ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 10 ПО 16 БЕРЕЗНЯ 2008 РОКУ

0
112

ОВЕН (21.03—20.04)
У вівторок ваші партнерські стосунки будуть під загрозою розриву. У сімейному житті у вас надто сильне прагнення до свободи і незалежності. Комерційні поїздки відбудуться з певними ускладненнями, якщо ви їх заплануєте на початок тижня. У суботу матимете головний біль.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Зірки застерігають вас від любовних ілюзій. Не вірте обіцянкам і не відкривайте серце людині, яка грається вашими почуттями. Справи у бізнесі просуваються трохи повільніше, ніж ви планували. П'ятниця і субота – дні непорозумінь з компаньйонами. Головні суперечки – стосовно питань реалізації товару і розподілу прибутку.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Можуть розраховувати на щасливі випадковості, особливо у вівторок і середу. У вас велика жадоба діяльності, проте не усім вашим планам судилося здійснитися, особливо перспективним. У вихідні у родині сварки через різні погляди на виховання дітей. Остерігайтеся загострення хронічних хвороб легень.

РАК (22.06—23.07)
Ви активні і сповнені прагнення здійснити щось грандіозне. Але зірки радять дочекатися початку квітня. Вгору службовими східцями вас може підштовхнути жінка. Час сприяє контактам з іноземцями та іноземними фірмами. Щастить юристам і працівникам сфери вищої освіти.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Займається в основному домашніми справами. У середу вас дратує повільність ваших рідних. Здоров'я не зовсім стабільне. Займаючись фізичною працею, не перевантажуйте спину. У п'ятницю будьте особливо обережними, працюючи з електромеханізмами і гострими предметами. У бізнесі без особливих змін.

ДІВА (24.08—23.09)
У жодному разі не варто давати гроші в борг, бо може статися так, що ви їх назад не отримаєте. У четвер справ так багато, що ви не знаєте, за яку хапатися. У п'ятницю і суботу не займайтеся вирішенням фінансових проблем – час не сприятливий для цього. В особистому житті відчувається подих весни.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Якщо ви працюєте в сфері культури і розваг, то в п'ятницю притримайте свій язик, бо можете залишитися без роботи. У п'ятницю фінансова проблема вирішується, але лише частково. У вихідні настрій буде нестабільним. Можливо, виникне бажання знову змінити сферу діяльності, але не поспішайте робити остаточні висновки.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Впливові друзі допомагають вирішити деякі організаційні і фінансові питання. Дехто знаходить солідного покровителя або спонсора. Нові ідеї можуть принести фінансову винагороду. У сім'ї стосунки гармонійні і стабільні, хоча деяка холодність ще відчувається, особливо в п'ятницю і суботу.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
У вас з'являється можливість поліпшити своє фінансове становище. У п'ятницю і суботу шанси на успіх у комерційній діяльності будуть залежати від обережності в поводженні з грошима і ретельно продуманої системи доставки вантажу. Перемогти "конкурента" в особистому житті буде непросто.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Не варто метушитися і сваритися через гроші. Справді, в цей період не буде значних фінансових перемог, а дрібні образи завдадуть ударів по самолюбству. Але вже з наступного тижня справи підуть на поліпшення. У сімейному житті найбільший клопіт з хворими батьками похилого віку. У суботу може нагадати про себе захворювання нирок.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
На роботі становище може ускладнитись, що не дозволить вам легко вирішити жодної проблеми. Через прикрі випадковості будуть зриватися заплановані зустрічі, партнери по бізнесу будуть змінювати свої рішення на протилежні. У цей непростий період головне – зберегти душевну рівновагу, особливо у п'ятницю і неділю.

РИБИ (20.02—20.03)
У вас з'являється тенденція до нерозумних витрат. Утримайтесь від покупок у середу. На роботі напружене становище може бути викликане перевірками і ревізіями. Тельці і Терези готують вам сюрприз у вихідні. На любов Козерога або Водолія не дуже розраховуйте – він вам не пара.