ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 28 ЛИПНЯ ПО 3 СЕРПНЯ 2008 РОКУ

0
137

ОВЕН (21.03—20.04).
Настав час упорядкувати фінансові справи. Якщо ви займаєтесь бізнесом, то помилки і прорахунки 28-29-го можуть дуже дорого коштувати. Діти стають причиною серйозного конфлікту в сім’ї. В особистому житті на вас чекає приємний сюрприз. В далеку подорож вирушіть31 числа. Головною рисою повинна бути стриманість. Імпульсивність у поведінці може негативно позначитись на професійній діяльності. Спробуйте не робити критичних зауважень на адресу колег і начальства – в четвер це вам зашкодить. Високий тиск стане проблемою
Овнів похилого віку. 30 — втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
На легкий тиждень не розраховуйте. Настрій змінюється буквально на очах. 29-30-го вас краще взагалі не зачіпати, бо ви – клубок нервів. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше. Головна причина цього – ваше здоров’я чи здоров’я членів родини. Ділові люди зайняті стратегічними планами на майбутнє. У ділових людей серйозні розбіжності з партнерами. Домашні справи заважають кар’єрі. Сумнівно, що фінансові операції, які ви проведете в середу і четвер, будуть успішними. Розраховувати на зменшення конфліктних ситуацій на роботі і вдома можна тільки після 3 числа.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
У бізнесменів добрий період для рекламної діяльності. Щастить посередникам, рекламним агентам і поліграфістам. У середу можете розчаруватися у друзях через банальну причину – гроші. Водолії, Овни і Леви готують не зовсім приємний сюрприз. Найкращий день – понеділок, найгірший – четвер. У людей похилого віку загострюються хронічні хвороби. Щастить людям інтелектуальної праці. У вчених, викладачів, учителів справи нарешті зрушать з мертвої точки. У ділових людей труднощі при підписанні договорів і контрактів. У родині хтось серйозно хворіє і потребує вашої допомоги. Четвер – день посиленої уваги на автошляхах. 29–30 — слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

РАК (22.06—23.07).
У контактах з друзями необхідна обачливість. Не пліткуйте з приводу ділових партнерів, це стане відразу відомо. 28, 31-го загострюється конкурентна боротьба. Можуть чекати неприємності при вирішенні фінансових питань, адже ви схильні до марнотратства (1-3). Щастить працівникам силових структур і перевіряючих органів. У бізнесі утримуйтесь від обіцянок, які важко виконати. Новий захід закінчиться успіхом. Диктат у стосунках з колегами і підлеглими зашкодить у четвер і п’ятницю. У четвер не майте справ з великими грішми – вас можуть обдурити або обікрасти. 3–4 — проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Честолюбство штовхає на відкриту конфронтацію з колегами. 28-го ви вимагаєте свою «левову частку». Якщо ви у відпустці, то це чудова нагода вирушити з коханою людиною в подорож (можливо, весільну). 28-29-го можна вкладати гроші у справу, акції та цінні папери. У дітей – неприємні пригоди і травми. Цілком задоволений перебігом справ. Є можливість отримати вищу посаду або знайти кращу роботу. У середу можна розраховувати на прибуток. Суттєву підтримку вашій діяльності нададуть дорослі діти чи інші члени родини. Не сумуйте з приводу ділової зустрічі, яка не відбулася, – вона вам непотрібна. 1–2 — для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Видалення мозолів та родимок пройде вдало. 28–29 — загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. 1–2 — збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

ДІВА (24.08—23.09).
Складний період в особистому житті. Не вірте любовним клятвам і фінансовим обіцянкам. 28-29-го в центрі уваги робота і кар’єра. Бізнесмени можуть розраховувати на серйозні успіхи у переговорах і підписанні контрактів. Скорпіони і Овни підказують оригінальну ідею. Здоров’я вимагає уваги у вівторок. Для бізнесу і комерції час сприятливий, але доведеться багато працювати, щоб правильно організувати роботу, особливо в четвер. Стомлюють безконечні перевірки і ревізії. Для здоров’я період з 1-го по 3-тє енергетично складний. В особистому житті хочеться виправити старі помилки. 31— час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Переживають поразку в особистому житті або професійній кар’єрі. Якщо ви захочете проконтролювати матеріальну сферу спільних справ, то 28-го виникнуть неприємні з’ясування стосунків. На любовному фронті в кращому випадку – без змін. Запам’ятайте сон на понеділок – він буде віщим. Втрачають душевну рівновагу. Тримати під контролем власні емоції складно, особливо в середу. Фінансові проблеми вирішуються позитивно тільки за умови, що ви не порушуєте закон. Відпочинок і розваги допомагають повернути оптимізм. Якщо є можливість, підіть на кілька тижнів у відпустку. 1–2 — важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
У ділових людей непростий період, коли хочеться все полишити й почати іншу справу. В усіх своїх невдачах ви схильні звинувачувати партнерів, колег, тільки не себе. Не надавайте такого великого значення дрібницям, будьте вищими від інтриг. Спокій і розважливість – найкращі порадники. У бізнесових справах настає перелом і з’являється можливість підвищити свій рейтинг. У багатьох молодих Скорпіонів серйозні покровителі чи спонсори. Жінки стають чарівними, як ніколи. Четвер і п’ятниця готують багато несподіванок. У ці дні нудьгувати не доведеться ні вдома, ні на роботі. 2–3— збільшується кількість недуг, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Настає сприятливий час для навчання, особливо це стосується вивчення іноземних мов, занять історією, філософією, політологією. П’ятниця – добрий день для старту. Хтось стане щасливим дідусем чи бабусею, хтось вирушить на навчання за кордон. У відпустці на вас чекає багато можливостей для знайомств і флірту. Багатьох переслідують спогади про минуле, яке давно треба забути. Незважаючи на поліпшення матеріального становища, життям ви незадоволені. Псують «кров» непорозуміння на роботі. У період з 1 по 3 серпня вам важко змовчати, про що потім дуже жалкуватимете. Спонтанне рішення змінити роботу – неправильне. Інтуїція мовчить з 29 по 31 число, поради друзів і рідних також ні до чого доброго не приведуть. 28 — не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Виявляє наполегливість у справах, пов’язаних з початком нової трудової діяльності. Вона обіцяє бути успішною. У комерційні поїздки треба вирушати після 29 числа. У вихідні ви тиснете своїм авторитетом на членів родини. Не конфліктуйте з батьками – це у ваших інтересах. Справи загалом ідуть непогано, але ваша впертість і непоступливість можуть відштовхнути від вас тих, хто останнім часом багато допомагав. У четвер ви не зважаєте на думки і почуття інших. Матеріальні проблеми вирішуються легко. Можна брати кредити і позичати гроші. 30–31 — судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Переживає з приводу нещасливого кохання. Бізнесові справи відходять на другий план. Бажано більше відпочивати або взагалі піти у відпустку. Якщо ви без роботи, то, починаючи із середи, є шанс знайти те, що вас влаштовує. Насолоджуватись життям можна у понеділок і суботу. Можливі серйозні проблеми зі здоров’ям. Це негативно позначиться на роботі і бізнесі. На 3 число не плануйте важливих справ і переговорів – у ці дні на вас чекають лише невдачі і прорахунки. Щоб підняти настрій і поліпшити самопочуття, вирушіть у закордонну подорож або на відпочинок. 1–2— сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.

РИБИ (20.02—20.03).
Біоенергетичний потенціал дещо зменшується. Це відразу ж негативно позначиться на сімейних і особистих стосунках. Уникайте сімейних сцен у четвер. На роботі реорганізація, але ви від цього тільки виграєте. Авантюрні рішення цього тижня не для вас. Не піддавайтеся на провокації Близнюків і Водоліїв. Партнери по бізнесу дуже уважно прислухаються до ваших пропозицій і підтримують усі ідеї. Проте настрій у Риб досить похмурий, особливо в четвер і п’ятницю. Душевна криза здатна підірвати здоров’я, тому не дивіться на світ так песимістично. У неділю дружня вечірка повертає вас до життя. 1–2 — непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій.