ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 4 ПО 10 БЕРЕЗНЯ 2013 РОКУ

0
206

Овен  (21.03—20.04).
Найвдалiшою для вас стане друга половина тижня, коли ви зможете з полегкiстю зiтхнути пiсля важкої працi. Колеги нагадуватимуть вам про взятi обов’язки, тож доведеться їх виконувати. Намічається низка нових справ, які радимо розпочати після середи. Не допустіть  помилки в фінансових розрахунках у четвер. Давні суперечки між членами  родини закінчуються. На роботі доведеться зайнятися нудними справами, зустрічатися з нецікавими, але потрібними людьми. У четвер хочеться залишитися на самоті. У вихідні серед вашої кореспонденції буде цікаве повідомлення. Жінкам можна робити нові зачіски або змінити колір волосся. У  п’ятницю проблеми із шлунком. Загострюються легеневі хвороби. Займіться повноцінним лікуванням застуди, сухого кашлю. Добре зігрівайтеся після перебування на холоді. Не бажані  операції на горлі. Відвідайте перукарню: нова стрижка виглядатиме чудово.
Телець (21.04—21.05).
На цьому тижнi може скластися складна ситуацiя, коли обставини будуть сильнiшi за вас. Доведеться приймати серйознi рiшення. У фiнансових питаннях усе складатиметься вдало. Не намагайтеся  заробити усі гроші одразу. У вівторок варто прислухатися до порад близької людини. Можливо, у бізнесовій діяльності виникне невелика пауза і заплановану поїздку доведеться відкласти. Виникають проблеми з юридичними питаннями. В  середу ви повертаєтесь до роботи над  залишеним раніше проектом – це перспективно у фінансовому плані. До романтичного знайомства у транспорті не варто ставитись серйозно. Вихідні принесуть приємні хвилини у колі рідних і друзів. Більше бувайте на свіжому повітрі. Стережіться грипу. Заняття спортом краще відмінити — є ризик травмування. Не носіть важкого. Подбайте про правильне харчування. Займіться лікуванням сколіозу —  спіть на зручному ліжку. Лікування та протезування зубів пройде вдало. Але підвищується кровоточивість ясен.
Близнюки (22.05—21.06).
Не буває лиха без добра. Складнi ситуацiї на початку тижня стануть приводом для зустрiчi з давнiми друзями. Доведеться витратитися, але це будуть приємнi витрати. Сприятливий час для фінансової діяльності. В  четвер виникають труднощі у спілкуванні – не призначайте на цей день побачення  і зустрічі. Вдома не схвалюють  того, що ви постійно на роботі, тому вихідні обов’язково присвятіть родині. Серед найбільших проблем тижня – хронічний брак грошей. Не варто  йти на ризиковані фінансові операції. Конфлікту в особистій сфері  не уникнути, якщо не зменшите своїх претензій до партнера. У суботу з’являться можливості і заробити гроші, і витратити їх. Здоровий глузд часто буде підводити. Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Хворим на стенокардію варто слідкувати за самопочуттям. Не вживайте тонізуючих препаратів і напоїв. Під час роботи за комп’ютером швидко втомлюватимуться очі. Частіше робіть перерви. Проведіть очищення кишечнику. Корисні лікувальні клізми. Розпочніть курс масажу. Можна видаляти мозолі.
Рак (22.06—23.07).
Ви розчаруєтеся у деяких друзях, iз кимось iз них доведеться навiть розiрвати дружнi стосунки. Не ставте перед собою чiтких планiв, пливiть за течiєю. Не бiйтеся витрат, але робiть це так, щоб не викликати заздрощів. Можна домогтися успіху в будь-якій діяльності, що вимагає рішучості, динамізму  і свободи маневрів. Вівторок – день прибутку в тих, хто вміє ризикувати. В особистому житті залишайтеся  вірними своїм принципам. У сім’ї  виникне неприємна ситуація, але  не шукайте пригод на стороні, щоб  потім не шкодувати. В середу не давайте  гроші в борг, скажіть, що їх у  вас немає. Наприкінці тижня може надійти пропозиція від давнього партнера, через неї варто відкласти заплановану на вихідні поїздку. У п’ятницю сміливо розпочинайте ремонт. Улаштуйте розвантажувальні дні. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Можливі симптоми отруєння.
Лев (24.07—23.08).
Тиждень надзвичайно насичений подіями, в основному позитивними. Вас  можуть навмисне дезінформувати, через  що виникне протистояння з партнерами в бізнесі. На середу не плануйте фінансових операцій, вони закінчаться невдало. На роботі більше покладайтеся на інтуїцію, у  випадку труднощів звертайтеся  до колишніх партнерів. У четвер не поспішайте з вирішенням важливих питань, особливо, якщо у вас виникатимуть сумніви. При найменшому ваганні перевіряйте інформацію. Вихідні доведеться присвятити турботам про батьків. Зменшуйте інтенсивність тренувань — підвищується ламкість кісток. Життєвий тонус помітно знижується. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку. Погіршується рухливість кінцівок. Частіше турбуватимуть судоми. Гарний період для початку занять із відновлення гнучкості суглобів. Нервова система потребує уваги — уникайте стресів. Корисно прийняти перед сном теплу ванну.
Діва (24.08—23.09).
Дуже  наполегливо прокладають новий  шлях, але часто в  неправильному напрямі. Краще зайнятися  домашніми справами й не встрявати  в авантюри. У середу-четвер недругам буде легко  вас обманути. Багато  контактів, нові знайомства, обмін інформацією. Середина тижня — найактивнiший перiод для вас, використайте його для реалiзацiї давніх планiв. Інодi вас переслiдуватиме вiдчуття самотностi. Зараз саме час заводити нові знайомства. У четвер будьте активними у різних напрямах: купуйте, продавайте, розпочинайте щось нове – все буде вдалим. У п’ятницю покажіть характер, але без скандалу. У вихідні ви насолоджуєтесь зробленим і заробленим. Не змінюйте звичного раціону харчування. Відмовтеся від фарбування волосся та нового курсу лікування — можуть бути алергія, висипання на шкірі. Турбуватиме головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Можливі запаморочення. Не допускайте травмування голови. Слушний період для  лікування органів видільної системи. Між їжею пийте чисту воду.
Терези (24.09—23.10).
У вас попереду активний i насичений тиждень. Вiрогiдно, що вас потягне на подвиги i пригоди, захочеться змiн. Людина, яку ви любите, змусить вас страждати. Ситуація на роботi може виявитися понад вашi сили i можливостi — будьте готовi до напружених трудових буднiв. Ви i вашi близькi втомилися, це може бути причиною сварок. Вам  вкрай необхідний розумовий контроль  діяльності. Не варто хапатися  за усе підряд. Велика ймовірність  грошових втрат і крадіжок – у четвер будьте особливо уважними. Ваше  особисте життя когось дуже цікавить. Можуть  з’явитися гроші для створення  власної справи. Врахуйте, що Терези  непогані фінансисти, але слабкі адміністратори. В особистому житті ви нарешті досягли гармонії. Гроші і здоров’я особливо не хвилюють – тут усе гаразд. Перевіряйте сумісність фармпрепаратів. Можлива поява висипання на шкірі. Підвищується небезпека алергій. Непокоїтимуть давні травми. Планові операції краще відстрочити. Остерігайтеся опіків.
Скорпіон (24.10—22.11).
На початку тижня варто уникати необдуманих вчинкiв. Ближче до середи з’являться новi iдеї. Близькi допоможуть втiлити плани в життя. Можливi великi витрати. Коригує плани стосовно дальшої діяльності. Хтось зумисне підсовує неправильну  інформацію. Постійне перезбудження нервової системи викликає стійке безсоння. З’являються  нові партнери в бізнесі не тільки з добрими ідеями, але й з  добрими фінансами. У середу не розбазарюйте енергію і час на дрібниці – зосередьтеся на головній проблемі. Інформацію, отриману в четвер, варто ще раз перевірити. Вона може бути неправильною, особливо якщо надійшла від жінок. Приділіть увагу шкірі. Підберіть нову косметичну лінію. Займіться зміцненням нігтів. Підвищується крихкість зубної емалі. Знеболювальні діятимуть погано. Остерігайтеся травмування колінних суглобів. Саме час позбавитися шкідливих звичок. Частіше нагадуватимуть про себе захворювання вен. За можливості, не розпочинайте нового курсу ін’єкцій. Бережіть нервову систему від стресів.
Стрілець  (2.11—21.12).
Ризикує залишитися без підтримки друзів, якщо поводитиметься так зарозуміло. Останнiм часом вас не цiкавить думка оточуючих щодо ваших дiй. Ви звикли покладатися тiльки на власний розсуд та iнтуїцiю. На роботi аврал, тож вiдпочивати буде нiколи. У деяких справах ви переоцінюєте себе і не хочете зрозуміти, що працювати в спілці з іншими вам вигідно. Зверніть увагу на пропозиції Овна чи Риб – вони чудово вписуються у вашу програму. Намагайтеся встигнути зробити якомога більше, поки планети розташовані сприятливо для вас. Активну допомогу в справах  нададуть старі друзі. В особистому житті ви в полоні сильних почуттів і пристрастей. У п’ятницю під настрій не наговоріть зайвого. Ваші рідні та друзі вас не зрозуміють.  Вагітним слід уникати фізичних навантажень у ці дні. Молодим мамам не слід відлучати малюків від грудей. Адаптація до нового режиму харчування у немовлят проходитиме складно.  Життєвий тонус помітно знижується. Погіршується пам’ять. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку. Остерігайтеся вивихів і розтягнення зв’язок. Найкращий час для зміцнення імунітету. Пийте вітаміни.
Козеріг (22.12—20.01).
Девіз цілого тижня – перевіряй! Четвер – складний день для справ у бізнесі, зате у сердечних справах гарантований успіх. Для незаміжніх є перспектива  укладання шлюбу. У вихідні врахуйте, що чим далі від дому ви поїдете, тим краще відпочинете. З’являється  шанс познайомитися з «потрібними» людьми. У п’ятницю можливі зустрічі, які  дещо змінять ваші плани в бізнесі. Виникає потреба підтримати дорослих дітей матеріально. Найактивнiшим для вас буде кінець тижня. Ви опинитеся в центрi подiй, у вас з’являться новi друзi. Є небезпека пiдхопити iнфекцiю. Знижуйте фізичне навантаження на організм. Підвищується артеріальний тиск. Непокоїтимуть аритмія та задишка. Можлива носова кровотеча. Приймайте заспокійливі ванни. Не провокуйте появи застійних явищ в організмі. Можна провести лікувальне голодування. Займіться корекцією фігури. Час позбавитися зайвої ваги.    Не допускайте зневоднення організму. Добре промивайте нирки. Стимулюйте виведення піску з сечогінних шляхів. Відмовтеся від уживання міцних напоїв.
Водолій (21.01—19.02).
Ваше невдоволення умовами працi дратує начальство. Радимо приховувати свої емоцiї, щоб не наразитися на неприємностi. В особистому життi настав переломний момент. При укладанні  угод будьте особливо уважними – з вами вестимуть нечесну гру. У вівторок застрахуйтеся від крадіжок і грошових втрат. Надмірна  обережність і підозрілість у  справах можуть заважати у середу. Будьте обережними у висловлюваннях, щоб не звести нанівець домовленості й угоди. У п’ятницю ускладнюються  сімейні стосунки. Наприкінці тижня  ваша нервова система вимагає відпочинку. Можете подумати про турпоїздку. Хворим на остеохондроз і ревматизм варто зайнятися профілактичним лікуванням. Подбайте про здорове харчування. Не перевантажуйте шлунок. Займіться лікуванням сколіозу. Слідкуйте за своєю поставою. Запишіться на прийом до стоматолога. Лікування і протезування зубів пройде вдало.
Риби  (20.02—20.03).
У понеділок  відмовтеся від дрібних пропозицій – вони заберуть багато часу і не принесуть  хорошого заробітку. В середині тижня  ймовірне відрядження або ділова поїздка. Стосунки з близькими можуть ускладнитися вже на цьому тижнi, але ви швидко наведете лад в усьому. Фiнансове становище залишається складним, шукайте додаткову роботу. Четвер – хороший час для  придбання нерухомості і авто. Поїздка на дачу або у гості  буде вдалою. Займіться пошуком нових шляхів і рішень у бізнесі. Успіх супроводжуватиме працівників транспорту, торгівлі і  посередників. У суботу корисно  побути на самоті, зустрічі і спілкування  принесуть тільки роздратування  і розчарування. Приділіть увагу шкірі обличчя. Видалення вугрів довірте косметологу. Завітайте до лазні чи сауни. Слідкуйте за зволоженням шкіри рук. Погіршиться стан урологічних хворих.  Стережіться захворювань, що передаються статевим шляхом. Користуйтеся протизаплідними засобами. Не робіть абортів і операцій на статевих органах. Відмовтеся від уживання горілчаних напоїв. Можливі отруєння.