

ОВЕН (21.03-20.04).
Не давайте емоціям вийти назовні, будьте розумними. Краще займіться справами, це зараз найкращий порятунок від нудьги. Проявіть схильність до оточуючих, не приховуйте від них корисну інформацію. Якщо потрібна матеріальна допомога, зверніться до друзів. У коханні вам пощастить більше, сприятливий час для шлюбів.
ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).
Ваших сил вистачить на вирішення багатьох проблем. Дозвольте собі трохи пофантазувати, не бійтеся братися за найвідповідальніші справи. Дайте можливість коханій людині відчути, що вона потрібна вам. На роботі можливі дрібні неприємності, але все закінчиться добре.
БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).
Для досягнення успіху в бізнесі доведеться добре попрацювати, не забувайте, що тільки від вас залежить ваше майбутнє. Не вимагайте від співробітників багато, інакше з’являться проблеми у спілкуванні. Ви сповнені радощів та емоцій, друзі та близькі допоможуть вам зберегти цей настрій протягом усього тижня.
РАК (22.06-22.07).
Сприятливий тиждень для взаємодій із колегами. Можливі ділові зустрічі та переговори із зарубіжними партнерами. Якщо бізнес не дає прибутків, спробуйте змінити напрям. Пам’ятайте, що тільки завдяки наполегливості можна досягти успіху.
ЛЕВ (23.07-23.08).
Якщо у вас виникли фінансові проблеми, не нехтуйте допомогою друзів та близьких. Старі зв’язки, які не дають бажаних результатів, краще перервати, звільнивши місце для нових, які будуть продуктивнішими. Обставини примусять більше працювати, але це тільки плюс для вашої кар’єри.
ДIВА (24.08-23.09).
Годі лінуватися, краще шукайте нових джерел прибутків. Будьте готові до численних перевірок на виробництві, у вас з’явиться можливість налагодити контакт із потрібними людьми. Доведеться зіткнутися з багатьма неприємностями, поставтеся до цього по-філософськи.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Ваші фантазії не мають меж. Схаменіться, адже за помилки доведеться відповідати. Друзі намагаються достукатися до вашого серця, але зараз ви зайняті серйознішими проблемами. Вам запропонують деякі оборудки, було б не зайвим ще раз перевірити умови. Зірки сприятимуть вашому успіхові у протилежної статі.
СКОРПIОН (24.10-22.11).
Настав час, коли ви готові проявити себе і можете розраховувати на підвищення зарплати. Успіх залежатиме від будь-чого, навіть від незначних дій. Узагалі ви можете обійтися без порадників, відмовтеся від стереотипів.
СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Друга половина тижня може принести несподівані прибутки. Але будьте обережні з грошима, можливі марні витрати. Діти і батьки потребують вашої уваги, залиште справи і знайдіть час для відвідин. Стосунки з коханою людиною покращаться.
КОЗЕРIГ (22.12-20.01).
Якщо вам запропонують нову справу, погоджуйтеся, це принесе вам успіх у майбутньому. Намагайтеся правильно планувати свій день, тоді вдасться уникнути багатьох несподіванок. Робота – це добре, але не забувайте і про власну зовнішність. Сприятливий час для романтичних знайомств.
ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).
Зірки попереджають, що спілкуватися доведеться багато, але від цього залежить ваша майбутня кар’єра. Доведеться заводити нові знайомства і ділові зв’язки. Вам запропонують цікавий проект, над яким багато працюватимете, зате й винагорода буде відповідною. На вихідні розслабтеся.
РИБИ (20.02-20.03).
Чудові можливості для того, щоб зайнятися благодійністю. На вашу допомогу розраховують не тільки друзі, а й партнери і колеги. Не варто поспішати, приймаючи важливі рішення. Зверніть увагу на благоустрій житла. Свої обіцянки намагайтеся виконувати вчасно, щоб не розчарувати близьких.