ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 15 ПО 21 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ

0
119

ОВЕН (21.03—20.04).

Найближчим часом до вас виставлятимуть претензiї вашi колеги, а як ставитися до цього — вирiшувати вже вам. Незважаючи на апатiю, вам захочеться стрибнути «вище голови». Головне — поставити правильну цiль, i незабаром до вас повернеться оптимiзм. Сприятливе розташування зiрок обiцяє цiкавi та кориснi контакти. Ви отримаєте iнформацiю, завдяки чому вдасться завершити давнi справи. А от наприкiнцi тижня з’явиться бажання полоскотати нерви. Є небезпека потрапити в незручне становище або стати жертвою обману. Проаналізуйте, чому це сталося саме з вами, і ви відразу ж знайдете правильний вихід. У жінок попереду нове любовне захоплення. Космічна ситуація сприяє досягненню важливого балансу між оптимізмом і обережністю в бізнесі й професійних угодах. Четвер і п’ятниця – «золотий» фонд тижня, коли можна отримати підтримку від людей, які мають авторитет і владу. В сімейних стосунках зникають непорозуміння і напруженість. Застудні захворювання актуальні цілий тиждень. Підвищується схильність організму до алергійних реакцій. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся. Не час розпочинати курс лікування.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Насолоджуйтеся життям, тим паче доля надала вам таку можливiсть. Не соромтеся активно проявити себе у найцiкавiшiй для вас справi. При цьому прислухайтеся до порад. Середина тижня вдала для завершення важливих справ. На вівторок краще нiчого не планувати, оскiльки все може кардинально змiнитися. На вас чекають сюрпризи з боку ділових партнерів. Не висловлюйте їм свого невдоволення – результат може бути несподіваним, особливо в четвер. Прислухайтеся до порад близьких і друзів. Неповага до їх думки може принести гіркі плоди. Схильний зловживати службовим становищем. У ділових людей у середу і суботу вирішується багато важливих справ, їх професійний рейтинг значно зростає. Вихідні краще провести в колі сім’ї, спілкування з друзями у ці дні може розчарувати. Якщо хочете зробити дорогу покупку – зробіть це в неділю. Частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

На перший план вийдуть майже забутi проблеми. Може видатися, що вони перетворилися на снiгову кулю, готову у будь–яку хвилину зiрватися на вашу голову. Не нервуйте i починайте з найважливiшого. У цей час ви можете приступати до реалiзацiї будь–яких iдей. Швидко орієнтується і правильно використовує сприятливу ситуацію на свою користь. У середу в ділових людей є шанси на успіх. Перiод пiсля четверга буде найвдалiшим. У п’ятницю остерігайтеся мати справу з нечесними партнерами. Імпульсивні дії можуть призвести до побутових травм у суботу. Зіткнуться із заздрістю колег. Альтруїзм і виваженість врятують у четвер. Турбують фінансові проблеми – поки що нема можливості розрахуватися з боргами повністю. Не бійтеся кохання, навіть безнадійного, воно збагатить ваше сприйняття світу. Бережіть стопи від травмування. Носіть зручне взуття. Не можна видаляти родимки. Здійсніть профілактику серцево-судинних захворювань. Відпочивайте, піднявши ноги.

РАК (22.06—23.07).

Головне для вас — душевна рiвновага. Можлива апатiя, її можна буде подолати, якщо знайти вiльний час на улюбленi заняття. Уникайте конфлiктiв на роботi. На початку тижня доведеться пiдкоритися обставинам. Здебiльшого ви займатиметеся чужими справами, i тiльки у суботу зможете вiдпочити. Рішення і вчинки не повинні суперечити переконанням, інакше в середині тижня великі втрати стануть неминучими. Не скупіться на підтримку родичів і друзів, у тому числі й матеріальну, це вам повернеться сторицею. Фінанси, нові угоди можуть стати джерелом серйозних неприємностей. Нерозумні спекуляції значно спустошують бюджет вашої фірми або ваш гаманець. Зате деякі ділові пропозиції, які надійдуть у п’ятницю, можуть сприяти здійсненню особистих цілей. Не зловживайте алкоголем у суботу і неділю. Вихідні присвятіть дітям. Протипоказані операції на судинах. Є небезпека розвитку тромбофлебіту. Виникатимуть ускладнення у роботі периферійної нервової системи. Знаходьте час для прогулянок на свіжому повітрі.

ЛЕВ (24.07—23.08).

 Звернiть особливу увагу на майбутнi справи i зустрiчi — вони можуть бути важливiшi, нiж ви думали. Пiсля неприємної розмови ви можете позбутися когось iз друзiв. Вiд вашого настрою залежатиме успiх переговорiв. У понедiлок–вiвторок придiлiть увагу собi, а також захопленням i справам, якi принесуть задоволення. У серединi тижня ви зможете реально оцiнити свої можливостi. Схильний ставити акценти на незначних деталях і випускати з уваги головне. У вівторок при обговоренні важливих бізнесових питань на перспективу мало раціонального зерна. У четвер чекайте на приємну звістку. Особисте життя, здоров’я і фінанси цілком задовольняють. Начальство натякне на ваші недоліки. Сприйміть критику спокійно, як добру пораду, і попрацюйте над собою. Ремонт чи переобладнання оселі може обійтися набагато дорожче, ніж ви планували. Ділові поїздки не принесуть прибутку. Не варто відвідувати стоматолога. Знеболювальні діятимуть погано. Частіше чергуйте розумову й фізичну працю. Не позбавляйте себе повноцінного сну. Нагадають про себе старі травми суглобів і зв’язок. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми.
 

ДІВА (24.08—23.09).

Можуть виникнути ситуацiї, якi вимагатимуть вiд вас чiткого i жорсткого вибору. Доведеться навiть вiд чогось вiдмовитися. Але, приймаючи рiшення щодо роботи, ретельно все продумайте. На цьому тижнi, незалежно вiд того, чи працюватимете ви, чи вiдпочиватимете, ви будете в центрi уваги. Не вiдмовляйтеся вiд чужих порад. Ваші ідеї і плани цього тижня мають дещо авантюрний характер. Від середи до суботи фортуна усміхається наполегливим і кмітливим. Це хороші дні для публічних виступів, пропаганди своїх поглядів, переговорів з діловими партнерами. Для залагодження юридичних питань виберіть четвер. Труднощів на роботі ставатиме щораз більше, якщо ви не зміните своє ставлення до грошей і прибутків. У четвер рішення доведеться приймати блискавично, деякі плани кардинально зміняться. Не довіряйте пліткам і чуткам наприкінці тижня, деякі з них поширюються спеціально, щоб вас збентежити. Уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму. Печінка буде гірше справлятися з очищенням крові. Обмежте вживання лікарських препаратів. Смажені й копчені страви вилучіть з раціону.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Вам треба буде показати вищий пiлотаж i дипломатiю, щоб не конфлiктувати з оточуючими. Поїздки i оформлення важливих документiв краще вiдкласти. Найяскравiшою буде середина тижня. Ви зумiєте здивувати не тiльки оточуючих, а й навiть себе. Експериментуйте, проявляйте iнiцiативу, а друзi тiльки пiдтримають вас. Налаштовані на бурхливу діяльність у четвер. «Щаслива рука» відчутна у фінансових справах, при бартерних угодах, купівлі нерухомості. Тяжку фізичну роботу заплануйте на четвер, інтелектуальну – на середу. Діти шкільного віку демонструють характер і майже повністю виходять з-під вашого контролю. Розчарування у діловому або шлюбному партнері нелегко перебороти, особливо в суботу. Діти і кохані вимагатимуть посиленої уваги, але не забувайте про творчі плани. Нові пропозиції можуть виявитися оманливими. Жінкам хочеться придбати щось нове з одягу. Вагітним жінкам слід більше відпочивати. Зростає небезпека передчасних пологів. Стережіться харчових отруєнь.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Вашi плани можуть круто змiнитися, буквально з точнiстю до навпаки. У цьому випадку не варто пливти проти течiї, краще дiяти за обставинами. Уникайте ризику та екстрiму. У середу–четвер ви вiдчуєте, що здатнi на подвиги. Ви зможете здiйснити бiльшiсть планiв завдяки пiдтримцi друзiв i близьких. Несподiвано ви отримаєте важливi новини. Полегшено зітхне – деякі проблеми залишаються позаду. У бізнесі розвиваються позитивні тенденції. Для планування справ на тривалу перспективу найкращий день – середа. У четвер вам намагатимуться нав’язати свою точку зору. Компромісне рішення, яке задовольнить обидві сторони, буде прийняте у п’ятницю. Неуважність або щедрість можуть спустошити ваш гаманець. Здійснити давно заплановану поїздку буде нелегко. Не впадайте у відчай через сварку з коханою людиною – все перемелеться. У неділю подбайте про домашнє вогнище. Тримайте ноги в теплі. Можлива поява циститу. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Може підвищитися температура. Загостряться прояви вегето-судинної дистонії. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

 Вам покажуть помилки в роботi та невиконанi обiцянки вдома. Не сперечайтеся, наберiться терпiння й методично беріться до справ. Краще один раз зробити, нiж сто разiв почути. Тиждень краще почати з дiлових планiв, тут у вас усе вийде на «вiдмiнно». А вже потiм можна вирiшити й побутовi питання. Чекайте фiнансових надходжень. Живуть у дуже напруженому ритмі. У середу багато непотрібної балаканини і дискусій. Для вирішення фінансових питань найкращий день – четвер. У п’ятницю ваш авторитет повністю в руках громадської думки. Найменша помилка може значно вплинути на репутацію. Друзі легко переходять у табір ворогів. Необов’язковість партнерів внесе хаос у ваші плани. У суботу не варто покладатися на інтуїцію, можна прийняти неправильне рішення. У вихідні ви переглядаєте свої стосунки з коханою людиною. Протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника. Дотримуйтеся дієти. Робити татуювання та проколи на тілі не можна — спричинятимуть нагноєння.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Вiрогiдна жорстка конфронтацiя зi старшими за вiком або званням людьми. Природне терпiння допоможе вам знайти кращий вихiд iз ситуацiї, що склалася. Бiльше уваги придiлiть роботi. Понедiлок краще присвятити робочим моментам, а вже у вiвторок можете розслабитися. До кiнця тижня вам удасться домовитися з партнерами про новi проекти. Чекає загалом спокійний період, хоча не виключений ряд тенденцій, які гальмуватимуть реалізацію планів. Залежно від того, як мине друга половина тижня, такий отримаєте фінансовий результат у вересні. Дні найбільшої продуктивності – вівторок і четвер. Жінки мають шанс схуднути без особливих зусиль і дієт. У середу потрібно бути активним на роботі. Ініціатива закладе фундамент майбутнього успіху. Уникнути серйозних грошових втрат допоможе досвід та інтуїція. У суботу дратує впертість шлюбного партнера. Зменшуйте навантаження на серце. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Зараз не кращий час для вирiшення побутових питань. Те, що ви зробите, виявиться недовговiчним. Можуть виникати сварки з родичами, вiд вас залежить, як зберегти спокiй у сiм’ї. Тиждень буде подiйним: вiрогiдно, доведеться зробити вибiр мiж дружбою i роботою. У будь–якому випадку вигода буде на вашому боцi. Наприкiнцi тижня доведеться йти на поступки. Отримує вигоду від нових ідей або спілкування з іноземцями. Під «щасливою зіркою» бізнес, пов’язаний з мистецтвом, розвагами, освітою і видавничою діяльністю. У четвер можна просити фінансової підтримки у членів родини. Діти шкільного віку можуть безоглядно фантазувати. У суботу надмірне бажання самоствердитися виллється у агресію проти близьких людей. Нові знайомства і важливі новини поліпшать настрій. В особистому житті ви налаштовані боротися за своє щастя до кінця. У вихідні обставини примушують переглянути свої стосунки з деякими діловими партнерами.Вразливим буде шлунок. Не захоплюйтеся важкими та гострими стравами. Утримуйтеся від уживання алкоголю. Пийте мінеральну воду. Робіть масаж стоп перед сном.

РИБИ (20.02—20.03).

Основнi подiї торкнуться сiмейних стосункiв. Щоб вiдчувати себе в родиннiй стихiї, намагайтеся уникати гострих кутiв. Не давайте обiцянок, якi не зможете виконати. Початок тижня краще присвятити активнiй працi. Вашi дiловi якостi будуть на висотi. У другiй половинi тижня не варто брати участь в iнтригах, iнакше будете крайнiм. Непоступливість і впертість роблять багатьох вас у вівторок глухими до добрих порад. Бізнесові справи йдуть непогано, особливо, якщо ваш бізнес пов’язаний з комп’ютерами і поліграфією. В особистому житті не варто підганяти події. Успіх залежить від вашого покровителя і колег. У середу ви ризикуєте залишитися на мілині, якщо погодитесь на авантюрну ділову пропозицію. Нове захоплення може поставити під удар ваш авторитет. Тримайте його в таємниці. Відкладіть похід до мануального терапевта. Протипоказані активні процедури. Є небезпека зміщення хребців. Не бажано проводити операції на горлі. Лікування грибкової інфекції пройде вдало. Серед хвороб, які вам надокучають, на першому місці алергічні захворювання і бронхіти.